شنبه، مرداد ۰۹، ۱۳۸۹

آقای خامنه ای، حرفم را پس می گیریم، رعایت کردن کلاس و شان دیکتاتوری پیشکشت،لااقل شان و کلاس دزدان دریایی را حفظ کن!

قبلا خطاب به سید علی نوشته بودم: حداقل کلاس دیکتاتوری را حفظ کن؛ چرا که بسیاری از کارهای اوباش ج.ا. از یک دیکتاتوری بعید است و در قامت مشتی دزد دریایی است. حال دیگر خامنه ای و رژیم سراپا ظلمش، دست به شیرین کاری دیگری زده است و همسر و برادر همسر محمد مصطفایی را گروگان گرفته اند ، و به پدر همسر مصطفایی با بی شرمی تمام در دادگستری(!) تهران گفته اند که مصطفایی باید خودش را تسلیم کند تا این دو را آزاد کنیم!
در نظام ج.ا. به صورت عملی دادگستری مملکت گروگان گیری می کند.
براستی اگر دزدان دریایی سومالی بر سر کار بودند، اینچنین گروگانگیری خنده داری می کردند؟! و اصولا آنقدر بی چشم رو می شدند که وکیل با شرفی مانند محمد مصطفایی را که دنیایی به احترامش کلاه از سر بر می دارند، به زنداند بیاندازند!؟
آقای خامنه ای، حرفم را پس می گیریم، رعایت کردن کلاس و شان دیکتاتوری پیشکشت، لااقل شان و کلاس دزدان دریایی را حفظ کن!

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.