سه‌شنبه، مهر ۰۶، ۱۳۸۹

خامنه ای ، چقدر حقیری که فعالیت حقوق بشری یک دختر جوان تو و نظامت را به لرزه در می آورد و مجبور به زندان کردن آن دختر می شوی !

هر چقدر شیوا بزرگ است، خامنه ای حقیر و زبون است.
شیوا با زندان رفتنش نیز مفید واقع شده و اوج حقارت خامنه ای را به دنیا نشان می دهد. 
به بند کشیدن دختر جوانی چون شیوا، که قلب بزرگش برای کودکان می تپد، نهایت پستی و حقارت است، کسی این بی آبرویی را برای خود می خرد که دیگر هیچ آبرویی نداشته باشد. 
شیوا جان، 
فراموشت نمی کنیم، در قلب ما جا داری و اسم تو و شجاعت تو جاودانه است. 
زنان ایران، با آزادگی و شجاعت خود به مردان درس دلیری و انسانیت و اخلاق می دهند، به وجود زنانی چون شیوا و ندا افتخار می کنیم. 
ایزابل آلنده ، نویسنده معروف و فعال حقوق زنان ، در یکی از سخنرانی های خود می گوید که :(برای آفرینش شخصیت های زن داستانهایش ، آنها  را نمی سازد، به اطراف نگاه می کند و آنها را می بیند، دنیا پر است از زنان قهرمان) ، این سخنرانی را اینجا ببیند
در جامعه ایران نیز چنین است، اطراف ما پر است از زنانی چون آسیه امینی ، شیوا نظر آهاری، سیمین بهبهانی، پروین فهیمی (مادر سهراب اعرابی)، ندا آقا سلطان و ...

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.