چهارشنبه، خرداد ۰۵، ۱۳۸۹

نقش آلت تناسلی مردان در وقوع جنگ / با زیرنویس فارسی / جرج کارلین (استنداپ کمدین معروف ) به انتقاد از جرج بوش می پردازد.

ویدیو با زیرنویس فارسی / جرج کارلین (George Carlin)، در یک برنامه زیبا به انتقاد از جنگ می پردازد.

جنگ عراق بیش از دو هزار میلیارد دلار تا کنون هزینه برداشته است؛ برکناری صدام حسین اتفاق خوبی بود ، اما این روش ، ابله هانه ترین کار ممکن بود. چه آنکه کافی بود یک صدم این مبلغ خرج کمک به رسانه های آزاد برای روشنگری در ایران شود، نتیجه اش تبدیل رژیم جنایتکار حاکم بر ایران، به رژیم مردم سالار می بود، با تغییر رژیم ایران، ایجاد تغییر در عراق خیلی ساده بود.

افسوس که منافع جرج بوش و دار و دسته اش ، با منافع احمدی نژاد و خامنه ای یکی بود و این جنگ عراق ، تا کنون جز کشته برای مردم عراق و بحران اقتصادی برای آمریکا و قدرتمند شدن حکومت جنایتکار ایران، نتیجه دیگری در بر نداشته است.

برای این ویدیو من زیرنویس گذاشته ام و می توانید اینجا با زیرنویس فارسی ببیند.

۱ نظر:

  1. nazare ishon yekam ghadimi hastesh be khatere inke Frank Zappa kheyli vaght pishtar system republicans and democrats ra bar mala kardeh bod be ahange Cock suckers ball in ashghal harao be khobi neshon dade va dar ahang digar be khoda va tamame ahmagh ha hamle karde

    http://www.youtube.com/watch?v=bXUfB7vqgkI
    http://www.youtube.com/watch?v=li7FZ6E8HOo
    omidvaram ke dar kareton ke hamon agahi dadan be ahmagh hast movafagh bashid

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.