جمعه، اردیبهشت ۳۱، ۱۳۸۹

این روحیه مقاومت و ایثار چه چیز مزخرفی است که در اثر کشته شدن دو میلیون انسان به وجود می آید؟چرا خمینی را یکی از خونریزترین جنایتکاران تاریخ می دانم؟

چرا خمینی را یکی از خونریزترین جنایتکاران تاریخ می دانم ؟!حکوت و سلطنت به چه قیمتی ؟ یک میلیون کشته ؟!

بشکه بالله، سردار سرلشکر فیروزآبادی گفته است : ادامه جنگ بعد از فتح خرمشهر برای تنبیه صدام و از همه مهم‌تر تداوم روحیه مقاومت و ایثار بود!

تنبیه صدام ؟! تداوم روحیه مقاومت و ایثار ؟در مورد تنبیه صدام که نظری ندارم، چه آنکه در نهایت آمریکایی ها او را تنبیه کردند!ولی در باره روحیه مقاومت و ایثار سخن بسیار است.

چند نکته است که آنها را باید کنار هم چید :

یک-بعد از فتح خرمشهر، عراق و کشورهای عربی به دست و پا افتادند، کشورهای حاشیه خلیج فارس، به ایران پیشنهاد دادند که یکصد میلیارد دلار خسارت ایران را پرداخت کنند، عراق نیز به پشت مرزهای بین المللی عقب نشینی کند. //////دو-ادامه جنگ که لقب طولانی ترین جنگ کلاسیک تاریخ را یدک می کشد، بیش از یک میلیون کشته و زخمی برای ایران به ارمغان آورد./////سه- ایران نیاز به اسلحه برای ادامه جنگ داشت، شورای امنیت، فروش سلاح به ایران را ممنوع کرده بود. همه می دانند که ایران از طریق اسراییل سلاح خود را تهیه می کرد و در زمان جنگ بیش از هشتاد میلیارد دلار سلاح از اسراییل خرید./////چهار-به دلیل تحریم و جنگ، ایران ناچار به فروش نفت خود را زیر قیمت شده بود./////پنج-خسارت ایران از آن جنگ لعنتی، بیش از یکهزار میلیارد دلار برآورد شده است./////شش-غیر از آن طرف عراقی نیز بیش از یک میلیون کشته و زخمی داشته است. در مجموع دو میلیون انسان در آن جنگ از بین رفتند.////هفت-خمینی می گفت اگر جنگ بیست سال هم طول بکشد، ما ایستاده ایم، یعنی اگر این دو میلیون کشته به شش میلیون هم افزایش یابد، برایش مهم نبود.

خیر آقای فیروزآبادی، علت ادامه این جنگ، یک چیز تخیلی به عنوان روحیه ایثار و مقاومت نبود، علت آن بود که رفسنجانی و صادق طباطبایی و محسن رفیقدوست و محسن رضایی و دیگر جنایت کاران مانند خودت، رشوه و زیرمیزی های میلیون دلاری از خرید اسلحه می گرفتند و فکر می کردند اگر جنگ تمام شود، دیگر از این پول ها خبری نیست. (بماند که بعد از جنگ آقایان سوراخ دعاهای دیگری برای غارت ملت ایران پیدا کردند و با تبدیل سپاه به مافیای اقتصادی، شروغ به غارت از روش دیگری کردند. .)

۲ نظر:

  1. یک پیشنهاد: Bono، خواننده 2U مجبور به یک عمل جرّاحی اضطراری بر روی ستون فقرات شده. لینکش اینجاست:
    http://www.huffingtonpost.com/2010/05/21/bono-undergoes-emergency_n_584847.html
    همونطور که میدونید او در خیلی‌ از کنسرتهایش در طول سال اخیر از جنبش سبز حمایت کرده. اگر بتوان بصورت سریع و گسترده یک کمپین به راه انداخت که ایرانیان خارج از کشور هر کدام یک کارت آرزوی سلامتی‌ و تشکر از حمایت او در سال گذشته از جنبش سبز برای او بفرستند و این در رسانه‌های جهانی‌ بازتاب پیدا کند یک پیروزی برای جنبش سبز قبل از خرداد در سطح جهانی‌ خواهد بود. من اکانت بالاترین ندارم. لطفا اگه این پیشنهاد به نظرتون جالب میاد تو بالاترین مطرح کنید.

    پاسخحذف
  2. Marg bar rejim eslami jenayatkar. Marg bar khameney kasif va ham dastanash.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.