شنبه، خرداد ۰۱، ۱۳۸۹

من نمی فهمم، تجاوز به بچه ها بد نیست ، اما یک تحقیق علمی بد است؟!

کلیسا و کشیش ها (نسخه مسیحی مسجد و آخوند) ، در پی تولید اولین سلول مصنوعی،از دانشمندان انتقاد کرده اند و گفته اند این فقط خدا است که میتواند زندگی خلق کند و به دانشمندان هشدار داده است که با خدا بازی نکنند! (اینجا)

این خدا عجب موجود عجیبی است، سوالی که برای من پیش آمده این است که بچه بازی و تجاوز به بچه ها بد نیست ، اما تحقیق علمی که می تواند منجر به پیشرفت های پزشکی بشود، بد است؟

۲ نظر:

  1. salam dooste aziz, kesi nagofte bache bazi va tajavoz khoobe! ama masalaeyi ke hast va behesh eteraz shode ineke in kar mitune zaminesaz shabih sazihaye ensani bashe ke jodaye az bahse eteghadi az nazare akhlaghi kheili ghabele bahse. kesi ham monkere estefadehaye pezeshkie in ghazie nis ama sakhte 1 mojoode zende kheili mitune vasvase angiz bashe, na?

    پاسخحذف
  2. salam dooste aziz, kesi nagofte bache bazi va tajavoz khoobe! ama masalaeyi ke hast va behesh eteraz shode ineke in kar mitune zaminesaz shabih sazihaye ensani bashe ke jodaye az bahse eteghadi az nazare akhlaghi kheili ghabele bahse. kesi ham monkere estefadehaye pezeshkie in ghazie nis ama sakhte 1 mojoode zende kheili mitune vasvase angiz bashe, na?

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.