جمعه، مهر ۳۰، ۱۳۸۹

براستی چرا باید مردان بتوانند چهار زن داشته باشند، اما زنان اجازه داشتن چهار شوهر را نداشته باشند ؟ / الله جان ، می دانی ژنتیک چیست؟چرا الله محمد، اینقدر بی سواد و بی دانش بود که از علم ژنتیک به کل بی خبر بوده است؟ مگر نه اینکه انسان ها را او آفریده و باید که از تمام جزییات بدن انسان ها خبر داشته باشد ؟! چرا دیدگاه علمی محمد هم اندازه دانش یک چوپان از گله اش است ؟

در زمان قدیم، به دلیل اینکه محمد از وجود علم ژنتیک بی خبر بود، استدلالش این بود که هنگامی که مرد چهار زن داشته باشد، به هر حال پدر و مادر طفل مشخص است، اما در صورتی که زن چهار شوهر داشته باشد ، نمی شود فهمید که پدر طفل کیست. اما اکنون در سال 2010 براحتی می شود به کمک آزمایش ژنتیک فهمید که پدر کودک چه کسی است.
این قانون چهار زن داشتن، نشان از درک ناقص محمد و الله خیالش  از بدن  انسان است و همینطور نشان از دیدگاه بسیار ابلهانه او نسبت به زنان.
عقل سلیم می گوید که زن و مرد در یک اجتماع باید با هم برابر باشند و از حقوق یکسانی برخوردار باشند، اینکه یک دین، زن را  جنس دوم و بی ارزش بدانند، به آنها ظلم کنند، آنها را از حقوق اجتماعی محروم کنند، نشان از بدویت و بلاهت موجود در یک دین است.
یک دین ابلهانه ، چون در نیاز به پیشرفت بوسیله زور شمشیر دارد، لذا از نظر آن دین ، مردان با ارزش هستند و زنان بی ارزش.

۲۷ نظر:

 1. سلام
  ميشه يه دعوتنامه بالاترين به من بدين
  ممنون

  پاسخحذف
 2. فکر کنم مادرت جهارتا یا بیشتر شوهر داشته که یه آی کیو مثل تو رو پس انداخته.

  پاسخحذف
 3. با سلام خدمت گمنام گمنامیان
  از انتخاب نام مستعارت معلومه که سوادت هم مثل نامت نسنجیده و اعباریه.آخه آدم بی سواد تو که یه روزی بچه 2 ساله بودی و با بدن لخت و برهنه این ور و اون ور می رفتی و هیچ خیالی واست نبود.نه زشت می فهمیدی و نه خوب،چطوری خدا رو منکری و اینقدر سوادت رو به رخ خدا می کشی.یه روزی هم میآد که مثل یه تفاله پرتت می کنن تو خونه سالمندان و هیچی.اونوقت که اول بدبختیته و طغاس پس دادن این روزایی که بخدا گیر دادی.بابا اون بت پرستای 4000سال پیش هم خدا رو اینجوری منکر نبودن.فقط برای تجارت و فروختن بتها که تازه باب شده بود،بتهاشون به عنوان نماینده و واسطه خدا به مردم عوام ساده،میفروختن.
  تو یا خودت هالویی یا مردم را هالو فرض کردی.یه کم اگه این پا منقل نشستن و بنگ کشیدانت بذاره و به تاریخ مراجعه کنی، می بینی که بزرگترین شاگرد پیغمبر یعنی امیر مومنان علی (علیهما السلام) جواب ای چرندیاتت رو داده.این چرند تو رو که به قول خودت بیسوادی الله(العیاذ بالله) می رسونه،یه عرب بیابونی کرده و امیرالمومنین این طوری جواب اون و تو بی سواد رو داده اند:
  اگر به دست چند نفر یک کاسه آب دهید و به آنان بگویید آب این کاسه ها را در یک ظرف خالی کنند و سپس از آنان بخواهید که هر یک آب ظرف خود را از این ظرف بزرگ بردارد،آیا این افراد می توانند این کار را انجام دهند(استفهام انکاری)
  تا کنون هیچ بشری نتوانسته چنین جوابی را بدهد و این یکی از هزاران دلیل داناترین بودن این بزرگوار است.
  مگر یکی از مهمترین فلسفه های وجودی زن تولید مثل نیست که این خود تنها شرط ادامه حیات بشر است؟
  حال تو بگو اگر یه زن با چند مرد(حداقل 2 مرد)ازدواج کند و از این دو باردار شود چگونه علم پزشکی با این همه پیشرفتی که داشته وحتی نقشه کامل ژنتیک را بدست آورده است،می تواند تعیین کند که بچه این زن( یا همان دو مرد) به کدام یک از این دو مرد تعلق دارد؟!
  در تاریخ کم نبوده اند که اینگونه زیسته اند و فرزندانشان سرنوشت بشر را تغییر داده اند.جهت اطلاع به شجره نامه یا همان بیوگرافی خلیفه دوم و غاصب مسلمین (عمر بن الخطاب لعنه الله علیه)،ابن زیاد و معاویه ابن ابی سفیان برای مثال رجوع کن تا شاهد حرف من را دریابی.
  منتظر جوابیه ات هستم.

