یکشنبه، مهر ۰۴، ۱۳۸۹

این چگونه پیامبری است که با کشتار می خواهد احترام بخرد؟/ قانون مجازات اسلامی ایران، نشانه ای از توحش اسلامی

اگر نگاهی به قانون مجازات اسلامی بیاندازیم، نهایت جنایت و بدویت اسلامی را در آن می بینم، براستی چگونه است که کشوری با فرهنگ غنی ایران ، با درصد بالای تحصیل کرده و با ثروت بسیار، تن به چنین خفتی داده است که قوانینی چنین ابله هانه در این کشور اجرا شود ؟! با هم نگاه کوتاهی به چند قانون اسلامی می اندازیم:

ماده 1-224 : هر كس پيامبر بزرگوار اسلام (ص ) را دشنام دهد يا قذف كند،سب‌النبي بوده ومحكوم به حد قتل مي‌شود.
تبصره- قذف يا دشنام به هريک از ائمه معصومين و يا حضرت فاطمه زهرا(س)در حکم سب النبی (ص) است.

براستی به کدامین گناه باید جان یک انسان گرفته شود ؟! آیا پیامبر اسلام واقعا از جانب خدا منصوب شده است یا نشده است، اگر او از جانب خدا است، لابد الله عرضه دارد که شخص بی ادب را تنبیه کند، اگر از جانب خدا نیست، دیگر چرا باید چنین قوانین ابلهانه ای در کشور جاری باشد؟

آیا این وحشیانه نیست که یک انسان را به صرف بر زبان راندن چند کلمه بکشند ؟ این چگونه دینی الهی است که پیامبرش اینقدر عقده دارد و چون شایسته احترام نیست، سعی می کند با کشتار وحشیانه احترام بخرد؟

لینک این مطلب در بالاترین

۱۳ نظر:

 1. با سلام به آقای گمنام
  چطور میشود خدای که در کتابش در زمینه آزادی انتقاد وابزار نظر (در سوره آل عمران 159)صحبت کرده اینگونه جبارانه با مردم برخورد کند
  تفسیر آیه (وظیفه کارگزاران آسمانیست که رای ونظر شهر وندان را منظور سازند وشاورهم فی الامر، این سندیست بر محکومیت خامنه ای ، وقتی فرستادگان رسمی خداوند که پیام از جبرئیل می گیرند ودست در دست میکائیل دارند مامور به ارج نهادن به رای وخواست مردم باشند، چانشین پیامبر با چه مجوزی ،چنین حقی را از رعیت دریغ کرده اند ودر طول تاریخ کلام خود را به عنوان فرمان خداوند بر مردم دیکته کرده اند در حالی که خداوند حق دیکتاتوری را برای پیامبرش قائل نبوده
  آری ، آزادی رای حق انتخاب برای آحاد مردم محترم است ، وعدم وجود آن درممالک اسلامی نتیجه تداخل دین وسیاست است.
  ما خواستار نابودی ولایت فقیه هستیم

