شنبه، شهریور ۲۷، ۱۳۸۹

آقای عنتر العلما؛الزاما از هر چیزی که تو تعریفش بکنی بدمان نمی آید،شعور بررسی داریم،ماهمچنان منشورکورش رادوست داریم!

عنترالعلما، حضرت آقای احمدی نژاد، بعد از واکنش مردم ایران به افتخاری که او را در آغوش کشید، با خود اندیشیده که : (چه جالب! هر چه و هرکه با من رابطه داشته باشد، مردم از او متنفر می شوند، پس بهتر است از این امکان استفاده کنم و مردم ایران را از کورش متنفر کنم،چرا که اسم کورش مترادف با حقوق بشر است)

حلقه گمشده داروین، سید محموت احمدی نژاد، که آخرش ما نفهمیدیم چند تا پدر دارد(!)؛ فکر کرده که اگر اسم او بر هر چیزی وصل شود، مردم ایران از آن متنفر می شوند، اما چند نکته را بدلیل آی کیو بسیار پایینش ( که در حد یک طالبی نارس است)،نگرفته است ؛ شامل :

یک- / ارتباط بین عنترالعلما و کروش و منشور، ارتباط قلابی است، اگر کورش امروزه زنده بود، در صف مقدم مبارزه با دیکتاتور کوتوله و رییس چلاقش قرار داشت؛ لذا هر چقدر هم که احمدی نژاد از کورش تعریف کند، مردم ایران شعور دارند و می فهمند که زمین تا آسمان بین کورش و احمدی نژاد فاصله است؛ فاصله ای بسیار زیاد !

دو-/ ما خودمان شعور داریم، می فهمیم که از چه باید بدمان بیاید و از چه چیز نباید بدمان بیاید. آقای عنترالعلما تو نفس هم می کشی (متاسفانه !) ؛ پس فکر کرده ای ما تصمیم می گیریم که نفس نکشیم ؟!

خیر ؛ عنترالعلمای عزیز؛ ما می دانیم که کورش که بوده ، چه کرده ؛ همانقدر که می دانیم تو کی هستی و چه می کنی ! لذا زحمت بیخود نکش، ما از کورش متنفر نمی شویم.

سه-/ کورش از حقوق یهودیان فلک زده، حمایت کرد. بماند که الان گروه حماس که تو چفیه اش را به گردن کورش انداخته ای، گروهی تروریستی است که مردم عادی یهود را می کشد. لذا ؛ این چفیه اصلا با کورش جور در نمی آید، همانند ریاست جمهوریی که با هیکل نامیزان تو جور در نمی آید !

لذا؛ آقای عنتر العلما؛ خیالت راحت باشد که برای ما کورش همانی است که بود ؛ همانطور که برای ما احمدی نژاد نیز همانی است که بود، اصولا با چسباندن خودت به کورش، نزد ما نه از مقام کورش کم می شود نه بر مقام تو چیزی افزوده ، چرا که ما شعور داریم! همان چیزی که تو و رهبر خنگت ندارید!

پی نوشت: کپی رایت اسم عنترالعلما متعلق به این وبلاگ بوده و با استفاده کننده از آن بشدت برخورد قانونی خواهد شد، ملت چی فکر کرده اند؟ مملکت قانون دارد، کهریزک دارد، ولی فقیه دارد، فکر کردید همینطور خر تو خر است که مثل سلحشور، فیلمنامه بدزدند ؟

لینک این مطلب در بالاترین


۲ نظر:

  1. با این اسم عنتر العلما علاوه بر آنکه به علما توهین کرده اید (زیرا احمدی نژاد جزء هر فرقه ای باشد جزء علما نیست) بلکه بدتر از آن به عنترها هم توهین کرده اید. فرداست که تظاهرات کنند و بگویند مگر ما چه گناهی کرده ایم که این مرتیکه شوت را از ما می دانید!!!!

    نوشته: ترکیده از ظلم!

    پاسخحذف
  2. مترسکه احمدی نژاد یه بقالیم تحت اختیار اون نیست .

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.