پنجشنبه، خرداد ۲۰، ۱۳۸۹

از نظر من اعلامیه موسوی و کروبی برای لغو راهپیمایی نشان از پیروزی قریب الوقع ما دارد، چرا که خامنه ای آخرین تیرترکشش را رها کرده

دیده ایم که خامنه ای و اطرافیان جنایتکارتر از خودش، دست به هر شرارتی می زنند، اما اگر کمی تعقل کنیم ، براحتی خواهیم دید که آنقدر از راهپیمایی قریب الوقع ما ترسیده اند که آخرین تیر ترکش خود را رها کرده اند. آخرین تیر ترکش خامنه ای، فشار سهمگین به موسوی و کروبی برای لغو تظاهرات است، براستی چرا باید خامنه ای چنین برگ ارزشمندی را استفاده کند ؟ دلیلش خیلی ساده و مشخص است، چون پیروزی قریب الوقع ما را دیده است، در خبرهای آمده است که جو امنیتی شدیدی در مشهد برقرار است و خامنه ای مقدمات فرارش به مشهد نیز فراهم کرده است.

مبادا فراموشمان شود که خواهرزاده موسوی را کشتند، مبادا یادمان برود که از کروبی نیز هزاران بهانه دارند. چگونه توقع داریم در شرایطی که این دو نفر در حالتی شبیه حصر خانگی به سر می برند، در شرایطی که جان اطرافیانشان در خطر است، در مقابل تهدید ها و فشار های خامنه ای دوام بیاورند.

یادمان نرود که در تظاهرات سال گذشته، ما فاقد رهبری کارآمد بودیم و شرکت موسوی نیز صرفا برای جلوگیری از خشونت بود، وگرنه به راحتی می شد به سه میلیون نفر، هم پاستور و کاخ رهبری و هم صدا وسیما را تسخیر کرد.

همرزمان،

مبادا به بی شماری خود شک کنیم، مبادا بیست و دوم ، این فرصت طلایی را بسوزانیم.حضور سهمگین ما ، تیری بر پاشنه آشیل این رژیم سرتاسر جنایت است.

فراموش نکنیم که در 25 خرداد سال گذشته، موسوی گفت چون مجوز صادر نشده ، مخالف تظاهرات است، اما برای جلوگیری از خشونت علیه مردم به خیابان خواهد آمد و دیدیم که به وعده اش عمل کرد و به میدان آزادی آمد

مبادا به محق بودن ، به عظمت و توانایی خودمان شک کنیم! مبادا یادمان برود که از میان ما دلاورانی چون اشکان و سهراب و ندا برخواستند، مبادا شک کنیم که انبوهی از این دلاوران سبز، این سرداران شجاع در کوچه های تهران و شیراز و رشت و تبریز آماده حضور در تظاهرات هستند، مبادا با عدم شرکت خودمان، پشت آنها را خالی کنیم.

ما سال گذشته در یک راهپیمایی بدون مجوز، بیش از سه و نیم میلیون نفر شرکت کننده داشتیم، کافیست اینبار نیز یک چنینی حضوری سهمگینی داشته باشیم تا به هدف خودمان برسیم.


۸ نظر:

 1. این خبر موثقه و از نزدیکان مهندس موسوی کسب کرده ام .البته نمیتونم اثبات کنم چگونه و چرا ؟؟؟
  برای این تصمیم مدتها فکر شد با افراد زیادی هم مشورت شد.ظاهرا دفتر آقای خاتمی از یک مجرا خبر دار شده اند که در قبال آبرو ریزی 14 خرداد و با ورود سلاحه های پیشرفته از چین و روسیه + دستگاه های بسیار قوی شنود که در فاصله های نزدیک مکالمات مردم را ثبت کرده است و اينکه بر اساس همين شنودها و اطلاعات کسب شده نيروهای امنیتی ،افراد زیادی حاضر به حضور نبوده واز راهپیمایی واهمه دارند این برآیند را حکومت داشته و قرار قتل عام وسیع و ترور شخصیتهای سیاسی سبز گذاشته شده است. آنها بر این تصمیم هستند که با ایجاد درگیري و اغتشاش افراد نفوذی از داخل جمعیت معترض عملیات معترضانه خود را آغاز کنند همزمان بخشی از نيروهای سبز وزارت اطلاعات که پیشتر هم تصویب دستگیری موسوی و کروبی را در جلسه شورای امنیت سه شنبه دوهفته پیش- داده بودند میزان سلاحه ها و برنامه های احتمالی برای هم سرپوش گذاري افتضاح 14 خرداد و سرکوب 22 را به اطلاع موسوی و کروبی رسانده اند در مجموع با توجه به این اطلاعات و اخبار و مشورت سیاسیون موافق تصمیم فعلا بر این گرفته شده است .در همین گفتگوها مهندس موسوی بر خطر غلبه احساسات تاکید کرده و گفته است که با عقلانیت می توان ضرب خطرهارا کاست

  پاسخحذف
 2. مرگ بر شما خائنين به اسلام وامام

  پاسخحذف
 3. مرگ بر شما خائنين به اسلام وامام

  پاسخحذف
 4. به نظر من فکر نمیکنم فشاری که به مردم مظلوم که نمونه بارز آن ندا و
  سهراب وامثالهم خیلی بیشتر از کروبی
  وموسوی بوده وهست آنها بعنوان یک لیدر بهائی پرداخت نکرده اند خیلی از
  آنهائی کهلیدر میشوند بیشتر از این حرفها بها داده اند بعد از یکسال حالا
  به حرف من رسیدیت چقدر مورد هجومواقع
  شدم طی بحثی که پیرامون اینکه تاحدودی اینها با مردم هستند سر آخر
  به شیر خود اقتضاء میکنندمرگ برخائنین مردم پاک سرشت ایران.

  پاسخحذف
 5. Marg bar khameny kasif va jalad.
  Sarnegoon bad rejim eslami

  پاسخحذف
 6. نباید گذاشت به مشهد فرار کنه. این موجود پلید و کافر میخواد خودشو جای سید خراسانی جا بزنه.

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.