  پاسخحذف
 2. لادن گرامی ،
  آیه 159 می گوید:
  ((پس به [بركت] رحمت الهى با آنان نرمخو [و پرمهر] شدى و اگر تندخو و سختدل بودى قطعا از پيرامون تو پراكنده مى‏شدند پس از آنان درگذر و برايشان آمرزش بخواه و در كار[ها] با آنان مشورت كن و چون تصميم گرفتى بر خدا توكل كن زيرا خداوند توكل‏كنندگان را دوست مى‏دارد))
  ----------------
  اولا این آیه توسط آیه 29 توبه و آیات بعد از آن منسوخ شده است، چون آن آیات در تناقض با این آیه هستند و آن آیات متاخر هستند، لذا آن آیات ناسخ این آیه ها هستند.
  دوما؛ این آیه در باره فقط مسلمانان است، کسانی که به محمد ایمان دارند و برای او شمشیر می زنند و آدم می کشند،
  چرا از نظر اسلام، دیگر انسان ها و پیروان دیگر مکاتب یا کافران، انسان نیستند ؟!
  این کجایش رفتار غیر جبارانه است و آزادی ابراز نظر و انتقاد است؟!
  در آیه 29 توبه می گوید:
  ((با كسانى از اهل كتاب كه به خدا و روز بازپسين ايمان نمى‏آورند و آنچه را خدا و فرستاده‏اش حرام گردانيده‏اند حرام نمى‏دارند و متدين به دين حق نمى‏گردند كارزار كنيد تا با [كمال] خوارى به دست‏خود جزيه دهند))
  ---------------
  کجای این آیه می گوید نظر شهروندان لحاظ شود که شما تفسیر برای آن می تراشی ؟ معنای این آیه کاملا مشخص است.
  -------------
  ضمنا،
  تعریف شهروند از نظر شما چیست ؟!
  آیا غیر مسلمین هم شهروند مخسوب می شوند ؟
  پس چرا الله شما دستور به قتل عام دیگران می دهد ؟!
  ---------
  ولایت فقیه تنها مشکل اسلام نیست، مگر طالبان ولایت فقیه داشتند ؟!
  مشکل اسلام، قوانین بدوی و وحشی آن است،
  مشکل دستور به کشتن مخالفین، درآوردن چشم و بریدن دست و پا و تجاوز و کتک زدن زنان است.
  اینها با ماست مالی و به قول شما تفسیر قابل حل شدن نیست !!

  پاسخحذف
 3. با سلام
  اولا –ا این قرآن عثمان وتمام سورها بهم ریخته مثلا سوره علق باید اول باشد اگر معتقدیم که اولین سوره بر پیامبرعلق بود وآخرین سوره باید نصر باشه نمیشه گفت که کدام سوره متاخر کلا جابجای پیش آمده
  دوما- الف درباره همزیستی مسالمت آمیز با دشمنان ومخالفین دینی
  اعتقادی سوره ای دارد(حجر 3) طبق این ،معاندین تمدن الهی به دلخواه خود زندگی کام برده وبه میل خویش راه ورسم حیات را تعقیب کنند .لایحه چنین کاری در این فقره از پیام ماورا آمده ذرهم یاکلوا ویتمعوا ،به سلیقه خود سفرآرائی کنند وبا مد روز ، گردش نمایند وکسی حق ندارد ایشان را محدود کند،آری اینها از برکت آزادی الهی است.گرچه بزودی خواهند فهمید که عیش دنیا توخالی بوده واسرار لذائذ مادی ریسک زندگی ،بازنده بوده اند .لذا بر طبق بیانه فوق نمی توان معیار های دینی وعقیدتی را در گزینشهای ا استخدامی منظور ساخت وفرصت کسب ،آب ونان حلال را با فیلترهای اعتقادی از گارگران وکارمندان گرفت .
  ب-اقلیت های دینی ومذهبی در امنیت صد در صد(عنکبوت46)
  تیتر دیگری از قاموس آزادی ؛در تحمل اقلیت های مذهبی ودینی است که یقینا در خمیر مایه ی مدعیان برتری دینی ،چنین مماشاتی سخت وسنگین است . اما مربی بشریت می گوید :ولا تجادولو اهل کتاب الا بالتی هی احسن؛ هرگز آزادی را از کسانی که هم کیشتان نمی باشند دریغ ندارید وچنین بر اعصابتان مسلط باشید که صدای ناقوس کلیسا، سلولهای عصبی را تحریک نکند وبا اهل آن گلاویز نشوید ؛در این آیه آزادی عقیده را محترم کرده وموجبات اعراض اندیشه هارا فراهم آورده وامنیت ناگرویدگان را تضمین داده ولی مناظره مودبانه ودور از خشونت آن هم بارضایت طرفین را مجوز داده؛بنابراین هر گونه تحمیل عقیده دراسلام را مردود دانسته . تا جای که بعضی از روحانیون آزاد اندیش پیام تبریک در آستانه تحویل سال میلادی به مسیحیان داده اند
  سوما- تعریف جامع از شهروند (شهروندان یکی هستند زیرا انسان گل سر سبد خلقت است ،بشر حاکم بر همه هستی ؛آدمیت را با هر رنگ ونژاد ودیدگاه همچنین عقیده را با تعقیب منویات کتب آسمانی از هرج ومرج اعتقادی مضون سازیم نشانه برتر این مخلوق زیبا در تکلمش نیست که مرغ مقلد نیز سخن می گوید. این مخلوق در جستجوی حیات ابدیت است که با دوبال عقل وعلم می توان به فراز عالم خاکی پی برد؛ وبامنادی هستی پیوندی جاودانه برقرار کند ،آری انسان چانشین خداوند در زمین است)
  در ضمن در زمبنه رد شکنچه حدیث وجود دارد (اعتراف متهم در زندان وتحت شکنجه ،فاقد اعتبار شرعیه است) مستدرک الوسائل ج 3؛ص 48؛دعائم الاسلام ج 2 ،ص 466 حتما مراجع کن(هر نوع اعتراف گرفتن در شرایط غیر طبیعی وخشونت بار از درجه اعتبار ساقط بوده وحکمی به آن مترتب نخواهد بود.
  قتل عام طالبان چه مربوطه به اسلام (اسلام به ذات خود ندارد عیبی// هر عیب که هست از ذات مسلمانی ماست
  جورج بوش به عراق حمله گرد چه ربطی به جوانهای با فرهنگ تمدن آمریکا ومسیحیت دارد

