چهارشنبه، مهر ۲۸، ۱۳۸۹

چنگ زدن به کف دریا / گرفتن مرجعیت برای مجتبی خامنه ای، اعتباری برای او نمی آورد، چون اعتبار اسلام اصولا زیر سوال است!


چرا دیکتاتورهایی مانند خامنه ای، تا آخرین لحظه از سقوط خود بی خبر هستند؟ چرا گرفتن مرجعیت برای مجتبی، نشان از بلاهت خامنه ای دارد؟

گفته می شود یکی از اهداف سفر خامنه ای به قم، زمینه سازی برای گرفتن حکم مرجعیت برای مجتبی ، پسرش، است.
زندگی دیکتاتورها را که می خوانیم، می بینیم که عموما تا آخرین لحظات، تصور نمی کردند که رژیم آنها در حال فروپاشی است و علتش نیز ، خیلی ساده است:
دیکتاتورها ؛ آدم های ابلهی هستند که نمی دانند باید از اجتماع اخبار واقعی دریافت کنند و از طرفی ، اگر کسی اخبار واقعی را به آنها برساند، با برخورد شدید دیکتاتورها مواجه می شود، لذا دیکتاتورها تا آخرین لحظات ، از سقوط پیش روی خود بی خبر هستند.
در اخبار می خوانیم مثلا سخنگوی وزارت امورخارجه که معاون وزارت خارجه نیز هست، برای گرفتن اقامت کانادا اقدام کرده ، یعنی به راحتی می بینم مدیران رده بالای نظام نیز به خوبی می دانند ، آینده ای در انتظارشان نیست.
حال حکایت علی خامنه ای و پسر جنایتکارش است، اینها آنقدر ابله هستند که کاملا بی خبر هستند و نمی  دانند میلیونها ایرانی ، با آنها مخالف هستند و چون آب جمع شده پشت سد، فقط منتظر مفری برای ابراز وجود هستند و نمی توان با اسلحه و کشتن ؛ آنها را برای همیشه ساکت کرد.
به قول معروف ، خانه از پای بست ویران است / خواجه در نقش بند ایوان است !
بر فرض که مرجعیت مجتبی نیز گرفتید، چه فایده ای دارد ؟! اصولا مشروعیت کل نظام زیر سوال است و اعتماد مردم به اسلام از بین رفته است. 

۲ نظر:

 1. گمنام جان
  چنگ زدن به کف دریا درسته که چنگ زدن به هیچی هست ولی مهم اینه که ببینی چرا اصلا دریا را به کف کردن کشوندن. ما که کف کردیم رفت ولی دریا را دیگه چرا به کف کردن کشوندن؟
  میبینی جواب خیلی ساده س. مریضن. بخاطر همین هم همش حرف از ویروس و واکسن و قرنطینه میزنن.
  اردوان

  پاسخحذف
 2. اخوند ملا مفتی کشیش خاخام رمال ...= انگلهای شیاد مفتخور که از حماقت مردم ساده لوح بیسواد روزی میخورند .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.