چهارشنبه، آبان ۱۹، ۱۳۸۹

زمانی که محمد پیامبر با دختر هفت ساله ازدواج می کند، چرا باید از ازدواج آیت الله نوری همدانی با دختری 18 ساله متعجب شد ؟!!


در اخبار آمده بود که مرجع تقلید شیعه ، آیت الله نوری همدانی با هشتاد و پنج سال سن، با دختری 18 ساله ازدواج مجدد کرده است، نمی توان گفت که تا چه حد این خبر درست است، چه آنکه روشی برای تایید کردن آنها وجود ندارد، اما به قول معروف تا نباشد چیزکی ، مردم نگویند چیزها!

من اصلا از خبر ازدواج این پیرمرد با یک دختر هیجده ساله، متعجب نشدم، زمانی که پیامبر اسلام با دختری هفت ساله ازدواج می کند، چه توقعی از پیروانش دارید ؟۵ نظر:

 1. حالا خوبه که این مرتیکه با ۱۸ ساله اش ازدواج میکنه, استادشون که بچه باز بود و جوجه دوست داشت. کتاب های توضیح المسائل خمینی و .... بخوانید که اینها از گاو و گوسفند و عمه و خاله هم نمیگذشتند و حتی در مورد سکس با کودک عقد کرده بشرط لطمه نزدن!! هم جواب دارند.آیا حیوانات با نوزادان همجنس هم ازین کارها که اسلام و مسیحیت میکنه ، انجام میدهند؟

  پاسخحذف
 2. خيلي حال ميده . مادرت گائيده شده از كون سوزيت همين كس و شعر ا رو مينويسي. راستي راست ميگن شما بهايي ها خواهر و برادر ترتيب همو ميدين؟ يا زناتون با سگ و گربه و الاغ برا تفريخ هر از گاهي يه را ميرن ؟

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. در جواب تو کونی باید بگم کیرم تو دینت اره همینطوری که مادرت و خواهرت و خاله و عمت رو میگایی و عالم اونا رو میگاد. کیرم تو روح مادر جندت تو مادرت میرفت مسجد اخوند کوسش رو گایید تو بدنیا اومدی عالم مادر و خواهرت رو بگاد بیا بشین رو کیرم مادر جنده مادرت رو بیار بنشونم رو کیرم مادر کوسته

   حذف
 3. مرگ بر اسلام پلید و دکانداران پلشت آن. و مرگ بر این مسلمان مادر جنده ای که فحش داده

  پاسخحذف
 4. چه احمقی گفته پیامبر با دختر هفت ساله ازدواج کرد

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.