  پاسخحذف
 4. این مردک فقط در قرآن و سایر منابع بدنبال نکاتیست که بخواهد صرفا اسلام را دینی خشن معرفی کند.خوب این هم نوعی بیماریست،خدا هر چه زودتر شفاش بده.

  پاسخحذف
 5. من هنوز نتونستم عضو بالاترین باشم اما هروز مطالبشو میخونم و گمنامیان از کسانی که بی هیچ خرافه پرستی می نویسه و قابل احترامه واسم.ضمنا (ناشناس) اگه دینت خیلی بی نقص بود نمی گفتی (بدنبال نکاتیست که بخواهد صرفا اسلام را دینی خشن معرفی )پس قبول داری دین مبینت ازین نکات خشن زیاد داره.ببینید این دین چقدر شریفه که حتی اگه جمله هاشو مستقیما هم نقل قول کنید توهینه از نظر مسلمین. جالب اینجاست که خودشونم میدونن و نمیپذیرن.امان از قدیسه سازی!!!!!!!!آقای گمنامیان ممنون از نوشته هات

  پاسخحذف
 6. ماست سفید است و ذغال سیاه کاریشم نمیشه کرد
  واقعیت رو با تعصب نمیشه انکار کرد

  پاسخحذف
 7. لادن گرامی،
  با اینکه می توانم جواب بدهم، اما فکر می کنم نیازی به جوابگویی به کامنت شما نیست،
  اظهر من الشمس است که شما مشغول ماست مالی هستی ؛
  فقط به قول شاعر،
  بگو از کجا آوردی ، اون ماله مثل دسته بیلو !!؟؟

  پاسخحذف
 8. لی لی گرامی ،
  سپاسگذارم از کامنت شما و لطف شما،
  امیدوارم که زودتر شما هم عضو بالاترین بشوید، اما هنوز که ارسال دعوتنامه آزاد نشده که من بتوانم پیشنهاد ارسال را خدمت شما بدهم.
  یک نکته ای بگویم که کمی بخندید،
  چندی قبل یکی از کاربران بالاترین یک لینک گذاشته بود که که دقیقا نقل یک آیه قرانی بود، هیچ مطلبی نیز اضافه نکرده بود، فقط یک آیه را لینک کرده بود، کاربران مسلمان تند رو بالاترین به آن لینک منفی توهین آمیز داده بودند.
  ضمنا، پیشنهاد می کنم که این لینک را هم ببیند که چگونه مسلمانان با کودکان بیگناه رفتار می کنند:
  http://desertman.wordpress.com/2010/09/28/%D9%86%D8%AD%D9%88%D9%87-%D8%AA%D8%AF%D8%B1%DB%8C%D8%B3-%D9%85%D8%B3%D9%84%D9%85%D8%A7%D9%86%D8%A7%D9%86-%D8%AF%D8%B1-%D8%A2%D9%81%D8%B1%DB%8C%D9%82%D8%A7/