  پاسخحذف
 4. (( هدایت شده گفت...
  با سلام خدمت گمنام گمنامیان
  از انتخاب نام مستعارت معلومه که سوادت هم مثل نامت نسنجیده و اعباریه.آخه آدم بی سواد تو که یه روزی بچه 2 ساله بودی و با بدن لخت و برهنه این ور و اون))
  -----------------
  گرامی،
  یک سایتی است به نام سایت گوگل،
  عزیز جان، برو ببینم ژنتیک چیست، با علم ژنتیک می شود فهمید که پدر فرزند چه کسی است (در شرایطی که چند شوهر وجود داشته باشد).
  این جواب شما و حضرت علی شما که فکر می کرده خیلی باهوش است.
  علم ژنتیک براحتی می گوید پدر فرزند کیست، شما خبر ندار ی!!
  براستی فرق علی با آن عرب بیابانگرد چه بوده است؟ آن عرب از علم ژنتیک خبر نداشته است، علی هم خبر نداشته است !!

  پاسخحذف
 5. آدم های فحاش ، باید خیلی از خود خجالت بکشند که حتی جواب آنها را نیز نمی دهم

  پاسخحذف
 6. مساله دین نیست مساله محمد هم نیست مساله این هست که آیا شما به شخصه میتوانید بپزیرید که همسر شما حتی فقط برای یکبار در زندگی زناشوییش با مثلا صمیمی ترین دوست شما س ک س داشته باشد؟
  اگر میتوانید قبول کنید این تابو شکنی را از شما شروع کنیم و شما بزرگترین بت شکن قرن شوید!
  من با محمد و قوانین اسلام کاری ندارم ولی انسان همه چیز را نباید با خشم خود زیر سوال ببرد.در تمام جوامع بشری از قدیم الایام تعداد زنان بیشتر از مردان بوده، میدانید چرا؟ چون مرد به جنگ میرود،مرد بیرون از خانه معمولا با کارها و شغلهای سخت سروکار دارد،مرد دعوا میکند و اصولا چون بیشترین فشار زندگی روی مرد است عمر مرد کمتر از عمر زن است. به این دلایل ساده و پیش پا افتاده تعداد زنان در یک جامعه از مردان بیشتر است. حال این زنان اضافی چه کار کنند؟ روسپی شوند؟ از حق برابری استفاده کنند و بروند کار کنند؟تمایل جنسی که ندارند!؟نیازی ندارند به مردی تکیه کنند!خودشان کار میکنند پول در می آورند بچه بزرگ میکنند هراز چندگاهی هم خیاری جیزی...
  قربانت برم شما فاعل و مفعول میدونی چیه؟ توی خونه ات باغچه داشته باشی خوشت میاد من بیام توش سبزه بکارم خوشت میاد زنت یک شوهر دیگه داشته باشه از اون حامله بشه خونه تو بمونه خرج حاملگیش رو هم بدی بعدش طرف بچش به دنیا اومد بیاد ببردش؟
  امشب خونه تنها خوابیدی؟چرا؟زنت رفته بود خونه شوهر سومش؟آخه خودت یکم فکر کن این چه ربطی به خدا داره قبل از محمد در اروپا مردها وقتی میرفتن مسافرت تن زناشون شورت آهنی میکردن که نرن به کس دیگه بدن اونم محمد گفته بود؟ شما ماشین شخصیت رو میدی من یک ماه باهاش برم مسافرت حال کنم؟اون خرس هم تو جنگل واسه خودش جفت میگیره خرس دیگه ای بیا بخواد با جفتش بخوابه جرش میده. اینم محمد رفته در گوش خرسه گفته؟ ول کنین این حرفارو. فکرش رو بکن مامان آدم به آدم بگه این باباته اینها هم اون یکی شوهرامن!مرد حسابی قانون طبیعت چه ربطی به الله و محمد داره؟

