شنبه، شهریور ۱۳، ۱۳۸۹

فتوای حضرت آیت الله العظمی گمنام گمنامیان ، مرجع بزرگوار تقلید
---------------------------------بسم الله القاسم الجباریم------------------------
من الیوم خواندن لینک های سام آشتیانی در حکم محاربه با امام زمان بوده و ریختن خون سام آشتیانی (کاربر سایت منفور بالاترین) حلال بوده ، چرا که او کافر حربی بوده و به حضرت ختمی مرتب رسول الله و ام المومین عایشه (رضی الله عنه) توهین کرده است.
بر همه مسلمین لازم است که به هلند رفته و او را یافته و بکشند.
البته جهت راهنمایی مسلمین ، به اطلاع می رساند که در بلاد کفر که هلند نامیده می شود، شهری به نام آمستردام است و سام آشتیانی همه وقتش را به انجام اعمال شنیعی در آن مغازه های قرمز رنگ می گذراند.
لذا بر همه مسلمین است او را کشته و ضمنا تمامی بانوان ساکن در مغازه های قرمز را به عنوان غنیمت به کشور اسلامی ما برای ما بیاورند.

چهارم السپتامبر المبارک
شهر مقدس زوریخ

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.