چهارشنبه، اسفند ۲۶، ۱۳۸۸

آقای خامنه ای،چهارشنبه سوری را دیدی؟شمارش معکوس برای رژیم تو،همان روز اولی که مردم در خیابان مرگ بر خامنه ای گفتند، آغاز شده بود.

خامنه ای، در این دوره بیست ساله دیکتاتوری تو، تمام اجزای این رژیم ، تمام تلاش خود را کردند که از تو یک بت بسازند، بتی که ساده زیست است، نماینده خدا بر روی زمین است ، مخالفت با او ، مخالفت با خداست.

از طرفی همه دستگاه های اطلاعاتی و نظامی و اوباش سازمان دهی شده(بخوان بسیجی)، نیز دست به دست هم دادند تا کوچکترین صدای مخالف را در گلو خفه کنند.تمام مخالفین را در این بیست ساله قلع و قمع کردی، از نویسندگان روشفنکر گرفته، تا فعالیت حقوق بشر، تا فعالین حقوق زنان و حقوق کارگران.

آنچنان غره به قدرت بوده ای ، که حتی نتیجه انتخابات فرمایشی برگزار شده توسط شورای نگهبان را نیز ، نپذیرفتی و آشکارا در مقابل چشم هفتاد میلیون ایرانی،نتیجه انتخابات را عوض کردی.

همه دیکتاتورها ، موجودات ابلهی هستند و اشتباهات مهلکی می کنند.البته که موجودات ابلهی هستند وگرنه اینقدر درک می کردند که همه انسانها با هم برابرند و یک نفر حق ندارد برای زندگی میلیونها انسان دیگر تصمیم بگیرد. تو نیز موجود ابلهی هستی ، وگرنه می توانستی به قبول کردن موسوی به ریاست جمهوری ، برای مدتی باز بر اریکه قدرت تکیه بزنی.

آنقدر در قدرت پوشال خود غرقی که نمی توانی تنفر مردم را از خودت درک کنی، و آنقدر ابلهی که نمی دانی وقتی علیه چیزی فتوا می دهی، مردم برای انجام آن عمل منع شده، هجوم خواهند آورد تا تنفر خودشان را از تو نشان دهند.

در این بیست ساله، کوچکترین انتقاد از تو مساوی با مرگ بوده است. اما درست زمانی که حدود نه ما پیش مردم در خیابان به صورت گسترده فریاد مرگ بر خامنه ای سر دادند، شمارش معکوس برای نابودی رژیم تو آغاز شد. چرا که علی رغم خطرمجازات مرگ، مردم بی پروا و شجاعانه،حریم احمقانه تو را شکستند.

این چهارشنبه سوری نیز، تاکید مجددی بود از اراده مردم برای نابودی تو!

زمانی که یک حکومت مجبور شود برای مقابله با یک سنت که قدمتی چند هزار ساله دارد، بر علیه مردم کشور خودش، نیروی نظامی را به خیابان بیاورد، با قطعیت ۱۰۰% می شود گفت که آن دیکتاتوری در شرف نابودی است.

حکومت شاه در بهمن ماه سرنگون شد، اما نسخه پهلوی دوم، چند ماه قبل از آن پیپیده شده بود ، درست زمانی که مردم به طور گسترده در خیابان فریاد مرگ بر شاه را سر دادند.

سرنگونی تو نزدیک تر از آنی است که حتی تصورش را بکنی، چهارشنبه سوری امسال ، مهر تاییدی بود بر سرنگونی حتمی تو.

۱ نظر:

  1. استفتاءها جالب بود.ولی این لینک http://i37.tinypic.com/14y92mw.jpg و این لینک http://i33.tinypic.com/2h655iq.jpg تصویرشون کامل نشون داده نمیشه. مرسی

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.