  پاسخحذف
 7. مملی خانوم باز آمد خانوم بازم رفت fuck mamad

  پاسخحذف
 8. چرا مسیح به هیچ زنی علاقه نداشت و خانوم باز نبود و درست مملی بچه باز چرا خدا ٢ تا پیامبر داره که اینقدر متفاوت هستند

  پاسخحذف
 9. جناب هدایت شده، خوب و بد را پیامبران به بشر یاد نداده‌اند یا لازم نیست که آنها یاد داده باشند یعنی توجیه کاملا منطقی دیگری هم دارد . جوابت خیلی راحت است. همانگونه از ژنتیک آن آگاهی ساده را نمیدانی در مورد خوب و بد هم اطلاع کافی نداری. برو مطالعه کن. مطالعه یعنی خواندن کتب ضاله که آنقدر بر آگاهیهای شما می‌افزاید که اسلام از ترسش شما را از خواندن آنها محروم کرده. اسلام ترسو است.

  پاسخحذف
 10. اصغر
  سلام
  بااین مطالب احمقانه ایی که می نویسید از این که سبز هستم به سلوک خودم شک می کنم و می گویم نکند که کودتاچیان راست می گویند!
  هی دم از آزادی می زنید و می گویید اعتقادات همه محترم است ولی بی باکانه به عقاید ما مسلمانان می تازید به امامان و پیامبر و خدا هتک حرمت می کنید برای خودم متاسفم
  البته این را هم قبول دارم که موسوی یک انسان مترقی و مسلمان با ایمان هست
  ولی یه نصیحت به شما بکنم که از این نظرات بی شرمانه دست بردارید
  گیرم که ژنتیک فرزند کسی را مشخص کند خب آیا در پرورش و بزرگ کردن آن هم می شود با زور و ژنتیک کسی را وادار به کاری کرد
  بچه یه مغازه که ارثی باشه را وراث نمی توانند بطور رضایت مندی اداره کنند و هر روز بر سر تقسیم آن دعوا و درگیری هست چه برسد به یک زن بی پناه که مثل یه گوشت قربونی بخواهند تقسیمش بکنند
  behrozj2000@yahoo.com

  پاسخحذف
 11. اینکه میگویند زن شوهردار تمایلی به دیگر مردان ندارد چرند است. آقایان با خودشان تعارف دارند و ظاهرا خانمها هم طبق مصلحت سکوت کرده‌اند. جمع کنید این بساط دورویی، تعارف و نفاق را. همانگونه که مردان زن دار (حتا با ۴ زن رسمی و هفصد صیغه) گاهی هوس میکنند که به زیبایی زنی غریبه (درست یا غلط) خیره شوند، این در زنان شوهردار هم هست. به طبع اگر محیط خانواده گرم نباشد، زن ممکن است علاوه بر شوهر خود و در غیاب او با مردان دیگری بخوابد. این بسیار اتفاق افتاده است. حتا گاهی خانواده گرم است و زن شوهر خود را واقعا دوست دارد ولی (درست یا غلط) هوس یا تنوع طلبی میکند. چنین زنی روسپی نیست، چون نه پول گرفته و نه کار دائم اوست. دست بالا، فقط اشتباه کرده است. آقایان برای اینکه اصول مذهب جهل را ثابت کنند دارند در این مورد دروغ میگویند. خود آنها بارها با این موضوع و نگاههای کوتاه زنان شوهردار به خود یا به مردان دیگر مواجه شده‌اند و دارند دروغ میگویند چون ناف ما را با دروغ و تعارف بسته‌اند. با دروغ و تعارف هم پیرفتی در کار نخواهد بود. به این ترتیب (درست یا غلط را در اینجا کاری ندارم) اگر چند همسری برای زنان نیز فرهنگ شود (که در برخی جوامع هنوز هست) زنان بدشان نخواهد آمد و شاید استقبال هم بکنند.

  تنها و تنها فرق زن و مرد در اینجا تفاوت در کم و زیادی اشتیاق و دست به عمل زدن است. حس جنسی زن دیرتر شعله‌ور میشود. زن شوهردار ممکن است نگاهی به مردی زیبا بکند و خنده‌ای بنماید ولی معمولا دنبال او راه نمیافتد و پیگیر موضوع نیست. گاهی هم پیگیر نیست ولی شدیدا تمایل دارد که آن مرد پیگیر باشد، حتا اگر با شوهرش مشکلی نداشته باشد، واویلا، اگر مشکلی هم داشته باشد!

