چهارشنبه، تیر ۳۰، ۱۳۸۹

به محمد یک آیه دیگر نازل می شد و مالکیت تمام مهد کودک ها و دبستان های ابتدایی سهم رسول الله اعلام می شد

آیا این آیه قرآن را دیده اید؟!

سوره التوبه آیه 29

قَاتِلُواْ الَّذِينَ لاَ يُؤْمِنُونَ بِاللّهِ وَلاَ بِالْيَوْمِ الآخِرِ وَلاَ يُحَرِّمُونَ مَا حَرَّمَ اللّهُ وَرَسُولُهُ وَلاَ يَدِينُونَ دِينَ الْحَقِّ مِنَ الَّذِينَ أُوتُواْ الْكِتَابَ حَتَّى يُعْطُواْ الْجِزْيَةَ عَن يَدٍ وَهُمْ صَاغِرُونَ.
کسانی را از اهل کتاب که به خدا و روز قیامت ایمان نمی آورند و چیزهایی را که خدا و پیامبرش حرام کرده است بر خود حرام نمیکنند و دین حق را نمیپذیرند بکشید، تا آنگاه که به دست خود در عین مذلت جزیه بدهند.

طبق این آیه ، اگرمحمد زنده بود و به بمب اتمی دسترسی داشت، و می خواست اسلام واقعی را اجرا کند، ،مسلمانان باید به اروپا حمله کنند، یا اروپاییان که عمدتا اهل کتاب هستند، باید مسلمان شوند و بخشی از درآمد خود را به عنوان زکات و خمس به محمد و دار و دسته اش بدهند، یا اینکه نقره داغ شده و جزیه بدهند، یا اینکه خودشان کشته شوند، بچه ها به بردگی برده می شوند و زنها به عنوان کنیز به مسلمین تعلق خواهند گرفت و البته تجاوز به آنها نیز برای مسلمین طبق این آیه آزاد است:

سوره نساء آیه 24:وَالْمُحْصَنَاتُ مِنَ النِّسَاء إِلاَّ مَا مَلَكَتْ أَيْمَانُكُمْ كِتَابَ اللّهِ عَلَيْكُمْ وَأُحِلَّ لَكُم مَّا وَرَاء ذَلِكُمْ أَن تَبْتَغُواْ بِأَمْوَالِكُم مُّحْصِنِينَ غَيْرَ مُسَافِحِينَ فَمَا اسْتَمْتَعْتُم بِهِ مِنْهُنَّ فَآتُوهُنَّ أُجُورَهُنَّ فَرِيضَةً وَلاَ جُنَاحَ عَلَيْكُمْ فِيمَا تَرَاضَيْتُم بِهِ مِن بَعْدِ الْفَرِيضَةِ إِنَّ اللّهَ كَانَ عَلِيمًا حَكِيمًا.

و نيز زنان شوهر دار بر شما حرام شده اند ، مگر آنها که به تصرف شما، درآمده باشند از کتاب خدا پيروی کنيد و جز اينها ، زنان ديگر هر گاه در طلب آنان از مال خويش مهری بپردازيد و آنها را به نکاح در آوريد نه به زنا ، بر شما حلال شده اند و زنانی را که از آنها تمتع می گيريد واجب است که مهرشان را بدهيد و پس از مهر معين ، در قبول هر چه هر دو بدان رضا بدهيد گناهی نيست هر آينه خدا دانا و حکيم است.

منظور این آیه این است که زنانی که در جنگ به تصرف شما در می ایند، بر شما حلال است و می توانید با آنها سکس کنید، با توجه به اینکه در حالت عادی یک زن دوست ندارد با یک مرد مسلمان که به کشورش حمله کرده همخوابه شود، باید اسم این رابطه جنسی را تجاوز گذاشت!

البته در این میان تکلیف دختر بچه ها که مشخص است، چون محمد چون کباب جوجه آنها را به سیخ می کشید، رسول خدا یک آیه دیگر می آورد و مالکیت تمام مهد کودک ها و دبستان های ابتدایی را به پیامبر خدا واگذار می کرد

فقط من مانده ام که در این بین چگونه کنیزها و برده ها را تقسیم می کردند؟!

خطاب من با مسلمانان است، جدا این چگونه دینی است که اهل کتاب اجازه ندارند دین خودشان را داشته باشند، مگر اینکه پول زور (جزیه) بدهند؟

آیا این در تناقض با آزادی بیان و اندیشه نیست!؟

۱ نظر:

  1. اي بي شرف سگ نژاد تو حرام زاده اي وبزودي به دست عدالت ميافتي .

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.