شنبه، خرداد ۲۲، ۱۳۸۹

فیلم مستند با زیرنویس فارسی/ چگونه بسیجی و یا طالبان ساخته می شوند؟/سایت TED


با زیرنویس فارسی ، این سخنرانی را برای سایتTED ترجمه کرده ام و به زودی بر روی سایت قرار خواهد گرفت

چگونه بسیجی و طالبان ساخته می شود؟چرا اگر مو به موی قرآن اجرا شود، معجونی متعفن چون طالبان از آن ساخته می شود؟

با هشت ساعت خواندن قران در شبانه روز و جلوگیری از دسترسی انسان به دیگر اطلاعات، انسان را آنچنان از انسانیت ساقط می کند که بمب به خودش ببندد و نه تنها خودش را بلکه انسان های دیگر را نیز بکشد.

آیا طالبان بد به قرآن عمل می کند و قرآن واقعی چیز دیگری است؟بعید می دانم! یکبار قرآن را بخوانید و با اعمال طالبان مقایسه کنید ، آیا در اسلام سنگسار نیست ؟آیا شلاق نیست؟ آیا برخورد درجه دو با زنان نیست؟ آیا دستور به کشتن کفار نیست؟
آیا سنی ها به بیراهه رفته اند و شیعه ها به قرآن درست عمل می کنند ؟وضع شیعه ها نیز بهتر از طالبان نیست، مگر ندیدیم در زمان جنگ چگونه روحانیون شیعه کودکان ایران را با شستشوی مغزی به جنگ می فرستادند؟ مگر این روزها نمی بینم که چگونه با شستشوی جمعی ابله، گروهی جنایتکار به نام بسیجی به وجود آورده اند؟ به درستی دیده ایم که چگونه بسیج و سپاهی و آخوند، با استفاده از همین قرآن به تجاوز به و شکنجه اقدام می کنند، آیا بمب گذاری کردن ، برای آنها کار غیر متصوری است؟

دیدن این فیلم بسیاری از ما را وحشت زده نمی کند، چه آنکه روزانه رفتار مسلمانان معتقد و نتیجه عمل به قرآن را در ایران می بینم، اما نکته اینجاست که این دین چگونه دینی است که اجرای قوانین آن مو به مو، به چنین فجایعی منجر می شود. 
براستی این قران چیست؟ اگر هشت ساعت درشبانه روز انرا بخوانی ، طالبان می شود و اگر کمتر ، به مقدار کمتری حزب الهی می شود

o            نوشته  های پیشین: 
۱۶ نظر:

 1. از کامنت ها در بالاترین بسی لذت بردیم

  پاسخحذف
 2. شما و امثال شما که تنها به قاضی رفته و خود هم در جایگاه قاضی می نشینیدو قضاوت می کنید، با آنان که اکنون در ایران جنایت می کنند هیچ فرقی ندارید و به گمان من از همان قماشید چون در بهبوهه مبارزه بذر نفاق و تفرقه می پاشید. ای کاش فرصتی بود تا به این سخنان بی اساسی از این قبیل پاسخ داده می شد.

  پاسخحذف
 3. man ham ba in ba in hokumat az paye mokhalefam, amma harfai ke hazrate mohammad dar zamane arabha zade dar hade un zaman kheili bala hast, masalan un zaman arabha kheili kasif bude and va mohammad beheshun mige ke namaz bekhunan ta majbur beshan khodeshuna beshuran.basijiha ham az aval tu khunevadehaye kamfarhang bozorg shodan ke alan be onvane ye adame oghdei mishe azeshun estefade kard.

  پاسخحذف
 4. اصلا برای یک بار هم که شده تمام قران را خوانده اید؟ اصلا در قران آیه ای برای سنگسار هست؟ آیا در قرآن آیه ای که دستور به کشتن کفار به صرف کفرشان داده باشد هست؟
  آیا بسیاری که در حال حاضر از رهبران جنبش سبز مردم ایران هستند پرورده این قرآن نیستند؟