  دوستان دست از ریا و خود سانسوری (در ذهن و وجدان خود) بردارید والا به حقیقت نخواهید رسید. باین ترتیب این موضوع که اسلام بخاطر عدم تمایل زنان به چند همسری آنرا وضع نکرده، دلیل صحت اسلام نیست. شناسایی پدر هم دلیل نیست که گمنامیان به نحو احسن آنرا توضیح دادند.... حال ببینیم مسلمانان چه چیز دیگری از جعبه جادوی خود در میآورند.

  پاسخحذف
 12. یعنی شما عقلتون نمیرسه که تو این چند قرن قبل از اکتشاف علم ژنتیک، بچه هایی که با عدم اطلاع از اینکه پدرشون کیه به دنیا می امدند تکلیفشون چیه؟
  حتما میخوای بگی چه اهمیتی داره؟
  شاید هم خودت دارای همچین مسئله ای هستی و میخوای قضیه رو ماست مالی کنی!!!

  پاسخحذف
 13. جناب بهروز اگر نوشته بالا را خواندی و به سبز بودن خود شک کردی، یعنی هنوز معنی سبز را نفهمیده‌ای. نکند شما میخواهید باز در فردای پیروزی محتمل، بگیر و ببند راه بیاندازید و کتابها و نوشته‌های ما را ضاله اعلام نمایید و دهان ببندید و مرتد کشی کنید که به دین شما توهین میشود؟! گرامی، دین تو حتا اظهار وجود من مرتد را با گردن زدن استقبال میکند، کجایی؟! چطور شما به خود اجازه داده‌اید که قرنها به باورمندان دیگر باورها بی احترامی کنید (بهایی و مرتد و گاوپرست و یهود و غیره) و حالا از توهین شاکی هستید؟!

  جنبش سبز یعنی من حرف خود را بزنم و شما هم حرف خود را، هر کدام در جای خود مثلا من در تارنمای خودم و شما در تارنمای خود. شما هم خواستی به باور من توهین کن (مثلا آنرا عقب مانده و پوچ بدان، مرا جهنمی بدان، طبق حدیثهایتان مرا حرامزاده معرفی کن و غیره. در دینتان الا ماشاالله اهانت به ما هست) و بعد با هم برویم و کشور خود را بسازیم، حول آزادی و مردمسالاری. اگر جز این فکر کنی، معتقد به برپایی دیکتاتوری جدید هستی. این موضوع که برای شما حل نشده، در کشورهای آزاد براحتی فهمیده شده است. هر کس در جای خود عقیده خود را میگوید. همه انها هم دارند کار میکنند و به کشور خود خدمت مینمایند و کشور پیشرفته ساخته‌اند با یک هزارم مشکلات ما (البته بی عیب هم نیستند)

  پاسخحذف
 14. جناب okyat حرف شما کاملا صحیح است. به همین دلیل است که اسلام برای زمان خودش خوب بوده. یعنی دین اسلام همه زمانی نیست و بزرگان اسلام از آینده خبر نداشته‌اند چون آنها شناسایی پدر را دلیل آورده‌اند.

  زبونمون مو درآورد از بس این را گفتیم.

  پاسخحذف
 15. دین اسلام برای زمان خودش هم خوب نبوده که هیج برای کشورهای متمدن آن زمان هم چون سرطان بوده.گیریم بزرگان اسلام(که هیچ وقت بزرگی نداشته)از آینده خبر نداشتند آیا خدایشان همچون معجزه نمی توانست به آنها وحی کند و این را به یادگار بگذارد

  پاسخحذف
 16. خیلی‌ جالبه خوندن حرف مسلمونهایی که به این مقاله تاخته‌اند. یکی‌ نوشته، امشب حاضری تنها بخوابی چون زنت رفته پیش اون شوهرش، یکی‌ دیگه نوشته علم ژنتیک نمی‌تونه پیدا کنه که پدر بچه کیه. یکی‌ دیگه میپرسه پس تکلیف بچه‌های پیش از تکامل علم چی‌ میشه.

