یکشنبه، اردیبهشت ۲۶، ۱۳۸۹

با تعریف اسلام بسیاری زنازاده اند/ زنا زاده بودن از نظر اسلام چیست ؟/ نقدی بر زنا زاده بودن در اسلام و تعریف ازداوج

دوستی حدیثی از اسلام نقل کرده است ، که داغ دل مرا تازه کرد(اینجا):

رسول خدا فرمود : کسی که خانواده مرا دوست نمی دارد زنازاده است.

رسول خدا فرمود کسی که خانواده مرا دوست نمی داردبرای یکی از این سه امر است.
1- یا منافق است2- یا زنازاده است.3- یا مادرش درناپاکی به او ابستن شده.
منبع: کتاب خصال شیخ صدوق، جلد اول، ص128،حدیث 72/ این کتاب تحت نظر و به قلم ایت اله کمره ای نوشته شده.

دو نکته وجود دارد:

اول اینکه تقصیر آن بچه چیست که پدر و مادرش یک جمله ابلهانه را نخوانده اند ؟

دوم اینکه ، چرا به شرط خواندن یک جمله عربی، چگونه یک رابطه ای که تجاوز است، قانونی می شود؟

اول ببینم تعریف زنا زاده بودن در اسلام چیست :

تعریفش این است که برای همبستر شدن منتج به بچه دار شد، زن و مرد یک جمله عربی به عنوان عقد نخوانده باشند.

خوب، تصور کنید که زن و مرد می توانند عاشق هم باشند و با هم همبستر شوند، و بچه دار نیز شوند، آن جمله ابلهانه نیز هیچکمکی به انان نمی کند. مانند زنان و مردانی که مثلا بی دین هستند و با هم ازدواج می کنند و عمری با عشق زندگی می کنند و بچه دار می شوند. براستی آن بچه چه گناهی کرده که پدرش و مادرش ، یک جمله ابلهانه را نخوانده اند؟ من بچه این ازدواج را حالت الف در نظر می گیرم.

نکته بعد:

طبق قانون اسلام، پدر می تواند بدون رضایت دخترش و حتی اطلاع او ، او را به عقد یک مرد دیگری در آورد. حال تصور کنید که دختر راضی نیست، پدر نیز به نیابت او خطبه عقد را می خواند، و دختر بعد از مدتی بچه دار می شود، آیا آن بچه زنا زاده است یا نه ؟ البته که طبق قانون اسلام، آن بچه زنا زاده نیست و کاملا قانونی است. من این حالت را نیز ، حالت ب می خوانم.

این دو پازل را کنار هم بچینید،

در حالت الف: پدر و مادری با عشق بچه دار شده اند، اما بچه زنا زاده خوانده می شود

در حالت ب: پدر بر اساس قانون اسلام، دختر را به عقد مردی درآورده است و ان مرد به دختر تجاوز کرده است ، اما بچه قانونی و مسلمان است!!

آیا قوانین اسلام ابلهانه نیست؟!

البته که از نظر من ، هر دو بچه ، باید از حقوق یک انسان کامل برخوردار شوند ، چه انکه انها هیچ گناهی نکرده اند، اما مساله شکل رابطه و قانونی بودن تجاوز در اسلام است.

و اما بعد،

حال نگاه کنید به رفتار پیامبر اسلام؛

ایشان بی دلیل به قبیله یهودی رئیس قبیله بنی نضیر حمله کرد، مردان قبیله از جمله رییس قبیله را کشت، بعد زنان را نیز به کنیزی و بردگی گرفت و با زن رییس قبیله ، صفیه دختر حیی بن اخطب ، همان شب همبستر شد.آیا این همبستر شدن پیامبر با او ، چون مثلا فلان جمله عربی را خوانده است، ازدواج محسوب می شود یا تجاوز؟

او همان شبی که پدر و برادر و شوهر آن زن را کشته بود، به خود آن زن نیز ازدواج کرد یا بهتر است بگویم تجاوز کرد.

براستی،

این چگونه دینی است که تعریف روابط انسان ها در آن اینگونه وحشیانه و غیر انسانی است.

آیا زمان آن نیست که کمی فکر کنید ؟!

من پیامبر اسلام را دوست ندارم، خانواده اش را نیز به همچنین. حال اگر مسلمانان طبق تعریف پیامبرشان مرا زنازاده می خوانند، برایم مهم نیست. چه انکه اصولا برای خود پیامبرشان ارزشی قایل نیستم، چه رسد به نظر و عقیده اش. پیامبر اسلام کسی بوده که شوهر یک زن را کشته و شب به آن تجاوز کرده است، عقیده یک چنین فرد منحرفی ارزشی برای من ندارد

و در جواب مسلمانانی که می گویند چرا من در جمله بالا توهین کرده ام، باید بگویم که پیامبر اسلام اول به من توهین کرد (لفظ زنازاده زشت ترین توهین مسلمانان است) و من فقط جوابش را مودبانه داده ام.

