چهارشنبه، مرداد ۲۰، ۱۳۸۹

البته زمانی که الله در قران مخالفین را سگ و بوزینه می خواهند و ادبیاتش این است، یک حزب الله مانند محمود نیز در سخنرانی رسمی می گوید ممه را لولو برد!

قران را بخوانید، به صراحت در آن فحاشی می کند و نسبت های زشت به مخالفین می دهد، به عنوان مثال:
یک- در اعراف شخصی را سگ می خواند (167 اعراف)
دو- فما لهم عن التذکره معرضین. کانهم حمر مستنفره.فرت من قسوره: چه‌ شده‌ که‌ از این‌ پند اعراض‌ می‌کنند؟ گویی خرانندرمانیده‌ که‌ از شیر می‌گریزند (مدثر ۵۱ ـ ۴۹).
سه-یا در سوره مائده‌، ۶۰ ـ ۵۷، کارفران را تهدید به خوک یا بوزینه شدن می کند !(به نقل از مقاله گنجی در رادیو زمانه با مثال های متعدد تر)
براستی آیا توهین به انسان و خوک و سگ و بوزینه خوانده آن در شان یک کتاب آسمانی است؟ آیا این خدای رحمان نباید حداقل اخلاق را رعایت کند ؟! از محمد که توقعی نمی رفته و نمی رود، او دنبال دختر بچه ها است برای ازدواج با آنها!
البته زمانی که الله در قرآنش از کلمات ناشایست استفاده می کند ، ما می بینم که یک حزب اللهی در تریبون رسمی به استفاده از کلماتی چون ممه را لولو برد یا جایی بریزید که میسوزه (!) روی می آورد.
از کوزه همان برون تراود که در اوست !

۱۶ نظر:

 1. این به دلیل نداشتن سواد شماست و فقط ناشی‌ از غرض و کینه است چرا که اگر بخواهید حقیقت را بدانید‌ بجای شبهه افکنی میپرسید، این است آیه قرآن در مورد ناسزا گفتن :
  وَلَا تَسُبُّواْ ٱلَّذِينَ يَدۡعُونَ مِن دُونِ ٱللَّهِ فَيَسُبُّواْ ٱللَّهَ عَدۡوَۢا بِغَيۡرِ عِلۡمٍ۬‌ۗ كَذَٲلِكَ زَيَّنَّا لِكُلِّ أُمَّةٍ عَمَلَهُمۡ ثُمَّ إِلَىٰ رَبِّہِم مَّرۡجِعُهُمۡ فَيُنَبِّئُهُم بِمَا كَانُواْ يَعۡمَلُونَ

  پاسخحذف
 2. chera mozakhraf migi akhe, to ke az ghoran hichi nemifahmi. faghat haminesho kjondi bi savad!!
  dahaneto va mikoni haminjori abatil migi!!

  پاسخحذف
 3. دبوانه ی کونی
  از کوزه همان تراود مه در اوست
  فهم یه حروم زاده مثل تو خب مغلوم بیشتر از این نیست

  پاسخحذف
 4. Ba dorod
  Ghoran ziad chert o pert neveshte albate, ama lotfan dorost naghle-ghol konid:

  1)Dar Soreh Araf, Ayeh 176 hast o na 167.

  2) Dar soreh Almadsar, aye 50 neveshte "gore-khar", va na khar(http://www.aviny.com/quran/farsi/chapters/QP074.aspx)
  (

  Shad o movafagh bashid
  Babak

  پاسخحذف
 5. من آیات را نگاه کردم حرفتان اشتباه است و در ضمن فرق تشبیه کردن و نسبت دادن را خوب است متوجه شوید.
  موضوع بعدی هم این است که در زبان انگلیسی مثلا داگ به معنی سگ اون معنی که توی فارسی میده را نداره.

  پاسخحذف
 6. ببین برادر من! اگر قران کلام خداست که نباید توش تضاد باشه!
  یه جاش بگه توهین بده یه جاش خودش توهین کنه!
  اگر اینکار رو یکی تو یک کتاب زمینی هم بکنه همه بهش خرده میگیرن
  حالا طرفداران قران هی فحش بدن!! کل قران رو روهم بذاری نمیتونی یه قرص سردرد بسازی!!!!!!!

