دوشنبه، آبان ۱۰، ۱۳۸۹

اگر آخوندی همچنان لباس آخوندی را می پوشد و با رژیم مخالفت نمی کند، شریک در جنایات رژیم است؟


سی سال است که بر اساس دین اسلام، این ممکلت به تاراج رفته است، مردم را کشته اند، اموال ایرانیان را تاراج کرده اند و حتی جنایت را به جایی رسانیده اند که در زندان ها به مردم تجاوز می کنند، اما می بینم که آخوندها فقط به فکر راحتی خود هستند و به زندگی راحت خود ادامه می دهند. 
نکته بسیار ساده است، اگر این رژیم زور و جور نبود، هیچ آخوندی این زندگی راحت را نمی داشت و براحتی می تواند نتیجه گرفت از کنار این رژیم است که می تواند با کمک این لباس اینگونه زندگی راحتی داشته باشد. لذا اگر مشغول مبارزه با رژیم نباشد ، مشغول بهره برده از این رژیم به کمک همین لباس است و این یعنی خیانت به مردم ایران.
تصور کنید گروهی از مبلغین حزب نازی ، در جنگ جهانی دوم بگویند ما فقط لباس حزب را می پویشیدم و سعی می کردیم افکار حزب را تبلیغ کنیم، آیا می شود گفت آنها دست کمی از اعضای اس اس دارند ؟! البته که نه ، چون این مبلیغین از امکانات حزب استفاده کرده اند، آنرا گسترش داده اند و از در جنایات حزب شریک هستند.
لذا معتقدم اگر آخوندی مشغول مبارزه با رژیم نباشد، شریک در جنایات رژیم است و در این میان نقش مراجع از همه پر رنگ تراست،چون به دلیل مرجع بودن ،اگر مخالفت کنند، کمتر کسی با آنها کار دارد ولی همچنان سکوت کرده اند و البته دلیل این سکوت نیز جیب مبارکشان و زندگی راحتشان است. 
حداقل کاری که یک آخوند می تواند بکند، خارج شدن از لباس آخوندی و آغاز یک کار شرافتمندانه است

۱ نظر:

  1. *** نخستین پیام پادشاه جدید ایران – به نام ایران زمین، به نام کورش و به نام فردوسی و با بزرگترین درودها و شادباشها به تمام فرزندان و زنان و مردان دلیر و شجاع ایران زمین در سراسر جهان که هر یک ملکه و پادشاه ایران هستند اعلام آماده باش جنگی می نمایم . صبر و تحمل ۱۴۰۰ ساله ما بس است و دفاع نشانه ضعف است. ما باید از هر راهی که میتوانیم خانه سیاه خرافات را به هوا بفرستیم و شعله در مراسم شان افکنیم، تا طلسمی که باید ۱۴۰۰ سال قبل ساسانیان با کشتی هایشان می شکستند بشکنیم و دشمن وحشی نادان را نابود سازیم و نام خود را در تاریخ ایران جاودان سازیم. این نهایت وظیفه هر ایرانی پاک نهاد می باشد. پیروزی از آن ماست. بدرود. هفتم آبان ماه ۲۵۶۹. این پیام را به دیگر ایرانیان بفرستید.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.