  پاسخحذف
 5. از نظر من موضوع مهمي راكه بعد از ديدن اين ويديو بايد مد نظر اورد اين است كه اولامبناي تمام اديان الهي دوستي ومحبت وخداشناسي وتكامل انسان بسوي انساني وارسته و كامل بوده است پس حقيقت واصول ديني چيزي جز اعمال خداپسندانه نيست ودر زمان هر پيامبري هم اين اصول ثابت است ولي اداب وفروعات ديني بر حسب مدت مشخصي بنا به مقتضيات زمان وتكامل و بينش انساني قابل تغيير بوده وخواهد بودو نمونه انهم تعدد ظهور پيامبران الهي است والا خداوند از اول يك پيامبر اول و اخري را ظاهر مي كرد و همه رمز واسرار كائنات را هم بر او اشكار مي كرد ولي اين امر را بر مبناي رشد واراده ودوره تكامل انسان و ظهورات متوالي قرارداده وان هم بدست نخواهد امد جز به عمل واجراي حقايق ديني نه مشتي خرافات وتوهماتي كه مفسران دنيا پرست وجاهلاني چون ملاهاي ديني و طالباني كه افكار و نيات پليد خود را به خورد مردم چشم و گوش بسته وتهيدست مي دهند ان هم گاهنا با زور وارعاب خدا اگرمي خواست با ترس وزور به او ايمان اوريم خو توانايي وقدرتش بيشتر از مدعيان دروغينش است ودر ضمن دوام ايمان ازروي اجبار هم حبابي تو خاليست ويك خواهش هم ازدوست ناشناسي كه تشري هم به ناشر كامنت زده دارم وان اينكه ما بايدخيلي صبور و انتقادپذير باشيم و غيرمتعصبانه برخورد كنيم تاب حتي منكران دين وخدا را داشته باشيم اگر توانستيم مجابشان كنيم اگر نه دعادر حقشان وبه ياد داشته باشيم انسان كليد ورود مكنونات قلبيش در دستان خودش است واز حقايقم هم هيچگاه فرا نكنيم بلكه دفاع كنيم.

  پاسخحذف
 6. مساوی دانستن اعزام نوجوانان به جبهه جنگ با دشمن میهنی با جنایات بسیجیها یا از سر نادانی و یا ایرانی نبودن میباشد و هیچ راه سومی برایش متصور نیست. امروز تمام دنیا میدانند که عراقیها به قصد تصرف زمین به ایران حمله کردند درست همان کاری که با کویت انجام شد. انها به دین و ائین و انقلاب! در ظاهر اسلامی ایران کاری نداشتند همانطور که فشارهای امریکا به ایران منشاء اقتصادی دارد و نه منشاء دینی و ایدئولوژیک و حقوق بشری. قبول قطعنامه از جانب ایران و احساس ضعیف بودن حریف باعث حمله همه جانبه دوباره عراق به ایران شد و تاریخ گواهی میدهد که مرزها در این مناطق انچنان کشیده شده اند که همیشه محل مناقشه باشند و اینده نیز ثابت خواهد کرد که برخلاف ایرانیان که با همه کاستیهای فرهنگی هیچگاه جنگ طلب نبوده اند اعراب هر وقت ایران را در حال ضعف ببینند به قصد تصرف خاک این سرزمین به ما حمله خواهند کرد.امروز که حکام عراق دست نشاندگان همین ملاها هستند نیز وقتی صحبت از خسارات جنگی و قرارداد الجزایر میشود با وقاحت تمام روی از میزبان سابق و ولی نعمتشان که مردم ایران هستند برمیگردانند و درشتی پیشه میکنند.امروز صحبت از کسانی که به دفاع از دشمن برخواسته اند با هر کیفیتی که بوده باید با کمال احترام و ادب همراه بوده تا ایندگان نیز انها را قهرمانان خود دانسته و جانفشانی در راه بازپسگیری محل زندگی و جلوگیری از تجاوز غریبه به جان و مال و ناموس خود را ننگ نپنداشته و به ان افتخار کنند. در مورد شستشوی مغزی نیز صحبت زیاد بوده ولی اگر چنین هم بوده که به ظن قاطع نبوده, باز هم باید از ان شستشو کنندگان تشکر کرد. چه اگر ان اعمال انجام نمیشد امروز خوزستان نداشتیم و قطعات دیگری از خاک ایران که محل کشت و زرع دامداری و در یک کلام زندگی انسانهای شریف و بی ازار ایرانی میباشد به عراق تعلق داشت. ساده دلی محض میباشد اگر امروز بعد از انهمه جانفشانیها و قهرمانیها دنباله رو کسانی شویم که میگویند بعد از فتح خرمشهر باید اتش بس میکردند. تاریخ دنیا گواهی میدهد که سرزمینی که به وسیله تانک تصرف شده سر میز مذاکره مسترد نخواهد شد و بعد از فتح خرمشهر و مدتها بعد از ان نیز مناطق زیادی از خاک ما در تصرف عراق بود. عراق اگر اتش بس میخواست که رفتار بعدیش نشان داد چنین نبود میبایستی از مناطق تحت تصرف عقب نشینی میکرد و بعد تقاضای اتش بس میداد. به عنوان یک ایرانی که خود و دو برادرم در سنین نوجوانی و بدون شستشوی مغزی به دفاع از اب و خاک و ناموس سرزمینمان برخاسته ایم شهادت میدهم که هنوز به عمل انجام شده به رغم تمام زخمهای جسمی و روحی که متحمل شده ایم افتخار میکنیم و از انهایی نیز که اجازه حضور ما را در ان دفاع مردانه دادند متشکریم هر کس میخواهد باشد. بزرگترین جنایت جمهوری اسلامی تضعیف ارتش ایران بود که باعث طمع دشمن به خاک ما شد وگرنه هر ملتی که در مقابل هجوم متجاوز به دفاع برنخیزد در مقابل نسلهای بعدی سرافکنده خواهد بود. حال این اعزام به جبهه ها و جبهه رفتنها با پخش سرودهای ملی میهنی برای تشجیع انسانها همراه باشد و یا با ایه های قران و اشعار مزخرف گریه اور اهنگران و یا سرودهای سوسیالیستی شوروی نتیجه اش عمل مقدسی بوده که اظهار نظر در مورد ان همواره باید با احترام و احتیاط همراه باشد.

