یکشنبه، تیر ۲۰، ۱۳۸۹

بسیجی خون اهدا نمی کند، بسجیی خونخوار است / سعی در تطهیر چهره بسیج و سپاه،تلاشی بیهوده است

شاهد از غیب می رسد، درست بعد از لینکی در بالاترین که سعی در تطهیر بسیج داشت و در آن خاطره یک خانم دکتر را روایت می کرد که یک بسیجی برای خون دادن آمده بوده است، بسجی های تبریز یک دختر را می کشند.

من بشدت معتقدم که بسیج و سپاه هیچ خدمتی به جامعه ما نکرده اند و جز تجاوز و غارت ، هیچ فایده ای برای ایران و ایرانی نداشته اند.

بی شک نمی توان غارت و اعمال سپاه در غارت اقتصاد کنونی ایران دید و باز سعی در تطهیر چهره سپاه و بسیج داشت.

براستی تعریف بسیجی چیست :

بسیجی را موجود فرصت طلبی می دانم که برای پیشرفتش، حاضر می شد و می شود ریش بگذارد و یک عقیده غلط (ملغمه ای از دین و ولایت فقیه ) را قبول کند و یا تظاهر کند که آنرا قبول دارد.

ممکن است که خود این عقیده غلط کرده باشد-که گناهش کمتر است- و یا ممکن است اصلا خود نیز این عقیده را قبول نداشته باشد، که در آن صورت جرم و گناهش بسیار بیشتر است.

اگر به دوران جبهه برگردیم، کافیست نگاهی بیاندازیم به تجاوزاتی که به بسیجی های کم سن و سال توسط بزرگتر های آنها انجام می شد. اصولا مگر می شود تجاوز بسیجی های مسن تر به بسیجی های کوچکتر در جبهه ها را دیده باشد و هنوز به این عقیده و روش معتقد باقی ماند؟

اکنون نیز بسیج و سپاه ، مشغول تجاوز و جنایت هستند، باز مگر می شود یک انسان عضو سپاه و بسیج این جنایات را ببیند و باز نیز عضو بسیج بماند و نداند که این عقیده ، غلط است؟

با کسی تعارف ندارم، بسیجی ، بسیجی است، بسیجی خوب و مقدس نداریم.

کسانی که مرتب می گویند بسیج در زمان جنگ به ایران خدمت کرده است، باید بدانند که ما تا زمان بازپس گیری خرمشهر، مشغول دفاع بودیم، و تا آن زمان ، بسیج و سپاه هیچ نقش قابل دیدنی در جبهه های جنگ نداشتند. و نکته مهم اینجاست که عملیات افتخار آمیز آزاد سازی خرمشهر، به دست متخصصین ارتش انجام شد، و نقش بسیج تقریبا هیچ بوده است.

بعد از بازپس گیری خرمشهر، اعراب خلیج فارس متعهد به پرداخت خسارت یکصد میلیارد دلاری به ایران شدند، و عراق نیز قبول کرد که به پشت مرزهای بین المللی عقب نشینی کند، این یعنی یک پیروزی تمام عیار برای ایران. اما خمینی گفت که راه قدس از کربلا می گذرد و جنگ ادامه یافت. این ادامه جنگ که به نابودی یک یا دو نسل از مردم ایران انجامید، تا زمانی ادامه یافت که خمینی دید تعداد کسانی که به جبهه می روند، بسیار کاهش یافته است و دیگر شوقی برای رفتن به جبهه نیست. یعنی بعد از فتح خرمشهر، تمام کسانی که به صورت داوطلبانه به جبهه رفته اند، به کشور ایران خیانت کرده اند، چه آنکه خمینی تا زمانی که حضور داوطلبانه آنها ادامه یافت، این جنگ خانمان سوز را ادامه داد. اگر آنها زودتر رفتنشان را متوقف می کردند، خمینی نیز زودتر آن جام زهر را سر می کشید.

ما هیچ خدمتی را از بسیج و سپاه ، جز غارت و تجاوز و شکنجه و قتل ندیده ایم، چگونه برخی تلاش می کنند آنرا به بسیجی خوب و بد تقسیم کنند.

تا زمان بازپس گیری خرمشهر، نیروهای مردمی بودند که شجاعانه از ایران در مقابل عراقی ها دفاع کردند، اما این گروه اندک ربطی به بسیج نداشته و ندارد، بسیاری از آنها نیروهای بومی عرب و کرد و لر بوده اند ، این افراد از جان گذشته کجا و گروه های سازمان یافته ای که در تهران سوار بر موتور به جان زنان و دختران مردم می افتادند کجا؟

۶ نظر:

 1. eshtebah mikoni doste man. benazare man basijiyan ba gozashteh fargh kardehand. shahidan hemat,bakeri,chamran, wa..... basiji boodand wa in keshwar ra aZ KHATAR NEJAT DADAND.

