جمعه، مهر ۱۶، ۱۳۸۹

یک دروغ تاریخی از دانشمندان(!) اسلامی : اسلام باعث بهبودی موقعیت زن در اجتماع شده است!


یکی از دروغ هایی که دانشمندان(!) اسلامی می گویند این است که با ظهور اسلام، موقعیت زنان در شبه جزیره عربستان بهتر شد.


من سوالی دارم: 

آیا قبل از ظهور اسلام، خدیجه زن ثروتمندی نبود که ده مرد برای او کار می کردند که یکی از آنها محمد بن عبدالله بود که ادعای پیامبری کرد؟! آیا در میان اعراب، زنی مانند هند(همسر ابوسفیان) که به او مسلمانان هندجگرخوار می گویند، وجود نداشت ؟

چگونه قبل از اسلام، موقعیت زنان آنقدر خوب بوده که زنان تاجر یا بزرگ شهر وجود داشته اند ؟!
حال اگر یک زن در جوامع اسلامی به من نشان دهید که از موقعیت بالایی مانند خدیجه برخوردار بوده است، بنده به دین شریف اسلام مجددا مشرف می شوم!

(البته منظور از جوامع اسلام، جامعه اسلامی الان ایران نیست که تحت اثر فرهنگ غربی پیشرفت کرده است، بلکه منظور من تا مثلا پانصد سال بعد از مرگ محمد است)

ویدیوهایی دیگر با زیرنویس فارسی درباره حقوق زنان: 
هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.