شنبه، شهریور ۱۳، ۱۳۸۹

چرا اسلام رحمانی وجود خارجی ندارد ؟!/ مگر ما قاتل دلرحم یا دزد امانت دار داریم که اسلام رحمانی داشته باشیم ؟!


آخوند های تحت ویندوز (یعنی ورژن جدیدتر!) ، کسانی که کت و شلوار به تن کرده ولی در تفکر از هر آخوندی، آخوند تر هستند ، بعد از جنایات سی ساله رژیم اسلامی آخوند ها ، سعی در توجیه این جنایت و تطهیر چهره اسلام به نحوی مسخره دارند. این روش ، تغییر اسم اسلام است، روش بچه گانه ای که در قرن بیست و یکم دیگر کارا نیست.

آنها سعی در پوشاندن لباسی زیبا بر قامت نازیبای اسلام دارند، آنها نام اسلام را عوض کرده و آنرا اسلام رحمانی (!) نامیده اند. اصولا این کلمه ، در وجود خود مسخره است، مانند این است که بگوییم: قاتل دلرحم، یا دزد امین !! آخر دزد که امین نمی شود و یا قاتل که دلرحم نیست؛ اسلام نیز به هکذا، رحمانی نمی شود. اصولا این دو کلمه در تناقض ذاتی به سر می برند.

قبل از انقلاب ، دکتر علی شریعتی یکبار جاده صاف کن آخوندها شد و به مدد تسلطش به ادبیات فارسی با نثری شیوا، تصویری زیبا ولی غیر واقعی از اسلام ارایه کرد و به کمک او بود که خمینی توانست بر گرده مردم ایران سوار شود.

البته به مدد جنایات آخوندها در این سی ساله و وجود اینترنت و دیگر رسانه ها، مردم ایران روز به روز نسبت به چهره واقعی اسلام ، آشنا تر می شوند. چیزی به نام اسلام رحمانی وجود ندارد.

در حقیقت اسلام واقعی، اسلامی است که طالبان و عربستان سعودی پیاده می کنند و البته رژیم ایران نسخه تلطیف شده آن اسلام است. اگر قرار به اجرای قوانین واقعی اسلام باشد، همان دست و پا قطع کردن و چشم درآوردن و سنگسار و .... است. حال این گروه کت و شلواری ، با علم به اینکه اسلامی که آنها معرفی می کنند، اسلام واقعی نیست، چرا سعی در پیاده کردن آن اسلام دارند، سوال مهمی است که تاریخ پاسخش را خواهد داد.

در اینجا نمونه هایی را از خود قرآن ذکر میکنم تا مشخص شود که اسلام قابلیت رحمانی و انسانی شدن را ندارد:

سوره توبه آیه 123يَا أَيُّهَا الَّذِينَ آمَنُواْ قَاتِلُواْ الَّذِينَ يَلُونَكُم مِّنَ الْكُفَّارِ وَلِيَجِدُواْ فِيكُمْ غِلْظَةً وَاعْلَمُواْ أَنَّ اللّهَ مَعَ الْمُتَّقِينَ./ ای کسانیکه ایمان آورده اید، کافرانی که نزد شمایند را بکشید! تا در شما درشتی و شدت را بیابند. و بدانید که خداوند با پرهیزکاران است!
(آیا کتابی که دستور به کشتن می دهد، می تواند رحمانی باشد؟!)
سوره محمد آيه 4:فَإِذا لَقِيتُمُ الَّذِينَ كَفَرُوا فَضَرْبَ الرِّقَابِ حَتَّى إِذَا أَثْخَنتُمُوهُمْ فَشُدُّوا الْوَثَاقَ فَإِمَّا مَنًّا بَعْدُ وَإِمَّا فِدَاء حَتَّى تَضَعَ الْحَرْبُ أَوْزَارَهَا ذَلِكَ وَلَوْ يَشَاء اللَّهُ لَانتَصَرَ مِنْهُمْ وَلَكِن لِّيَبْلُوَ بَعْضَكُم بِبَعْضٍ وَالَّذِينَ قُتِلُوا فِي سَبِيلِ اللَّهِ فَلَن يُضِلَّ أَعْمَالَهُمْ. /چون با کافران روبرو شديد، گردنشان را بزنید. و چون آنها را سخت فرو فکنديد، اسيرشان کنيد و سخت ببنديد. آنگاه يا به منت آزاد کنيد یا به فدیه. تا آنگاه که جنگ به پايان آيد. و اين است حکم خدا. و اگر خدا ميخواست از آنان انتقام ميگرفت، ولی خواست تا شمارا به یکدیگر بیازماید. و آنان که در راه خدا کشته شده اند اعمالشان را باطل نميکند
(اینجا قران رحیم (!)دستور به سر بریدن می دهد)
سوره احزاب آیه 61 :مَلْعُونِينَ أَيْنَمَا ثُقِفُوا أُخِذُوا وَقُتِّلُوا تَقْتِيلًا./اینان لعنت شدگانند. هرجا یافته شوند باید دستگیر گردندو به سختی کشته شوند
اینجا کشتن همراه به شکنجه(سخت)را توصیه می کند!
سوره التوبه آیه 29 :قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ./کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند.

در اینجا قران می گوید کسانی که اسلام را قبول ندارند، یا باید اسلام بیاورند و خراج بدهند، یا جزیه بدهند(پول زور) و یا اینکه خودشان کشته و زن و بچه انها به اسیری و بردگی گرفته شوند

اصولا ما دو منبع مهم در اسلام داریم، یکی قران که در بالا دیدید چگونه دستور به جنایت می دهد و یکی سنت رسول الله !

در سنت محمد نیز می بینم که او چگونه دست به خشونت و جنایت زده است. به عنوان مثال بعد از کشتن پدر و شوهر و برادر صفیه ، با او همبستر شده است. آیا این اسمش تجاوز نیست؟! کدام زنی دوست دارد همان شب با قاتل برادر و پدر و شوهرش همخوابه شود ؟! چنین شخص جنایتکاری چگونه دم از رحمانیت می تواند بزند ؟!
نوشته های اخیر این وبلاگ:
/--------/چرا بر عکس مسیحیت؛ امکان (اصلاحات پروتستانی) و رفرم در اسلام وجود ندارد؟!
۲ نظر:

  1. زنده باشی گمنامیان گرامی، مانند شما نیاز داریم..

    پاسخحذف
  2. حرفهات منطقی جوابی نمیشه داد مگزر با سفسطه درودبر خرد اندیشان

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.