چهارشنبه، مهر ۲۱، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای ، سایت گرداب، این را بدانید که روشنگری درباره اسلام و تلاش برای آزادی مانند نظام دیکتاتوری نیست که با نبود چند نفراز سایت زندیق متوقف شود.


سایت گرداب و روزنامه جوان خبر داده اند که گویا چند تن از نویسندگان سایت زندیق را دستگیر کرده اند. نمی دانیم این خبر چقدر درست است، اما امیدواریم که مانند دیگر دروغ هایشان ، خبری نادرست باشد.
بر فرض که چند نفر از روشنفکران و مبارزان را نیز دستگیر کرده باشند، اوج حماقت خود را نشان داده اند، روشنگری درباره ذات پلید اسلام و مبارزه برای آزادی ، با دستگیری چند نفر متوقف نمی شود.
تلاش برای آزادی ، دموکراسی و روشنگری درباره خرافه ای مانند اسلام، تلاشی همه گیر است و قایم به شخص نیست. جرقه ای است که در انبار باروت افتاده و با خاموش کردن بخش کوچکی از آن ، چیزی متوقف نمی شود. خامنه ای و رژیم سراسر جنایتش تصور می کنند که با دستگیری و شکجنه چند نفر، روند روشنگری و تلاش برای شناساندن واقعیت های خرافه ای به نام اسلام متوقف می شود، آنها تصور می کنند که مجموعه فعالینی که برای آزادی تلاش می کنند، مانند رژیم دیکتاتوری است که قایم به شخص باشد و در صورت نبود چند نفر، رژیم از هم بپاشد.
از مثالش خنده آمد خلق را --------- که او چو خود پنداشت صاحب دلق را !
به هر حال ، در صورتی که واقعا چند نفر هم دستگیر کرده باشند، فقط آتش و اشتیاق ما را برای رسیدن به آزادی بیشتر می کنند، چون خون  ریخته شده همفکران و قهرمانانی که برای آزادی تلاش کرده اند، جلوی چشم دیگران خواهد بود
کشتن ندا و صدها آزادی خواه دیگر، فقط عمق ریشه جنبش سبز را بیشتر کرد و منش جنایتکارانه رژیم خامنه ای را مشخص تر.
اندکی صبر، سحر نزدیک است.

۴ نظر:

 1. گمنام عزیز
  دمت گرم و سرت خوش باد
  اگه محبت کنی و یه دعوتنامه عضویت در سایت بالاترین برام بفرستی ممنون میشم.پست های تو را دنبال میکنم و بدم نمیاد با دوستان پاچه خوار الله مدینه کل کل کنم.

  پاسخحذف
 2. مثلا این فرهاد جان شاید یکی از خودشان باشد.
  آن خبر چه درست باشد و چه نادرست یک موفقیت است. نشانگر این است که جاهایی که باید بسوزد سوخته و حرفهای ما اثر داشته است. البته امیدوارم خبر نادرست باشد.

  پاسخحذف
 3. این بحثها مثلا در خانواده‌ ما که هر از گاه رواج دارد. این احمقها میخواهند چه کنند؟ بریزند در همه خانه ها و جستجو نمایند که ملت در محافل خصوصی چه میگویند!

  به عرض سربازان و نوچه‌های آن امامی که هم اکنون در چاه فاضلاب جمکران بیتوته کرده برسانم که دردسر بخود ندهند. ما در تلفن چنین بحثهایی را نمیکنیم.

  دوران حماقت و میمون وار دنبال کو.. آخوند و کشیش افتادن گذشته است.

  پاسخحذف
 4. درود بر گمنامیان گرامی لطفا اینجا را ببینید:

  http://zireasemanejahan.blogspot.com/2010/10/blog-post_27.html

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.