یکشنبه، مهر ۲۵، ۱۳۸۹

آقای قاضی دست برنده، برای اینکه خامنه ای دیکتاتور باقی بماند، سهم ایران در دریای خزر به ده درصد کاهش یافته که این معادل یک میلیارد برابر دزدی این سارق است.


در اخبار آمده است که دست یک دزد به دلیل دزدی چهار میلیون تومان (که یک میلیون آن متعلق به خودش شده) و دزدی چند شوکولات قرار است که قطع شود.

می خواهم اینجا چند محاسبه ساده انجام دهم، تا ببینم دزد واقعی چه کسی است؟

فقط در یک حساب پسر خامنه ای در انگلیس ، رهبر جمهوری اسلامی ایران بیش از یک میلیارد و ششصد میلیون دلار پول بوده که توقیف شده و توقیف آن پول ها ، داد خامنه ای را درآورد .

با توجه به اینکه خامنه ای و پسرش، هیچ هنر خاصی ندارند ، لذا کاملا مشخص است که این پول از حساب مردم ایران دزدیده شده است، این مبلغ یک میلیون برابر پولی است که این سارق بیچاره دزدیده است. 

برای اینکه خامنه ای بر سر کار بماند، یک حکومت دیکتاتوری در ایران در جریان است و به دلیل اینکه خامنه ای نماینده مردم ایران نیست، مجبور به باج دادن به روسیه و چین است. 

هفتاد میلیون ایرانی در بدترین شرایط روحی و مالی زندگی می کنند، اموال عمومی به بدترین نحو اداره می شود، به دلیل سیاست های ابله هانه رژیم ، سرمایه گذاری خارجی صورت نمی گیرد و سرمایه داران ایرانی نیز جرات سرمایه گذاری در تولید را ندارند. نخبه های کشور ناچار به فرار از کشور شده اند. صنعت کشور به انحطاط رسیده است. به دلیل اینکه رژیم ناچار به تکیه به روسیه است تا در مقابل آمریکا از رژیم دفاع کند، سهم 50 درصدی ما در دریای خزر به12 درصد کاهش یافته که برابر با حداقل هزار میلیارد دلار خسارت برای کشور است! 
این یعنی یک میلیارد برابر دزدی این مرد جوان!

(ذخایر اثبات شده نفت در این دریا پنجاه میلیارد بشکه است که با حساب بشکه ای پنجاه دلار، می شود 2500 میلیارد دلار که چهل درصد آن می شود هزار میلیارد دلار)

این ضررها در مقابل ضرر اصلی مردم ایران هیچ است، مردم ایران خوار شده اند، غرورشان شکسته شده، کیفیت زندگی آنها بسیار کاهش یافته است. این ضررها را نمی تواند در قالب عدد و رقم بیان کرد.

اگر نیک بنگریم، می بینم که این جوان ناچار به دزدی شده، چون دزد اصلی که خامنه ای و رژیم آخوندی است، کشورش را غارت کرده است.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.