  پاسخحذف
 9. aziam hameh ma darde moshtarek darim. beh omide Irane azad

  پاسخحذف
 10. سلام بر گمنام گرامی
  راستی درباره آیه بقره 223 که شما به دید بد به آن نگاه می کنید بنده خواستم بگم اصلا در این ایه خداوند هیچ اجباری را برای همبستر شدن نگفته اگر به آیه نگاه کنید حرفی از اجبار نیست چطور شما برای حرف خدا منظور میاری؟
  در حقیقت این آیه حجتی بود برای رقابت غیر مجاز وتعدی به نوامیس دیگران بسیار بد است . ومانه فساد وفحشا در سطح جامعه میشود

  پاسخحذف
 11. گمنامیان بزرگوار:

  ممنونم از لطف شما حتما سعی مو میکنم که عضو بشم اما تا وقتی که نشدم بالاترینو حتما دنبال میکنم و از نوشته های دوستان بی ادعا مثل جنابعالی و بقیه استفاده میکنم.
  من واقعا برام با این نکته ای که شما هم گفتین جای سواله این قرآن که نقل مستقیمش توی بالاترین از نظر خود مسلمانان توهینه با استنادبه همین منطق مسلمین پس هزاران قاری که میان بین اینهمه مردم قرانو با صدای بلند میخونن توهین علنی به همه ی حضار مکنن حتما !!!!!
  لینک که داده بودینو دیدم واقعا درداوره.......متاسفم واقعا برای این برخورد با یه انساااااااان!!!!!
  تعصب اجازه نمیده حتی راجع به این دین فکر کنن.شما مسلمین که میگین علاوه بر رسول ظاهری رسول باطنیم(عقل) باید تو زندگیمون وارد کنیم پس کجا ازش استفاده میشه؟همش که یا مرجع تقلیده یا قران؟جایگاااه عقل کجاست پس؟

  پاسخحذف
 12. سلام لی لی جان
  عقل ، وجه امتیاز انسان بر حیوان است.با عقل به ارتقاء درجات دنیوی و اخروی میرسیم. عقلانیت ؛ضامن خوشبختی جاودانه است .اندیشه صحیح ،جامعه را از جنگ وجنایت دور می سازد. اندیشمند قابل احترام ؛سعی در شکوفا ئی فصائل اخلاقی ومناقب بشری می نماید . خردتمندی می تواند مورد اعتماد قرار گیرد که آخرت را قبول دارد ودنیا را وسیله تن پروری خویش نمی کند.
  در حقیقت دین بر اساس غیب است وعلم وعقل ؛مادون آن هستند وهرگز اصل را بر فرع نمی سنجند یعنی عقل باید مرتباط با وحی باشد وعقلی که مرتبط با سیستم غیب نباشد نمی تواند بشر را به جایگاه هدایت برساند وآدمی را در محدوده حیوانیت نگه میدارد

  پاسخحذف
 13. لادن گرامی،
  زمانی که بشر از غار نشینی به یکجا نشینی و کشاورزی روی آورد،در آن زمان و در آن قبایل افرادی شیاد اسم خود را جادوگر گذاشتند و با شیادی ، زندگی راحتی برای خود فراهم می کردند، این موضوع گذشت تا اینکه دیگر بشر پیشرفت کرد و فهمید جادوگران شیاد هستند.
  با گذشت کمی زمان، انسان های شیاد، روش دیگری یافتند، آنها گفتند یک قادر متلق در آسمان است و ما نماینده او هستیم و او فقط از طریق ما با شما سخن می گوید.
  داستان وحی که شما می گویید از اینجا آغاز شد.
  پیشنهاد می کنم این لینک را ببیند و لذت ببرد، با زیرنویس فارسی است که خودم ترجمه کرده ام.
  http://gomnamian.blogspot.com/2010/05/blog-post_3175.html

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.