یکشنبه، شهریور ۲۸، ۱۳۸۹

فرق دموکراسی و دیکتاتوری چیست ؟ / چرا از مذهب اسلام متنفر هستم ؟/ دویست هزار کشته در جاده ها فقط در ده سال گذشته هدیه اسلام به ایران


براستی چه فرقی بین دموکراسی و دیکتاتوری است ؛ می بینم که در کشورهایی که دموکراسی حاکم است، مردم آن کشورها، زندگی راحت و شاد و از همه مهمتر امنی دارند و از طرفی کشورهای دیکتاتوری، مردم زندگی غیرشاد و فقیرانه ، و از همه مهمتر ناامنی را دارند.

در اینجا با ذکر چند مثال به تفاوت دموکراسی و دیکتاتوری می پردازم، تا نشان دهم که اسلام چه جنایتی در حق ما می کند، و اگر اسلامی در کار نبود و ما دموکراسی داشتیم؛ هیچ کدام از این جنایات رخ نمی داد.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی اعلام کرده است که طی یک دهه گذشته بیش از دویست و پنجاه هزار ایرانی در تصادفات کشته شده اند؛ می دانیم که ایران بالاترین درصد تلفات جاده ای را در دنیا دارد و پنج برابر میانگین جهانی است؛ به دیگر عبارت دویست هزار نفر از این دویست و پنجاه هزار نفر، در اثر سو مدیریت آخوندهای حاکم بر رژیم ، کشته شده اند. بله ؛ درست شنیده اید، 200هزار نفر فقط در جاده ها فقط در ده سال اخیر فقط به خاطر سو مدیریت آخوندها کشته شده اند؛برای سی سال حد اقل چیزی قریب چهارصد هزار نفر کشته در نتیجه مستقیم سو مدیریت آخوندها خواهد بود.
بیایید به دیگر بخش های کشور نگاهی بیاندازیم:

در اثر جنگ هفت ساله با عراق؛ بیش از یک هزار میلیارد دلار کشور خسارت دید، بیش از دویست هزار نفر کشته شدند و بیش از دویست هزار نفر نیز زخمی و مجروح.(در اینجا توضیح داده ام که چرا حکومت آخوندی بابت مشته های جنگ ایران و عراق مسول است)

در پی حکومت دیکتاتوری و وحشیانه آخوندها، قریب شش میلیون ایرانی ناچار به فرار از ایران شده اند که بسیاری از آنها تا اینکه زندگی عادی را در کشور جدید شروع کنند، سالهایی زیادی از زندگیشان تلف شده است.

به دلیل مدیریت غلط در بخش پزشکی، هزاران نفر آسیب دیده اند، به دلیل آلوده کردن محیط زیست ، به عنوان مثال هوای آلوده تهران یا آب آلوده ؛ میلیونها ایران عمر کوتاهی خواهند داشت.

به دلیل جنایات حکومت خون و سنگدلی؛ میلیونها ایرانی از زندگی شاد و مفرح محروم شده اند.

با یک جمع بندی از نکات بالا می بینم که در اثر حکومت مذهب بر ایران؛ جان بیش از یک میلیون ایرانی به طور مستقیم گرفته شده است و میلیونها ایرانی نیز از زندگی راحت و ساده ، بی بهره شده اند.

اگر در ایران دموکراسی بود، هیچکدام از این اتفاقات شبیه به جنایت رخ نمی داد.

این رژیم خونخوار بنا شده بر اساس اسلام است؛ مجری قوانین اسلام است، چیزی که باید مورد انتقاد قرار گیرد و مقصر اصلی است، اسلامی است که تا کنون معاف از نقد بوده است، برای مبارزه با این رژیم خونخوار باید که ابتدا درباره اسلام روشنگری کنیم تا پایه های این رژیم تضعیف شود.


۲ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.