شنبه، خرداد ۲۲، ۱۳۸۹

این (مانور اراده) بود؛ بعد از یکسال شکنجه و جنایت / خامنه ای، امشب سرنگون نشدی، اما سند سرنگونیت امضا شد!

خامنه ای؛ تو مدرک حماقت همه دیکتاتورها هستی و بس ! /و این حضور سبز مردم، سفیر مردم سالاری بود.

خبرها از ایران، نشان از حضور سهمگین مردم دارد، البته شاید مانند سال گذشته سه و نیم میلیون نفر در خیابان نبودند، اما اگر به این نکته توجه کنیم که بیش از یکسال است که رژیم خونخوار به جنایت مستمر و شکنجه مشغول است، حضورامروز مردم نشان از اراده عمیق آنها به جنبش سبز و عزم راسخ آنها بری تغییر این رژیم خونخوار به رژیمی مردم سالار است.

بله ؛ امشب خامنه ای سرنگون نشد، اما حضور مردم مهر و سند تاییدی بر اداره مردم ایران به تغییر رژیم است و خامنه ای بهتر از هر کس دیگری می داند که توان مقابله با هفتاد میلیون ایرانی را ندارد.او بهتر از هر کسی می داند که دور و زود دارد، اما سوخت و سوز ندارد.

امشب ، فقط خامنه ای و جنایت کاران رژیم هستند که از وحشت به خواب خواهند رفت و البته که مردم ایران، با شادی به خواب خواهند رفت، چه آنکه هدیه ای ارزمشند به خود و دیگران دادند، و آن هدیه ؛ مانور اراده بود و بس.

امروز همه مردم ایران به یکدیگر قول شرف دادند که تا انتهای راه با هم خواهند بود.

صبح امید نزدیک است!

////

البته باید یادآوری کنیم که ابتدایی ترین حق مردم که حق راهپیمایی بدون حمل سلاح است، مانند دیگر حقوق مردم زیر پا نهاده شده است، قانون اساسی به صراحت حق تعیین سرنوشت وحاکمیت مردم را به خود مردم واگذار کرده است، همین قانون اساسی نیم بندی که مردم ایران هنوز در یک انتخابات منصفانه آنرا تایید نکرده اند.

خامنه ای دیکتاتوری تمام عیاری را علم کرده است، این دیکتاتوری مضحک بر قانون اساسی خودش نیز پایبند نیست. این تصور بسیار ابله هانه ای است که در سال 2010 ، در حالی که عقب افتاده ترین کشورها به سمت دموکراسی و حقوق بشر می روند، می شود کشوری با عظمت و تاریخ ایران و با این همه نیروی جوان و تحصیل کرده را با ضرب اسلحه اداره کرد، و البته که دیکتاتورهای همه ابله هستند.

۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.