یکشنبه، مهر ۱۱، ۱۳۸۹

در رژیم پر از تناقض و دروغ اسلامی، زن و مردی که همدیگر را دوست دارند بدلیل رابطه جنسی دارند، سنگسار می شوند؛اما تجاوز بسیجی به زندانیان آزاد است!

آقای خامنه ای، 
رژیم جهل و زور تو، پر است از تناقض و دروغ؛ 
چگونه است که در رژیم تو اگر زن و مردی که همدیگر را دوست دارند، با هم سکس داشته باشند، بدلیل اینکه یک آیه و یا جمله عربی احمقانه را نخوانده اند، سنگسار می شوند؛ اما مزدواران بسیجی و سپاهی تو مجاز هستند که به زنان و مردان زندانی تجاوز کنند !؟
تو و نظام تو در اوج بی شرفی و شرارت است، ننگ بر تو و اسلام تو که سکس مبتنی بر دوست داشتن ، می تواند به قیمت کشته شدن وحشیانه انسان ها تمام شود، اما سگان بسیجی تو مجاز به تجاوز به زنان و مردان بی دفاع زندانی هستند، زنان و مردانی که جز حق خود چیزی نمی خواهند. 
البته نیک می دانیم که نظام تو بنا شده بر اساس اسلام است و این اسلام است که تجاوز به زندانی و اسیر را مجاز می شمرد. 

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.