۴ نظر:

 1. درود بر آن شیر زنی که تو را پرورده است .مرگ بر ایدئولوژی ضد بشری بالاخص ضد ایرانی اسلام

  پاسخحذف
 2. چرا بدون مطالعه هرچی دوست دارین به پیامبر اسلام می گین نمی تونین اولش فکر کنین که کسی که پیامبره حرفاش درسته؟پیامبرمونو دوست نداری چرا بهش حرف بد می زنی بجای چپ و راست تهمت زدن به پیامبر برو بخون مطالعه کن ببین چی گفته چرا گفته هین حرفش کجا اومده درضمن سعی کنین تعریفی از خوبی و بدی داشته باشین راستی شما به پاکی و ناپاکی اعتقاد دارید؟ اینم بدونید اگر یک بچه بی گناه که زنا زاده است کار خوبی بکنه دوبرابر آدمای عادی خدا کمکش می کنه چون همونطوری که هرکس فرمول ژنتکی داره بک گراندی هم داره که تا7نسل قبل از اون در وجود بچه ای هست که به دنیا میادپس هی نگید پیغمبر اشتباه کرده بگید من دانشم کمه بازم میگم اون بچه تقصیری نداره ام بک گراندش این زمینه رو در اون بوجود آورده که مقصرش پدرمادرشن ولی اون مثل هر آدم دیگه ای حق انتخاب خوب و بد رو داره کمی حرفای یونگ بخونید و حکومت قاتل ضدبشری روهم به اسلام که دین سلم و سلامته ربط ندید آخه مگه اینا اسلام رو آوردن

  پاسخحذف
 3. شما نظرت برای خودت محترم برداشتت از سخنان پیامبر اکرم هم محترم اما لزومی نداره اونو به دیگران تسری بدی
  یک روش علمی هست که هرگفتاری تو زمانش سنجیده می شه.حتی واژگان در زمان تغییر می یابند و ملت به ملت متفاوتند واژه مزخرف تو فارسی و عربی یک نمونه اش !
  شما 1400 سال پیش نبودی که به پیامبر می گی متجاوز ضمن اینکه قواعد اسلام رو هم نمی پذیری که شامل حالت باشه قوانین ایران غلط یا درست به کسی مربوط می شه که تابعیت ایران رو داشته باشه و قوانین انگلیس هم مربوط به انگلیسیهاست نه ایرانیها بنده رو با قوانین فلان کشوری که تابعیتش رو ندارم نمی سنجند
  این یعنی شما که اسلام رو نمی پذیری قواعدش شامل حال شما نمی شه که بخواهی از دستش عصبانی باشی
  در ضمن وجود پیامبر یک کلیتی داشت که جهان دوره خودش و چندین قرن بعدش رو مثبت متحول کرد
  نقصی که بعدا پیدا شد انکار شدنی نیست اما نه از اصل پاک دین که از تاویل کنندگان منفعت پرستش بوده
  شما اگر مشکلی با قوانینی که مربوط به شما نیست داری دیگر سم هم نپراکن
  در یک فضای منطقی میشه خوانش جدید از هزچیزی داشت دین اسلام اتفاقا قابلیت خوانش های جدید رو داره البته اگر منفعت پرستان و دشمنانش بگذارند.
  از دل این دین حافظ و سعدی میاد بیرون که قرائت لطیف عاشقانه و ایرانی دارند و از دلش آدم کشهای قدرت پرست هم میاد بیرون
  من نوعی ضمن پایبندی به اصول اسلام چون مادرم همه بچه هارو دوست دارم برام هم مهم نیست باباشون کی بوده و مادرشون کیه و چه جوری به دنیا اومدند روحم به طرف بچه ها پر می کشه از خشونت هم نسبت به هیچ و هیچ کس نه تنها خوشم نمیاد بلکه متنفرم اما این رو هم می دونم دین برای یک نفر و دونفر نیست دین قاعده ایست که از تبدیل شدن زندگی انسانها به زندگی جنگلی جلوگیری می کنه.کلا قانون کارش همینه چه سرچشمه انسانی داشته باشه چه خدایی .یک درخت با قیم چوبی یا فلزی مستقیم رشد می کنه با نگهبانی نگهبان -باغبان - قویتر می شه اما بدون اون چوب بدون تیغ های تیز باغبون که برگهای اضافیشو می زنه کج و کوله و ضعیف میشه
  یک بادبادک اگر به جایی وصل نباشه بله آزادانه می ره اما به کجا؟؟؟ اگر نخش در دست یک فرد یک نقطه اتکا باشه قابل کنترل میشه
  نه دین و قواعدش بد نیستند این آدمهان که تاویل نادرست می تونن ازش داشته باشند
  یک نکته اگر در مورد روابط زن و مرد هرکی با هرکی بخواد باشه اگر تو رمز و راز قوانین و عرف و دین فرو نره مثل حیوونها نمی شه زشت و حیوانی یادمه تو کتاب فارسی دوم دبیرستان متنی از قابوسبن وشمگیر بود تو گوشمه: ای پسر زندگی نه خوردن خفتن و گشنی کردن استلولیدن بی قاعده آدمها به هم زیبا نیست

  پاسخحذف
 4. agar hadeaghal be ensaniat paybandi inke to biay nazare shakhsito bekobi be sare mardome digeh ...
  aghebatet hitler mishe ke
  9albateh to range khodet ...

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.