  دوستان عزیز، اگر ایراد میگیرین و مسئله‌ای رو اشتباه میدونین، حداقل برین راجع به موضوع مورد بحث یک کمی‌ مطالعه و پرس و جون کنین که مایه خنده دیگران نشین. نکنه همینجوری هم دین اسلام رو قبول کردین، کورکورانه و بدون آگاهی‌؟

  خوب اگر تو نمیتونی‌ قبول کنی‌ که زنت شب رفته پیش شهر دومش، چرا از زنت توقع داری که قبول کنه تو میری پیش زن دوّمت؟

  علم ژنتیک با درصد ۹۹.۹ میتونه معلوم کنه که آیا بچه مال کدوم مرد هست. یک تار مو از بچه و یک تار مو از مشکوکین به بابا بودن میگیرن و ۲ روزه بهت میگن. هم در آمریکا و هم در اروپا شرکتهایی هستن که این کار رو با کمتر از ۵۰۰ دلار انجام میدان. این کار حدود ۲۰-۱۵ سالی‌ هست که شدنیه. حالا چرا، همونجوری که آقای گمنام نوشته الله ازش خبر ناداشته، اون دیگه مشکل شما مسلمونهاست.

  پاسخحذف
 17. عجیبه برای اثبات نظر خودت باید به پیامبر اکرم بی‌ادبی بکنی
  پای عمل که می‌افته بی‌عفت‌ترین آدمها همینهایی هستند که ادعای تمدنشون میشه

  پاسخحذف
 18. اون دوست اولی که گفته دعوتنامه بالاترین خب وبلاگ یا ادرسی نذاشته.

  پاسخحذف
 19. ولی چیزی که مهمتره اینه که اون بیسواد پراعا که دومی سومی ادعا کرده یک مادر دو پدر ...اینقدر ابله هست که نمیدونه که این کار ساده و اونهم مدتهاست انجام میشه.ایشون قد یک طلبه ...در حوزه نمی فهمه.احتمالا یک اخوندک بیسواده.چون اینقدر با اطمینان نوشتن و اینقدر بسوادی و حماقت یک جا کار کیه؟معلومه

  پاسخحذف
 20. خوب اشکالی نداره. تو که اینقدر مشتاقی مثل ننه ات به زنت اجازه بده سه تا شوهر سبیل کلفت دیگر بکند. چه اشکالی دارد؟
  بالاخره حرومزاده ها هم باید از یه جایی پس بیافتند.

  پاسخحذف
 21. گمنامیان عزیز.

  من خود را مسلمان نمی نامم و از ایرادهای اسلام هم به اندازه ی کافی اطلاع دارم. اما این که چرا در آن زمان صرف نظر از کارهای زشت برده داری و کنیز بازی توسط مسلمانان مردها چهار تا زن می گرفتند یک دلیلی نهفته است. و این که در آن زمان مردها جنگاور بودند و بیشتر از زنان می مردند و تعداد زنان از مردان همیشه بیشتر می شد. و به همین دلیل مردها بیشتر زن می گرفتند. هم به این دلیل و هم به دلیل جامعه ی مردسالارانه اسلام.

  پاسخحذف
 22. خوب الان ديگه علم ژنتيک تکليف پدر بچه رو مشخص کرده و ديگه مثل 1400 سال قبل نيست . اما بياييد يه کم بيشتر فکر کنيم . اصلاض هدف از روابط بين زن و مرد چيست ؟ خوب محبت ، عشق ، نياز به داشتن يک همدم و هم خانه و همچنين مسائل فيزيکي اهداف يک رابطه است . اگر مردي يا زني با شريک زندگيش به اين اهداف نمي رسد ، پس بايد به اين زندگي خاتمه دهد و زندگي جديدي را شروع کند . ديگر چند زن داشتن و چند شوهر داشتن يعني چه ؟ مگر مي شود يک زن هم زمان با دو مرد زندگي بکند و با هر دوي انها احساس خوبي داشته باشد . يا يک مرد با دو زن باشد و با هردوي آنها به يک اندازه احساس دوستي و لذت داشته باشد . من فکر مي کنتم اگر چنين باشد تنها هوس است . اين که جنگ و فلان و فلان جمعيت مردها را کم کرده است بيايييد واقعاً با اعداد و آمار به من ثابت کنيد . ديگر دوره اين حرفا گذشته است . کمي انساني فکر کنيد . اما ان دوستي که مي گفت زن شما امشب در خانه نباشد برود با شوهر دومش يا سومش .بعد يه بچه بياورد که شما خرجش رابدهي . نه عزيز من اگر قرار بر چند شوهري براي زن باشد ، اين چند شوهر در يک خانه زندگي خواهند کرد همانطور که شما به عنوان يک مرد باچند زن در يک خانه زندگي مي کني و کسي هم چيزي نمي گويد . خلاصه بگويم چند شوهري و چند زني توهين به انسانيست است . خرافه است . توهم است و تعصب. اين دوستي که مي گويد نه ات با چند مرد ... واقعاً پست و بي شعور است . اصلاً به روابط فيزيکي به ديد انساني نگاه نمي کند و هنوز ذهنش خام است و...

