یکشنبه، مهر ۲۵، ۱۳۸۹

اغتشاشیدم به دینی که در حساب آیت اللهش در لندن یک میلیارد پوند پول است، اما دست یک دزد شوکولات را قطع می کند!


به نقل از روزنامه گاردین فقط در یک حساب بانکی مجتبی خامنه ای بیش از یک میلیارد پوند پول بوده که توقیف شده است. البته هر بچه ای می داند که او قطعا ده ها حساب بانکی دارد و این فقط یکی از آنها است.


آیا این پول ، حاصل کار و زحمت مجتبی است؟


 طبق حکم دادگاه ، چون یک دزد مقداری شکولات و حدود چهارمیلیون تومان پول دزدیده (که یک میلیونش متعلق به خود سارق شده است)، او باید دستش قطع شود. 

مقدار پولی که فقط در آن حساب مجتبی بوده است، یک میلیون برابر پولی است که این دزد بیچاره سرقت کرده است. به نظر شما اگر دادگاه عادلانه ای باشد، کجای مجتبی خامنه ای باید قطع شود ؟!

البته لازم به ذکر است که مجتبی یکی از صدها دزد موجود در این کشور است. 

این چگونه دینی است که دزدی های بزرگ خامنه ای و دیگر حکومت داران را نادیده می گیرد ، اما دزدی از سر ناچاری یک دزد معمولی را به غیر انسانی ترین روش تنبیه می کند ؟! 

براستی که اغتشاشیدم در این دین غیر انسانی و غیر منصفانه !


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.