پنجشنبه، اردیبهشت ۳۰، ۱۳۸۹

چرا دین چیز مزخرفی است ؟

با زیرنویس فارسی / ترجمه از وبلاگ گمنامیان

جرج کارلین (1937-2008)، یک منتقد اجتماعی و یک استاندآپ کمدین مشهور آمریکایی است که بیش از پنج بار جایزه معتبر گرمی را برده است. در این ویدیویی جالب، او به نقد دین و خرافه می پردازد.

ادیان می گویند، یک مرد در آسمانها است که 24 ساعته مشغول نظاره کردن ما است، یک لیست از کارهای خوب دارد، اگر ان کارها را انجام ندهیم ، ما را به یک جایی که پر از آتش و دود و شکنجه است، خواهد فرستاد. نکته اینجاست که این خدا با این وجود عاشق ماست، وهمیشه نیز پول می خواهد !!

به دنیا که نگاه می کنم، با توجه به اشکلات آن، می گویم اگر خدایی باشد، باید یک مرد باشد، چون فقط یک زن نمی تواند چنین گندی بزند.

۱۱ نظر:

 1. You did great job for subtitle but in some part of the speech you have skipped the translation.

  x rated is not = sex or sexy, it could be violent clip in part of movie (which it seems so the big wolf eats grandma)and you have few mistype in Persian text.

  regards

  all the best buddy

  پاسخحذف
 2. سپاس از محبت و کامنت شما،
  من متاسفانه چون متن انگلیسی سخنرانی را نداشتم، کمی برایم ترجمه سخت بود، در دیگر مطالبی که من ترجمه کرده ام، اینگونه اشتباهات نمی بییند،
  سپاس از تذکر شما

  پاسخحذف
 3. bebakhshid linke youtube nadareh man az iran nemitunam linkaye video ro bebinam,nemidunam chera?

  پاسخحذف
 4. در یوتیوب بدون زیرنویس فارسی هست، اما متاسفانه من هنوز با زیرنویس فارسی را در یوتیوب نگذاشته ام

  پاسخحذف
 5. آقا چرا اين رو دانلود كه مي كنيم زير نويسش نابود ميشه؟

  پاسخحذف
 6. خيلي جالب بود اين ويديو نشان مي دهد چگونه در طي هزاران سال با درست کردن دين مردم را سر کار گذاشتند.
  واقعا خنده داره
  و البته تاسف بار

  پاسخحذف
 7. آقا چرا اين رو دانلود كه مي كنيم زير نويسش نابود ميشه؟

  پاسخحذف
 8. آقا چرا اين رو دانلود كه مي كنيم زير نويسش نابود ميشه؟

  پاسخحذف
 9. برای دانلود زیرنویس باید در سایت dotpub ثبت نام کنیدواونوقت برای دانلود زیر نویس هر ویدیو باید اون رو در خود سایت باز کنید و از منوی سمت راست سایت زیرنویس زبان مورد نظر را دانلود کنید

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.