جمعه، شهریور ۱۹، ۱۳۸۹

آقای دستغیب، سی سال است که بااسلام و به اجرای بسیج و سپاه، در این ممکلت جنایت شده است و کشور بر باد فنا رفته، شما الان یادت افتاده؟!

نامه سرگشاده به آیت الله دستغیب ، مرجع تقلید شیعه

آیت الله دستغیب ، مرجع تقلید و عضو مجلس خبرگان رهبری سخنرانیی داشته و در آن :از مقامات مسئول خواستند که به وظیفه خود با در نظر گرفتن قیامت و روز جزا عمل کنند. و سپس افزوده که :و به اسم بسیج و ولایتمداری هر کاری که خواستند انجام ندهند(لینک)

سوال من از این مرجع تقلید این است که چگونه است ایشان الان فقط به یاد روز قیامت و جزا افتاده است و از مسولان خواسته که با در نظر گرفتن روز جزا عمل کنند ؟! چگونه در این سی ساله ایشان از مسولان چنین چیزی را طلب نمی کرد؟! آیا زمان خاتمی که هشت سال ریاست جمهوری او طول کشید، همه چیز مرتب بود و همه به یاد روز جزا بودند ؟! چرا آن موقع چیزی نگفتند ؟! چرا زمان خمینی که پنج هزار نفر بی دفاع در زندان ها کشته شدند، ایشان چیزی نگفتند!؟

آقای دستغیب،

شما فرموده اید به اسم بسیج و ولایت مداری ! زمانی که می گویید به اسم بسیج و ولایت مداری، معنایش این است که در کل ماهیت بسیج و ولایت را قبول دارید و از دیگران می خواهید از این اسم های خوب ، سو استفاده نکنند!!

آقای دستغیب، سی سال است که با ولایت و اسلام و به اجرای بسیج و سپاه، در این ممکلت جنایت شده است، صدها هزار نفر کشته و شکنجه شده اند، کشور بر باد فنا رفته ، آن وقت شما الان چون مسجدت مورد حمله قرار گرفته، تازه می گویید از این اسم ها سو استفاده نکنید ؟!

چگونه در این سی ساله ، در زمانی که در همان شیراز شما، دختران جوان به بهانه بدحجابی مورد ضرب و شتم قرار می گرفتند، از نظر شما نیاز به یادآوری روز جزا نبود، اما الان نیاز است!؟

آقای دستغیب،

مشکل شما این است که محدوده حساسیت شما، صرفا منافع شخصی و گروهی شما است، در این محدوده البته که مردم ایران جایی را ندارند ، تا زمانی که شما در قدرت باشید، هر جنایتی قابل چشم پوشی است، اما وای به روزی که در قدرت نباشید و اندکی منافع شما به خطر بیافتد.

شما الان نگران خمس و زکاتی هستی که قرار است به جیب مبارکت واریز شود، نه چیز دیگر !!

لینک مطلب در بالاترین

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.