دوشنبه، شهریور ۲۲، ۱۳۸۹

در کشمیر 18 نفر به خاطر کار نکرده کشیش آمریکایی کشته شدند!اگر آتش زده بود اینها چه می کردند ؟!براستی که حماقت را پایانی نیست!

یادم است زمانی که تازه داستان کاریکاتورهای دانمارکی آغاز شده بود، تلوزیون ایران که روی ماهواره پخش می شد، تصاویر این تظاهرات را نشان می داد؛ یک تصویر خیلی بامزه بود، تظاهرات پاکستان .

البته در ایران برادران بسیجی ، آدرس سفارت دانمارک را اشتباهی رفته بودند و سفارت یک کشور آفریقایی فلک زده را با شجاعت تمام به تصرف خود درآورده بودند ! بیچاره دیپلمات های سفارت توی کف مانده بودند که این قوم وحشی چرا در شب اینگونه حمله کرده اند.

در پاکستان داستان خیلی بامزه تر بود، تلوزیون نشان می داد که یک پیرمرد روحانی پاکستانی، جلوی سفارت یکی از کشورهای اسکاندیناوی برای جمعیت خشمگین سخنرانی کرد و ملت که به هیچان آمده بودند، پشت سر او به سفارت حمله کردند، یک جوی آب بود که آن روحانی نتوانست تعادلش را حفظ کند و به داخل آن افتاد؛ و اما جماعت خشمگین مسلمان ، متوقف نشدند و با عبور از روی تن نحیف آن پیرمرد مذکور ، به سمت سفارت حمله بردند. تصویر خیلی بامزه ای بود ، افراد معترض مانند گله ای بز(!) ؛ بدون توجه به اینکه این پیرمرد رهبر آنان است، از روی تن او عبور می کردند.

حال حکایت کشته شدن این هیجده نفر است، عزیز من ، این یک کتاب است، یا کلام خدا است یا نیست. اگر کلام خدا است، خود آن خدا لابد عرضه دارد که از کتاب کلامش دفاع کند، اگر هم که کلام خدا نیست، چرا تظاهرات می کنید ؟!

تازه ، این کشیش که از آتش زدن کتاب منصرف شده است؛ نمی دانم چرا این جماعت حاضر نیستند از مغزشان استفاده کنند و همینطور آنرا آکبند گذاشته اند!!

لینک این مطلب در بالاترین

۹ نظر:

 1. اقاي نسبتا محترم اين چه طرز حرف زدن در مورد كلام الله است ؛ واقعا كه از ماست بر ماست اخه هيچي نشده اينجوري حرف مي زني ، فردا چيزي بشي تو هم مٍثل لباس جوروا جور ها به روش خودت ملت را تاديب مي كني. در مورد قرآن با ادب باش.

  پاسخحذف
 2. کامنت گذار نسبتا محترم،
  من نمی توانم راجع به کتابی که دذ ان دستور به کشتن و غارت و تجاوز می دهد، با ادب باشم،
  شرمنده ام

  پاسخحذف
 3. آقای ناشناس قران خوندی؟
  دیدی این الله چه جوری در باره بندگانی که خودش خلق کرده (ارواح شیکمش) حرف زده؟
  ریدم تو این ادب تخمی تون که هر جا کم میارید به اون متوسل میشید.
  از منجلاب اسلام بیا بیرون تا بفهمی اصلا احترام جند تا نقظه داره
  اصلا ریدم به الله , حالا بیاد منو سنگ کنه !

  پاسخحذف
 4. هر موقع قران شما ما دگر اندیشان رو انسان به حساب آورد و ارزش و حقوق برابر برای ما قائل شد ما هم در مورد کلام الله شما با ادب حرف می زنبم.شرمنده شما و الله جونتون

  پاسخحذف
 5. مسلمان نصف (و حتا بیشتر) خردش را داده دست یک کتاب، هزاران حدیث (که خودشان میگویند معتبر و نامعتبر ولی در صورت لزوم نامعتبرها را هم میکنند تو پاچه‌ی ملت تا کار خود را توجیه کنند)، پس چه انتظاری داری؟ مسلمان بلای جان خود است چون میخواهد از اسلام پیروی کند که دستور مرگ فحاشان به پیامبرشان را داده و دگر اندیش (کافر، ملحد، بهایی، ناخداباور، بودایی و غیره) را اصلا داخل آدم نمیداند و در همین زمین دستور رفتن آنها به جهنم را صادر کرده است!

  پاسخحذف
 6. آقا، اصلا ریدم به الله چون دلیلی بر او ندارم (البته به خدا باور دارم). حالا این الله شما اگر یک جو عقل در سرش باشد، نباید مرا مجازات کند چون درست یا غلط این نتیجه‌ای است که من گرفته‌ام و همین الان هم ممکن است بمیرم. (حالا میگه الله فرصت لازم را به من میدهد!!!)

  این دستگاه دروغ و دغل و توجیه را جمع کنید.

  پاسخحذف
 7. ...ــیرم توو کله مدیر این وبلاگ که اینقدر با ادبه!

  اگه قرآن نبود که تو الان از توو اونجای ننت بیرون نمیومدی !!!!!

  پاسخحذف
 8. ناشناس آخری:
  آخه مسلمان ( همین لقب بدترین فحشه) آنوقت که بابات داشت مس ننه ات میذاشت سر کیرش قران بسته بوده که تو با قران پریدی بیرون؟

  پاسخحذف
 9. 3درصد جمعیت کتاب خون ..بیشتر اراین انتظار نمیره

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.