دوشنبه، مهر ۲۶، ۱۳۸۹

در رقابت با سازمان اوقاف برای چهارده میلیون صلوات برای سلامت خامنه ای، ما طرح هفتاد میلیون آروغ برای سلامتی سر خامنه ای اجرا خواهیم کرد

معرفی طرح هفتاد میلیون آروغ برای سلامتی رهبر انقلاب ، آیت الله خامنه ای : 
خامنه ای و مجیز گویان دربار او، در تلاشند که او را تبدیل به خدا یا امامی جدید کنند، برای سلامت او و ایجاد تقدس برای او ، تصمیم به اجرای طرحی گرفته اند با نام اهدا چهارده میلیون صلوات برای سلامتی خامنه ای. 
باید که این تقدس و این تابو را بشکنیم، لذا ما نیز طرح جدیدی ارایه می کنیم، مبنی بر اهدا هفتاد میلیون آروغ برای سلامتی خامنه ای !
در پی طرح سازمان اوقاف برای چهارده میلیون صلوات به پیشگاه علی بن موسی (امام هشتم) ؛ وبلاگ گمنامیان پا را فراتر گذاشته و طرح اهدا هفتاد میلیون آروغ به منظور سلامتی مقام عظمی ولایت را پیشنهاد می کند.
مانند صفحه ممه لرزه که با ده ها هزار عضو، نظر مطبوعات دنیا را به خود جلب کرد، با عضویت در این صفحه فیس بوک می توانیم تنفر خود از خامنه ای را نشان دهیم

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.