یکشنبه، آبان ۰۲، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، درست می گویی، سرنوشت آخوند و رژیم به هم گره خورده، سرنوشتی شوم در انتظار هر دو است!

خامنه ای در سخنرانی خودش در قم گفته است:  سرنوشت روحانیت به سرنوشت نظام اسلامی گره خرده است، البته چنین سخنی کاملا درست است.
فردای روزی که این نظام فرو برید و در ایران دموکراسی برقرار گردد، در سایه آزادی ، جنایات سی ساله آخوندها  در معرض قضاوت مردم ایران قرار خواهد گرفت و مردم ایران خواهند دید که این گروه مفت خور، که تنها هنر آنها استخراخ قوانین تخلی از قرآن و احادیث است، چگونه به مدت سی سال ، به مانند لشکر مغول به غارت، تجاوز و آدمکشی مشغول بوده اند.
البته که بعد از سرنگون شدن رژیم آخوندی، سرنوشتی ناخوشایند در انتظار آخوند ها خواهد بود ، چرا که اکثر آنها در این جنایات دخیل بوده اند و از همه مهمتر، این نوع زندگی انگلی و این روش تحصیل، پرورش دهنده جنایت کارانی چون خامنه ای و خمینی بوده است.
شاید سی سال قبل، به دلیل نبود آزادی، و از طرف دیگر، به دلیل اینکه آخوندها هنوز قدرت نگرفته بودند، مردم ایران قشر آخوند را به خوبی نمی شناخت اما اکنون به لطف سی سال جنایت رژیم، چهره واقعی آخوندها مشخص شده است و مردم ایران، در صورت سرنگونی رژیم و در سایه آزادی، قطعا آنها را بهتر خواهند شناخت و طبیعی است که در صورت سرنگونی رژیم ، دیگر آخوندها در ایران جایگاهی نخواهند داشت.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.