  پاسخحذف
 2. In khabar Vagheyee hast chon doostash too facebook tayeed mikonan.

  It is real:

  http://www.2shared.com/photo/ZDDA5yyo/ELENA_BABAZADEH.html

  پاسخحذف
 3. پیشنهاد

  یک شبکه ماهواره ای که فقط فیلم - عکسها -آهنگ های اعتراض های مردم ایران را در یک سال گذشته را پخش کند بدون نیاز به داشتن مجری و چارت برنامه ای و همچنین بدون وابستگی به حزب خاصی می تواند مخاطبان زیادی را جذب کند و یک شبه ره صد ساله برود . مهمتر از همه این ها در بین کلیپ هابه نمایش تبلیغات تجاری بپردازد و علاوه بر سود ده بودن بسیار تاثیر گذار باشد.

  فقط باید روی فرکانس مشترک با شبکه های معروف باشد تا در صورت ارسال پارازیت آنها نیز مختل شوند و کار برای ج.ا سخت تر شود

  پاسخحذف
 4. با فرض احتمال اشتباه بودن این خبر ، تغییری در اصل قضییه و نوشته من حاصل نمی شود، چه آنکه قتل خانم دکتر زهرا توسط بسیج در همدان که یادمان نرفته است.

  پاسخحذف
 5. با تمامی نکاتی که در اینجا آورده اید موافقم. این جنگ نزدیک به ۱۰۰۰ میلیارد دلار برای ما خرج برداشت. از آنجا که این جنگ فقط در دو سال اولیه ان برای دفاع از کشور و ملت بود و شش سال آخر ان برای استحکام رژیم آخوندی و سرکوب ملت بود، تقریبا میتوان گفت که نزدیک به ۷۵% خسارت جنگ نتیجه اصرار خمینی و خط امامی های (اصلاح طلبان فعلی) دور و برش بر ادامه جنگ بوده است و البته این تنها بخش کوچکی از خساراتی است که این ملت برای برقراری نظام آخوندی پرداخت میکند. برای آنکه تصور درستی از ۱۰۰۰ میلیارد دلار خسارت جنگ بدست آوریم کافی است در نظر بگیریم که درآمد نفت سالیانه ۵ میلیارد دلار است که با این حساب، خسارات جنگی در آمد نزدیک به ۲۰۰ سال (۸ نسل) فروش نفت ایران است که تازه به همانجایی برسیم که قبل از جنگ بودیم. خمینی نه تنها مایملک این نسل را، بلکه مایملک نسلهای آینده را هم در تنور جنگ ریخت.

  بنظر من هر کسی که آزادانه و بدون هیچگونه اجبار و اکراه قدمی در راه طولانی کردن جنگ ایران و عراق برداشت، از آقایان و آقا زاده هایی که بابت دلالی اسلحه، پورسانتاژهای کلان میگرفتند، تا دلالان اسلحه که سلاحهای مورد نیاز ایران را به صد ها برابر قیمت به دولت ایران میفروختند، تا کسانی مثل موسوی که عهده دار تامین مالی استمرار جنگ شدند و کسانی مثل خمینی که توجیه شرعی برای ادامه جنگ میتراشیدند و امثال خاتمی که نوجوانان و جوانان کشور را با خرافه پراکنی و فریبکاری، کلید بهشت بر گردن میانداختند و روی مین میفرستادند ......تا بسیجیانی که با رفتن به جبهه های جنگ تنور جنگ خمینی را گرم نگه میداشتند و جانشان یا تکه ای از بدنشان را فدیه ادامه خمینی خواسته جنگ میکردند، خائن به مصالح عالی ملت ایران بوده و در پیشگاه مردم، تاریخ و نسل آینده مسوولند.

  پاسخحذف
 6. سلام من ارزو هستم جواني 19 ساله دانشجوي ستاره دار رشته ي بيهوشي دانشگاه علوم پزشكي بابل از شما اقاي گمناميان بخاطر تلاشي كه براي ميهن عزيزمان ميكنيد تشكر مي كنم راستش منم مي خوام از حوادثي كه تو بابل و تو دانشگاه ما رخ مي ده بگم چون اين چند وقته حوادثي تو دانشگاهمون رخ داده اما انعكاسي نداشته من از شما مي خواهم اگه ميتونيد يه اكانت بالاترين برام پيدا كنيد تا منم بتونم سهم خودمو توي اين جنبش ادا كنم با تشكر ارزو

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.