یکشنبه، آبان ۰۲، ۱۳۸۹

چگونه یک تومور مغزی، می تواند نقش ارزشمندترین هدیه را برای شما بازی کند ؟ یک ویدیو از سایت تد با زیرنویس فارسی

ویدیو با زیرنویس فارسی / این ویدیو را من برای سایت TED ترجمه کرده ام و به زودی روی سایت قرار خواهد گرفت.
دختر خانمی زیبا به نام استیسی در کنفرانس تد، در یک سخنرانی سه دقیقه ای ، از تجربه خودش می گوید، از اینکه چگونه یک تومور مغزی زندگی او را به نحوی زیبا تغییر داده است. 
آیا باید از هر اتفاق ناخواسته ای ترسید؟ همیشه شنیده ایم که می توان از شکست برای پیروزی پل ساخت، می توان از اتفاقات بد درس گرفت. 
این ویدیو ، یک نمونه واضح است که نشان می دهد چگونه می توان از شکست ها درس گرفت. 

سایت تد+استیسی کارمر+تومور+تغییر زندگی+وبلاگ گمنامیان

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.