پنجشنبه، خرداد ۲۷، ۱۳۸۹

چگونه تحریم های اتحادیه اروپا، به سادگی شروعی برای کوبیدن میخ ها بر تابوت متعفن رژیم ج.ا. خواهد بود؟

یک گاو بیمار که از جنون گاوی رنج می برد را ذهن خود تصور کنید، حال آن گاو را در یک مغازه کریستال فروشی تصور کنید ! آن گاو هیچ تصوری ندارد که این همه اشیایی که در اطرافش است، چقدر مهم است و با هر تکان ابله هانه او یک اثر هنری که حاصل زحمت یک انسان فرهیخته است، بر باد فنا می رود.

این گاو بیمار، خامنه ای و احمدی نژاد هستند و آن فروشگاه کریستال فروشی، ایران عزیز ما است. احمدی نژاد ،مست از غرور و قدرت تجاوز و شکنجه مردم ایران، قطعنامه الزام آور شورای امنیت را کاغذپاره می داند.

البته برای احمدی نژاد اهمیتی ندارد که آن کاغذ پاره چه بر سر مردم مفلوک ایران می آورد، چه آنکه او و خامنه ای ودیگر دزدان سرگردنه، به اندازه کافی در حساب های خارجی و داخلی، پول کافی دارند، برای آنها فقط مهم این است که اندکی بیشتر سر کار بمانند، چه آنکه احمدی نژاد و خامنه ای می دانند اگر بخواهند از قدرت کنار بروند، باید پاسخگوی بسیاری از جنایانت و شرارت های خودشان باشند.

امروز اتحادیه اروپا یک تحریحم مضاعف بر تحریم سازمان ملل را بر صنایع نفت و گاز ایران اعمال کرد. اصولا اینکه کسی فکر کند در صنایع نفت می توان از تکنولوژی چین استفاده کرد، یک خیال نپخته و غیر حرفه ای است.

اگر کسی کمترین آشنایی با عرصه و صنعت نفت و گاز ایران داشته باشد، می دادن که به دلیل عدم سرمایه گذاری ، ضریب برداشت نفت در میادین ایران کمتر از ببیست درصد است ، یعنی ما پنج برابر چیزی که برداشت می کنیم را بر باد فنا می دهیم، این ضریب در نروژ 65 درصد است.(اینجا) (چیزی قریب به دویست میلیارد دلار ضرر به مردم ایران فقط به خاطر قطع رابطه با شرکت های برتر صاحب تکنولوژی دنیا)

احمدی نژاد فکر می کند که می تواند این بازی را با سیاست مزرعه سوخته تا ابد ادامه دهد، اما این خیال خامی بیش نیست، با کاهش قیمت نفت، نبود تکنولوژی و سرمایه گذاری غرب و اروپا ، در آینده نزدیک ما توان صادرات نفت نخواهیم داشت و این یعنی فلج شدن حکومت فاشیستی که بر پول نفت استوار است.

اتحادیه اروپا و آمریکا به خوبی خامنه ای و احمدی نژاد را شناخته اند، چند روز پیش اشپیگل نوشته بود رژیمی که با باتوم درخیابان مانور می دهد ، حرفی برای گفتن ندارد. و البته که این حرف عمیقی است، این رژیم زمانی که با دختران بی گناه در خیابان چنین می کند، اگر بمب اتم به دست داشته باشد، چه خواهد کرد؟

این تحریم ها، آخرین میخ ها بر این تابوت متعفن رژیم ج.ا. است، چه آنکه با شروع بحران مالی در داخل کشور، آتش مجددی بر جنبش فروزان سبز دمیده خواهد شد و این فرجام خامنه ای، یکی از شریرترین دیکتاتورهای دوران خواهد بود.

هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.