جمعه، خرداد ۲۱، ۱۳۸۹

آقای جهان نیوز،از کی تا حالا یک جنایتکاری مانند متکی شده مقدسات اسلامی؟!

یکی از ارگان های فاشیستی داخل کشور به نام جهان نیوز در پی اعتراض و حضور معترضین به متکی، نوشته است:

در آغاز مصاحبه منوچهر متکی و همتای ایرلندی اش، یک ایرانی که در جلسه حاضر بود با فریادهای ضد ایرانی به زبان انگلیسی علیه جمهوری اسللامی ایران اقدام به فحاشی نمود که بلافاصله ماموران امنیتی حاضر در سالن او را در حالیکه در سایر طبقات ساختمان به فحاشی مشغول بود به بیرون هدایت کردند./بعد از این حادثه یکی دیگر از حاضران در سالن، که در کسوت خبرنگار به محل راه یافته بود، شروع به توهین به مقدسات اسلامی کرد .این فرد نیز پس از بیان جملاتی توسط ماموران به خارج از سالن بیرون رانده شد .

همه ما فیلم های این حادثه را دیده ایم، در این اعتراض، یکی از هموطنان ما متکی را تروریست و آدمکش خطاب می کند و می پرسد چرا چهار کرد فعال سیاسی را در زندان کشته اید؟

آقای جهان نیوز،

از کی تا به حال اعتراض به دادگاه های ناعادلانه و اعدام بی گنانهان ، توهین به مقدسات اسلامی است؟

من همیشه اسلام را نکوهش و نقد کرده ام،چه آنکه معتقدم اشکلات بسیاری بر اسلام وارد است،اما شما گروه های فاشیستی که گند جنایت و شرارت شما، دنیایی را متعفن کرده است، خود را مساوی به مقدسات اسلام ندانید.

۱ نظر:

  1. آخه عزیز من دین اسلام از اولش مال راهزنان و اشرار و تروریست ها بوده . اینها راستش رو میگن مخالفت با ترور و جنایت=توهین به مقدسات اسلام

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.