جمعه، مهر ۰۲، ۱۳۸۹

پینوکیو به سکسه افتاد/ اگر حمله یازدهم سپتامبر دروغ و کار خود آمریکایی ها است،تو غلط کردی که دو سال پیش درخواست بازدید از خرابه های برج را دادی!

جناب آقای عنترالعلما!
پینوکیو بعد از دیدن دروغ های شاخ دار تو به سکسکه افتاده است ! گوبلز جلوی تو لنگ انداخته است، الصحاف وزیر تبلیغات صدام اعلام کرده است که بعد از دیدن دروغ های تو ، دیگر دروغ نخواهد گفت؛ چرا که در این رقابت ، فقط خودش را ضایع می کند !!
من تا کنون فکر می کردم تو فقط از بیماری های روانی رنج می بری ، اما اکنون می بینم که بازیگر قابلی هستی که خودت از دروغ های خودت ، خنده ات نمی گیرد.
آقای احمدی نژاد، عنترالعلما عزیز؛
اگر یازده سپتامبر طبق گفته اخیر تو در سازمان ملل؛ با همکاری دولت امریکا صورت گرفته و توطئه خود دولت آمریکا است، جنابعالی غلط کردی که دو سال پیش درخواست بازدید از خرابه برج ها را دادی! لینک درخواست رسمی دولت ایران در اینباره که البته آمریکایی ها آنرا رد کردند و طبق معمول احمدی نژاد ضایع شد ! (لینک مربوطه)
سخنرانی محمود احمدی نژاد در سازمان ملل که در آن می گوید حمله تروریستی، با اطلاع دولت آمریکا انجام شده است:
شما کافیست این سه لینک را با هم مقایسه کنید تا به دروغ گویی این آدم پلید پی ببرید.۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.