جمعه، مهر ۰۹، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، مخالفان و زندان تو تشکیل شده از همه قشری است، کارگر ساده گرفته تا هنرمند خواننده ای مانند آریا آرام نژاد/ این آخر کوچه بن بست دیکتاتوری است


آقای خامنه ای، آخر کار که می گویند اینجاست، این همان کوچه بن بستی است که در آن پینوشه و صدام و چائوشسکو تسلیم شدند، دلیل بسیار محکمی برای حرفم دارم، نگاه کن که ببینی مخالفین تو از همه قشری هستند، از فعالین حقوق بشر گرفته، نانوا و روزنامه نگار، دانش آموز، تا هنرمندی مانند آریا آرام نژاد. 
مخالفین رژیم دیکتاتوری تو فقط از یک طبقه خاص نیستند که با سرکوب آن طبقه، مشکل تو حل شود!
قدرت سپاه و وحشی گری آنها هر چه قدر زیاد باشد، توان مقابله با این حجم از مردم مخالف را ندارد. جهت یادآوری، آخرین لحظات قدرت چائوشسکو را اینجا می گذارم:هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.