شنبه، آبان ۰۱، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، در ده سال گذشته در فلسطین شش هزار نفر کشته شده اند، اما در دارفور سودان سیصدهزار نفر، چرا از متهم این نسل کشی ، حمایت می کنید؟!

آقای خامنه ای، در ده دسال گذشته در فلسطین شش هزار نفر کشته شده اند، اما در دارفور سودان سیصدهزار نفر، (طبق آمار سازمان ملل)، چرا از متهم این نسل کشی ، حمایت می کنید؟!

مرگ هر انسانی، چه سیاه و چه سفید، چه مسلمان و چه یهودی و چه بی خدا، دردآور و ناراحت کننده است.
اما غیر از جنایت در کشته شدن انسان ها، نگاهی بیاندازیم به تعداد کشته شده ای فلطسطینی در این ده سال گذشته.
در ده سال گذشته، بیش از 1072 اسراییلی و بیش از  6300 فلسطینی کشته شده اند.
اما در اثر نزاع دارفور ، تا کنون بیش از سیصد هزار نفر کشته شده اند؛ یعنی پنجاه برابر کشته شدگان فلسطینی ، اما دولت جمهوری اسلامی ایران با مهم ترین متهم این جنایت، یعنی عمرالبشیر فالوده می خورد، دولت ایران از عمر البشیر 100% حمایت می کند و مخالف ارسال صلح بانان بین المللی ، برای جلوگیری از کشتار بیشتر مردم مفلوک سودان است.
دادگاه بین المللی جنایات جنگی، حکم دستگیری عمر البشیر، قاتل و جنایتکاری که رییس جمهور سودان است، صادر کرده است ، اما روز بعد از صدور فرمان دستگیری این جنایت کار جنگی، رییس مجلس ایران برای حمایت از او به دارفور می رود(اینجا).
براستی اگر برای جمهوری اسلامی، کشته شدن مسلمانان مهم است، چرا به کشته شدن 300 هزار انسان در دارفور نمی پردازند، آنهم در شرایطی که این جنایت توسط متحد صمیمی آنها صورت می گیرد؟!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.