جمعه، مهر ۲۳، ۱۳۸۹

چگونه است که آخوندها جای عقل مسلمین نشسته اند؟/ آیا اسلام به مغز مسلمین تزریق شده یا آنها با عقل خود آنرا پذیرفته اند ؟


 مگر نه این است که مسلمین با همان عقل خود، به اسلام ایمان آورده اند، پس چرا با دیدن اینکه اسلام، ساده ترین اصول انسانی و عقلی را زیر پا می گذارد،حاضر نیستند از همان مغز استفاده کنند و به آن شک کنند؟!
شما مسلمین خدا را با همین عقل خود پذیرفته اید، چرا با همین عقل به آن شک نمی کنید ؟!
چرا حاضر نیستید از حرف آخوند محل کوتاه بیایید؟
یا باید به نص صریح قران عمل کرد و پذیرفت ، یا نپذیرفت !
وقتی قران به صراحت از کتک زدن زنان، از برده داری حرف می زند ، شما چه تفسیر،چه برداشت و یا به قول دکتر سروش چه (معرفت) دیگری از آن می خواهی برداشت کنی !؟
خوب ، این قران دارد می گوید زنان را بزنید، غیر مسلمین را بکشید، شما چه طوری می خواهی این را ماست مالی کنی و بگویی این یک تفسیر است؟
من وقتی بگویم ماست سیاه است، ایا تو می توانی به جمعیتی که به من می خندند بگویی منظور این چیز دیگری بوده و برداشت شما ، برداشت صحیحی نیست؟!
چگونه است در سال 2010، در عصر انفجار اطلاعات حاضر نیستند که ببینند، پیامبر اسلام یک بچه باز بوده است و اگر خدایی وجود داشته باشد، قطعا یک بچه باز را برای هدایت آنها نمی فرستد، چگونه حاضر نیستند ببینند که اگر خدایی باشد، دستور به برده داری نمی دهد، پس چرا در قرآن برده داری تایید شده است؟! چگونه در قران دستور به تجاوز و کشتار می دهد؟
اینها نکاتی بسیار ساده هستند و برای فهمیدن آنها نیازی نیست که هوش خیلی خیلی 
بالایی داشته باشید، باید فقط کمی فکر کنید. 
براستی ، آیا شما اسلام را پذیرفته اید یا اسلام به مغز شما تزریق شده است؟!

۱ نظر:

  1. با سلام،
    اینو دیگه حتما باید بخونین. دیگه توی این مقاله اتمام حجت کردم.
    اردوان

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.