دوشنبه، مهر ۲۶، ۱۳۸۹

چگونه رژیم آخوندی موفق به استقرار پایگاه قویی چون حزب الله لبنان شده است؟ این پایگاه چقدر خرج ، و چقدر کارایی دارد؟


حجم پولی که ایران به حزب الله داده چقدر است؟
بر اساس برخی گزارش ها، رژیم ایران در طی سی سال گذشته بیش از شانزده  میلیارد دلار به حزب الله لبنان کمک مالی کرده است.
ایران چه انتظاری از حزب الله دارد؟
ایران انتظار دارد که با کنترل لبنان توسط حزب الله، بتواند منافع اسراییل و آمریکا را در منطقه به خطر بیاندازد.
چرا حزب الله لبنان بدنام است؟
حزب الله لبنان غیر از فعالیت های تروریستی متعدد ، متهم به قاچاق مواد مخدر در آمریکای جنوبی و اروپا است.
ایران تا کنون چه استفاده هایی از حزب الله لبنان کرده است؟
بعد از انقلاب، خمینی و رژیم ایران از وجود حزب الله لبنان استفاده فراوان کرده اند، لنبان به واسطه رابطه قدیمی که با اروپاییان (بویژه فرانوس ها) داشت، محل رفت و آمد بسیاری از اروپاییان و آمریکایی ها بوده است و لبنانی های بسیاری نیز در اروپا (بویژه فرانسه ) سکونت داشته اند که برخی از آنان رابطه ویژه ای با حزب الله لبنان دارند.
ایران در طی سالها از این افراد برای ترور روشنفکران و مخالفین ایرانی در اروپا استفاده کرده است و هر گاه که لازم بوده از آنها به عنوان بازوی اجرایی برای عملیات های تروریستی استفاده می کند. در واقع حزب الله لبنان یک اهرم فشار رژیم بر اروپا است، چون با استفاده از آنها می تواند براحتی در اروپا به انجام عملیات تروریستی بپردازد.
چرا بسیاری از مردم ایران از حزب الله متنفر هستند ؟
غیر از اینکه مبلغ کلانی از ثروت مردم ایران به جیب حزب الله لبنان رفته است، حزب الله لبنان نه تنها در خارج از ایران به ترور روشنفکران ایرانی دست زده است، بلکه در داخل ایران نیز در تظاهرات اخیر جنبش سبز، دستش به خون مردم ایران آغشته شده است.
آیا حزب الله لبنان آغشته به فساد است؟
بر پولی که حزب الله لبنان از ایران دریافت می کند، هیچ نظارتی نیست و رهبران آن  به راحتی مقدار زیادی از این پول را به صورت شخصی بر می دارند.
از این رهگذر می توان به رسوایی مالی سال گذشته حزب الله لبنان اشاره کرد که از حزب الله لبنان و از محل پولهای ارسال ایران ، بیش از  هفتصد میلیون دلار ، توسط یک لبنانی کلاه برداری شد.
حزب الله لبنان یک گروه تروریستی مانند سپاه پاسداران ایران است که چون اهرمی خطرناک در اختیار رژیم قرار گرفته است.

۲ نظر:

  1. ba dorod.marg bar in kharollaha..mar bar ali ciolagh pedofil...

    پاسخحذف
  2. با سلام به شدت به یک دعوتنامه نیاز دارن اگر امکان دارد یک دعوت نامه بالاترین رای من بفرستید
    shaer.info@yahoo.com

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.