  پاسخحذف
 23. بعد دلیل دیگر این است که چون مردان جنگاور بودند طرف مقابل که مردان بودند را می کشتند و زنانشان را به عنوان غنیمت برای خود بر می داشتند در صورتی که این اتفاق برای زنان نمی افتاد چون آن ها در جنگ ها شرکت نداشتند. بیشتر زنان همین مسلمانان را کنیزها تشکیل می دادند که شوهرانشان مرده بود. و بعضی از زنان هم که شوهرانشان از دوستانشان بودند که آن ها هم به دلیل جنگ کشته شده بودند و به دست همسنگران شوهرشان افتاده بودند. اگر نیک بنگریم و بنا بر تعریف ملایان که زنا چیز بدی است(!!!؟؟؟) فکر کنیم می بینیم که پس زناکارترین آدم ها همین افراد بودند که به زور به کنیزان تجاوز می کردند. از جمله خود محمد که زنان را به زور برای خود انتخاب می کرد. اما امروز این آخوندهای جانی یک جوان بدبخت را که با دوست دخترش با کمال رضایت عشق بازی کرده است شلاق می زنند. اغتشاشیدم تو این دین مبین!

  پاسخحذف
 24. آقای ناشناس دوست محترم

  من باور دارم و اعتقادم بر این است که یک زن فقط با یک مرد می تواند بسازد و بالعکس. ازدواج با چند همسر امروزه کاریست غلط و اشتباه. چون در این صورت عشقی ایجاد نمی شود و محال است که یک مرد و یا یک زن در یک لجظه بتواند دو نفر را دوست داشته باشند.

  پاسخحذف
 25. بزمجه اون اروپایی و امریکایی هم که شوهر داره بره با یه کس دیگه ای بخوابه میگن به شوهرش خیانت کرده فقط مثل اسلام سنگ سارش نمیکنن شوهر طلاقش میده اگه مرد هم بره یه همچین گوهی بخوره زنش هم میره تون رو طلاق میده! مگه من منظورم از این که حاضری زنت شب رو با اون یکی شوهرش بخوابه اینه که توی مرد میتونی بری هر غلطی که دلت میخواد بکنی؟ معلومه که اگه یک مردی توی خونه اش محبت نبینه میره سراغ یه زن دیگه این در مورد زن هم صادقه ولی مگه کار مرد درسته که کار زن رو قبول کنیم. تو با دین چی کار داری چی گفته تو برو خودت فکر کن مثلا 4 تا رفیقین هر کدومتون هم زنی به همسری اختیار کردین که هم زمان با اون سه نفر دیگه همسره؟ با هم دوره میچرخین! حال میده نه؟ هم زناتون تنوع میبینن هم شماها!!! آخه الاق تو اون فیلم س و پ ر ی هم که یه زن به چند تا مرد هم زمان میده خودشون میگن وحشی گری!حیوانیت! من اصلا سواد خوندن نوشتن ندارم ولی آدم خودش عقل داره.
  بزمجه داشتن زنان متعدد همانقدر کاری حیوانی و پست هست که داشتن شوهران متعدد برای یک زن. این رو تمام جوامع متمدن جهان قبول دارن حالا شماها میخواین زنان چند همسر باشن؟ از خواهر مادر و زن و بچه خودت شروع کن بزمجه

  پاسخحذف
 26. ناشناس خان، من کجا گفتم چند تا شوهر داشتن برای یک زن به نظر من کار درستیه؟ سوال من این بود که اگر یک مسلمون میگه یک مرد میتونه ۴ تا زن داشته باشه و بهونه ش هم اینه که آدم می‌دونه بابای بچه کیه، پس حالا که علم ژنتیک میتونه بابای بچه رو مشخص کنه پس بنا به استدلال مسلمونها، زنها هم باید بتونن ۴ تا شوهر بگیرن.

  سوال اصلی‌ اینه که الله که میدونسته این بهونه یه بابا کیه ۱۴۰۰ سال بعد از اسلام باعث دردسر میشه پس چرا از همون اول جلوش رو نگرفت؟ نکنه نمیدونست؟ نکنه الله همیشه و همه جا نیست؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.