شنبه، مهر ۰۳، ۱۳۸۹

مرجع محترم شیعه ، حضرت آیت الله تبریزی ، چگونه در جواب استفتا من، فتوا به ندادن مالیات که نوعی دزدی است می دهد!

مرجع محترم شیعه ، حضرت آیت الله تبریزی ،
باور کنید که دروغگویی کار بدی است، دزدی کار زشتی است.
آیا می دانی که جامعه از پول مالیات اداره می شود ؟ اگر کسی مالیات ندهد، از امکانات جامعه استفاده کرده ، اما سهم خودش را پرداخت نکرده است، آیا این کار دزدی نیست ؟ آیا برای این کار نباید به مامور مالیات دروغ گفت؟ یا تو این را نمی دانی که در آن صورت خیلی موجود ابلهی هستی، یا اینکه می دانی و صرفا فتوا به دزدی می دهی !
آیا این درست است که در اسلام اگر کسی خمس و زکات (بخوانید پول چایی مربوطه) را به شما بدهد،می تواند دیگر مالیات ندهد ؟!
گویا در اسلام شما، با دادن خمس و زکات ، هر غلطی می توان کرد. سوالی از شما داشتم ، برای بچه بازی، چقدر باید پول چایی داد ؟ برای تجاوز به دختر بچه خردسال ، فرض کنید همسن عایشه ، چقدر باید زیر میزی تحت عنوان خمس و زکات داد ؟!
چه فرمودید؟ اینها در اسلام مجانی است؟ عجبا !

آیا شما به حداقل های اخلاق پایبند هستید؟
یا

ایمیل من به این مرجع تقلید و جواب ایشان به من(در انتهای ایمیل) را زیر می توانید ببیند.

لینک این مطلب در بالاترین

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.