دوشنبه، مهر ۲۶، ۱۳۸۹

چگونه یک انگلیسی تمام مقامات ایرانی را اسکول می کند ؟/ چگونه مسلمان شدن در کشورهای اسلامی یک تجارت پر سود برای غیرمسلمین است؟


خبری در مطبوعات بود مبنی بر اینکه  سرمربی انگلیسی تیم ملی ایران سنت و مسلمان شد
براستی می دانید در عربستان و دیگر کشورهای اسلامی، چگونه غیر مسلمانان را مسلمان می کنند ؟!

دوستی داشتم که مادرش از شهروندان اماراتی بود که ایرانی الاصل بوده اند و سالهای کودکیش را در دبی گذرانده بود. 
او بنا به شغل مادرش از پرونده ای مطلع بود که بسیار خنده دار بود، یک تبعه هند با اسمی غیر مسلمان ، برای کار کارگری وارد امارات شده بود و صاحب کار بسیار مذهبی او که سمت بالایی نیز در یک سازمان دولتی امارات داشته ، او را تشویق به اسلام آوردن کرده بود و حتی برای ترغیب او ، وعده یک سری جایزه نیز به او داده بود(گویا در آن زمان دولت امارات به کسانی که مسلمان می شدند ، مبلغی قابل توجه جایزه می داده است). 

فرد یاد شده ، با خود اندیشده بود گور بابای خدایان هندی، من لااقل در ظاهر مسلمان می شوم این جوایز را دریافت می کنم. با تشرف به اسلام و نشان دادن ظاهری بسیار مذهبی از خود، اعتماد صاحب کار خود را جلب کرده بود و در فرصتی مناسب، با خالی کردن گاوصندوق او ، به صورت غیرقانونی از امارات (گویا می شود از طریق لنج از امارات به صورت غیر قانونی خارج شد) خارج شده بود. 

سارق ماهر و باهوش ما، بعد از مدتی با گرفتن پاسپورت به یک اسم  دیگری ، باز به امارات وارد شده بود و اینبار دیگر راه و چاه کار را خوب یاد گرفته بود، خوب جستجو کرده بود و یک صاحب کار بسیار پولدار و مذهبی دیگری پیدا کرده بود و خودش سر صحبت اسلام آوردن با  او را باز کرده بود. برای بار دوم نیز در فرصت مناسب ، با تیغ زدن صاحب کار، باز از امارات به صورت غیر قانونی خارج شده بود. 

این داستان چندین بار تکرار شده بود و این فرد زرنگ، هر بار علاوه بر گرفتن جایزه های متعدد ، اگر فرصت می یافته است سرقتی نیز می کرده و از کشور خارج می شده است.

تا اینکه بار آخری که در امارات بوده، مجلسی رسمی برای تازه اسلام آوردنگان ترتیب داده بودند و او نیز در این مجلس شرکت کرده بوده و صاحب کار اول او (که گاوصندوقش را خالی شده بوده!) ؛ او را در وسط مجلس شناسایی می کند و با پس گردنی از روی سن پایین می آورد!

او به ارتداد متهم شده بود و احتمال اجرای اعدام درباره اش می رفت، اما دولت امارات گویا ترجیح داده بود گند کار را بیرون نیاورد و بعد از چند سال زندان ، او را با لگد از کشور اخراج کرده بود! از آن به بعد ، نمایش های مسخره اسلام آوردن خارجی ها در امارات ، بسیار محدود شده است.

حال این حکایت اسلام آوردن مربی انگلیسی تیم بیلیارد ایران است و اینکه  باز چه قدر پول مردم ایران در جیب یک شیاد دیگری است.

خوب است که ما سالها سابقه ملعبه انگلیس شدن در تاریخمان ثبت است، اما باز یک انگلیسی می آید و همه مقامات دولتی رژیم را اسکول می کند !

خدا می داند چقدر پول از مقامات مشنگ جمهوری اسلامی بابت این نمایش مسخره دریافت کرده است. بدبختی ما این است که پول مفتی مانند پول نفت زیر دست احمدی نژاد و خامنه ای است و این احمق ها ، دیگر نمی دانند با این پول چه کنند.هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.