جمعه، تیر ۰۴، ۱۳۸۹

احمدی نژاد یک سونامی بود، اما تغییراتی که برجای می گذارد، شگرف و نیکو است.

پنج سال پیش که احمدی نژاد با تقلب در انتخابات بار اول پیروز شد ، همه از او به نام سونامی احمدی نژاد یاد کردند، ،اما من در جایی نوشتم که انتخاب احمدی نژاد ، یک قدم مهم و حیاتی رو به جلو است.

کافیست تصور کنیم رفسنجانی مجددا رییس جمهور شده بود، به مانند سید خندان، سعی در خرید عمر برای این رژیم شرارت می کرد. اما حکایت احمدی نژاد ، حکایت دیگری است، او با نشان دادن چهره واقعی دین ، تیشه به ریشه این نظام زده است.

اگر کوتاه مدت نگاه کنیم، روی کار آمدن احمدی نژاد یک مصیبت است، اما در دراز مدت، احمدی نژاد یک رویداد شگون است.

اگر رفسنجانی رییس جمهور شده بود، هیچ یک از خدمات احمدی نژاد را را به جنبش آزادی خواهی ایران نمی کرد. بلایی که احمدی نژاد بر سر این رژیم آورده است، مثال زدنی نیست! از طرفی احمدی نژاد با عیان کردن چهره دین و خرافه ، کمک شایانی به سکولاریسم و حذف دین از جامعه آینده ایران کرده است.

بی شک احمدی نژاد یکی از خدمتگذاران جنبش آزادی خواهی ایران است.

به عنوان یک سکولار که آرزوی پیشرفت برای ایران دارم، از احمدی نژاد متشکرم.

۱ نظر:

  1. موافقم. با این که با ا.ن. رای ندادم، و باهاش مخالفم، ولی با روی کار اومدنش، مشکلی نداشتم، و فکر می کردم که کاتالیزور باشه برای مرگ رژیم

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.