  پاسخحذف
 7. be nazaram doroste ghoran moshti mozakhrafate ke ye bi savad sare ham karde. unayiam ke tarafdari mikonan ye baram manisho nakhundan masalan ayeye 33 sureye nesa ro bekhunid ke gofte age zanetun harf goosh nemikone bezanidesh, in harfe khodas?? age hast la'nat bar un khoda

  پاسخحذف
 8. دوست عزیز درباره ی محتوای بالقوه جنایتکارانه ی اسلام کاملا با شما موافقم ولی ظاهرا شما عوامل اجتماعی-اقتصادی رو دست کم گرفته اید: فقری که باعث می شه والدین بچه هایشان را به دست این دیوانه ها بسپارند. بی عدالتی روزافزون و سیاست های امپریالیستی قدرت های بزرگ که موتور محرک جریان هایی مثل القاعده بوده اند. فیل را هم در اتاق ببینید. پیروز باشی

  پاسخحذف
 9. من خواهش می کنم وقتی دوستان می گن که اصل اسلام ربطی به جنابات نداره لطفا دلیل هم بیارن. به ما هم بگن این "اصل اسلام" رو از کجا در آوردن که ما ندیدیم؟ بابا تو خود قرآن که نوشته بکشید و بزنید و ب..نید. رهبرای اسلامی هم که اونوری ها می گن اینوری ها رو بکشید و اینوری ها هم می گن اونوری ها رو بکشید. بکش بکشیه که بیا و ببین. منابع شما از این "اصل اسلام" کجان؟ بگین ما هم بخونیم. شما رو به خدا نگین "داستان راستان مرتضی مطهری" و نمی دونم "محمد پیامبری که باید از نو شناخت جرجی زیدان" و این چرندیات چون اینا "منابع اسلامی" نیستن. منابع اسلامی اونایی هستن که تو حوزه های شیعی و یا تو مدارس اسلامی سنی تدریس می شه. این منابع همشون به شدت کثیف و مخرب هستن. خود قرآن هم که پر از بکش بکشه و اون موقعی که قبولش داشتیم دایم به خودمون می گفتیم "نه بابا وقتی می گه بزن منظورش اینه و وقتی می گه بکش داره آدم بدا رو می گه و ...". بابا بکشین بیرون از این حماقت بی پایان

  پاسخحذف
 10. با اجازتون میزارم این کلیپو رو سایتم

  پاسخحذف
 11. سلام
  آدم خیلی باید بی شعور باشه که این اراجیف رو بنویسه
  اصلا شما نه میدونین قرآن چیه نه اسلام
  نه پیامبر رحمت ص رو میشناسین نه ائمه معصوم ع
  یعنی این همه معجزه و پیشگویی از قرآن و پیامبر ص و ائمه ع دیدین بازم ایمان نیاوردین؟؟؟؟؟؟
  این وعده ی حتمی خداوند قادر هست که در کتابش میگه:
  بر دل گروهی به سبب گناهانشان مهر زدیم که هیچ وقت درک حقایق نکنند
  یا علی

  پاسخحذف
  پاسخ‌ها
  1. بر دل گروهی به سبب گناهانشان مهر زدیم که هیچ وقت درک حقایق نکنند?????

   BE NAME KHODAVANDE BAKHSHANDE,KE MOHRE GONAH MIZANEE

   حذف
 12. من می خواهم برای پیوند مو است. اما من تعجب می کنم که در آن بهترین مرکز پیوند مو؟fue

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.