دوشنبه، خرداد ۰۳، ۱۳۸۹

فراخوان بازی وبلاگی ارایه پیشنهاد برای تعامل با معضل بسیجی و سپاهیی

برای تصور شان و مقام امام خمینی (ره)، باید که او را به یک راس گاو در مغازه کریستال فروشی تشبیه کرد. تعامل با این گاو ، به سبب اینکه در جای حساسی بود ، کار بسیار سختی بود و هر تکانی که می خورد، ضرر های آنچنانی می زد،و البته خود گاو هم(!) نمی فهمید که چه دارد می کند.

تقصیر از خمینی نبود، تقصیر از کسانی بود که این گاو را در این مغازه با ارزش جا دادند! شاید هم جاگیری این گاو در کریستال فروشی ایران، از بد حادثه بود.

یکی از دسته گل های خمینی ، تشکیل سپاه و بسیج بود. البته به عقل خود آقای گاو، چنین فکر هوشمندانه ای نمی رسید، این نانی بود که یاسرعرفات تروریست، در دامان مردم ایران گذاشت و اولین بار در سفرش به ایران برای مقابله با کودتای ارتش ، پیشنهاد تشکیل سپاه و بسیج را به خمینی داد.

اکنون این بسیج و سپاه، بلای جان مردم ایران شده است، چراکه یک نیروی نظامی ساختار یافته مانند ارتش هیچگاه حاضر نمی شود شان خود را در حد یک گروه اوباش پایین بیاورد و به ضرب و شتم مردم ، به صورت ساختار یافته بپردازد.

از بد حادثه و خوش شانسی خامنه ای، این دیکتاتور بدنام، مجهز به حضور یک گروه اوباش ساختار یافته به نام بسیج و سپاه شده است.

البته که سالگرد یغمای آرای مردم نزدیک است و باز نیز ما هستیم و رودرویی با جنایتکارانی به نام بسیجی و سپاهی.

پربی راه نیست اگر که عمده مشکل جنبش سبز و روند مردم سالاری را وجود این گروه تبه کار ، این اوباش سازمان یافته بدانیم.

بدین جهت از تمام وبلاگ نویسان دعوت می کنم در یک بازی وبلاگی ،اقدام به تببین روش های برخورد و کاهش اثر حضور این جنایت کاران کنند.

۱ نظر:

  1. بازیه سختیه . مخصوصا برای ما که ایران نیستیم . واقعا ادم نمیتونه هیچ پیشنهادی به کسی بده . اولین چیزی که بهش محکوم میشیم بیرون نشستن و از بیرون لنگش کن گفتنه

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.