  پاسخحذف
 7. baba chand ta az shoma ghoran ro ba dideh naghd khoondid ke hame sedatoon dar miad.engar hame shoma hypnotizm shodid...berid kami ghoran ro bekhonid mibinid ke in chizi ke doostemoon neveshte koochektarin ghesmat az bi ehteramie ghoraan be ensaanhast(ensanhaye mokhalefe ghoran)

  پاسخحذف
 8. یعنی هنوز متوجه نشدین قران و خود محمد با ذهن مالیخولیاییش نوشته؟!اون دیوانه منخرف جنسی اگه الان تو عصر حاضر بود با تشخیص اسکیزوفرنی در تیمارستان بستری میشد مطمعن باشید.

  پاسخحذف
 9. توهین اگر بده برای همه بده. نه اینکه شما چون خودتونو عالم دهر میدونین و رها شده از چنگ خرافات به خودتون اجازه بدین به اعتقادات دیگران (گیرم خرافی) اینجور دریده و بی ملاحظه توهین کنین. اینو از من بشنو کسی که اظهار نظرش از رو مطالعه باشه اینطوری حرف نمیزنه.

  پاسخحذف
 10. خیرخواه:
  دوست من شما باید هنگام خواندن و تفسیر قرآن دقت بیشتری کنید.
  اولا وجه تسمیه برخی افراد به خوک و بوزینه آنست که یکی از اقوام بعلت سرپیچی از حکم خداوند (در روز شنبه) به شکل خوک و بوزینه مسخ شدند و الان هم اگر از بازماندگانشان بپرسید با سر افکندگی تایید خواهند کرد.
  سوره اعراف آیه ۱۶۶ اشاره بهمین موضوع دارد نه سگ!
  ثانیا تمثیل این چنینی مغایرتی با ادب الهی ندارد مانند آنکه می فرماید کسی که تورات را در ذهن دارد اما بکار نمی بندد مانند درازگوش بارکشی است که کتاب بر او بار کرده اند و لیکن از بارش بهره ای ندارد.
  ضمنا در زبان عربی تمثیل به حیوانات بخودی خود عیب نیست چنانکه نام همسر رسول خدا(ص) عایشه بوده است و یا حضرت علی (ع) توقف خود را در خطبه به شقشقه تشبیه می کند.

  پاسخحذف
 11. به اندازه کافی مطالعه کردم بیشتر از اونی که این عرب احمق لیاقتشو داشت.به اندازه کافی هم 12 سال تخصیلی و 4 سال دانشگاه و تمام کانال های تلوزیون هر روز دارن از این عرب ا میگن دریق از یک کلمه از دین و ایین ایران عزیز خودمون.

  پاسخحذف
 12. خدای توی ایرانی آتش پرست اگر جربزه داشت چرای جلوی حمله اعراب را نگرفت و از دینش دفاع نکرد؟

  پاسخحذف
 13. همونطور که خدای شما هم شنکنجه جوونارو تو کهریزک دید و کاری نکرد!!
  خدای شما اصلا وجود نداره!همه سر کار رفتیم!خود خواهی بشر که فکر میکنه لیاقت عمر جاودان داره و یه سری هم از این خود خواهی سواستفاده کردن و این اراجیف و تخویلتون دادن!

  پاسخحذف
 14. ولی خدای جوانهای شکنجه شده در کهریزک با خدای مورد ادعای شکنجه گران یکی بود! (البته کسی که بخدا اعتقاد داشته باشد اون کارها را با زندانی نمی کند)

  پاسخحذف
 15. گمنام جان
  167 اشتباه است! عدد پس و پیش نوشته شده لطفاً تصحیح کن تا مومنان رستگار شوند ... که خداوند قدر خر هم حالیش نیست !
  سوره اعراف 176 ! درست است

  شاد و پیروز باشی

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.