پنجشنبه، اسفند ۱۳، ۱۳۸۸

منجلابی به نام جمهوری اسلامی / چگونه مرجع تقلید شیعه، آیت الله مکارم شیرازی در جواب استفتا من ، دزدی و دروغگویی را مجاز می شمارد؟
ابتدا به یاد بیاورید که جوانی بیست ساله در معرض اعدام قرار گرفته است، به استناد فتوای مکارم شیرازی، چرا که به تقلب در انتخابات اعتراض کرده و در خیابان در تظاهرات شرکت کرده بودن است. حال، استفتا من از آیت الله مکارم و جواب ایشان را می توانید در زیر ببینید. دو نکته مهم وجود دارد، اول اینکه :هر کسی می داند در اروپا و یا آمریکا، از پول مالیات است که کشور اداره می شود و ندادن مالیات دقیقا دزدی کردن است. چرا که فرد از امکانات یک جامعه استفاده می کند ولی سهم خودش را نمی پردازد. یعنی از امکاناتی استفاده می کند که بقیه پول آنرا پرداخته اند. 

نکته دوم: آیت الله مکارم دروغ گویی را مجاز می شمارد. در حقیقت مکارم دزدی و دروغگویی را مجاز می شمارد. در حوزه علمیه چه می گذرد؟ براستی این آخوند ها تحت چه سیستمی پرورش می یابند که اینگونه بی اخلاق هستند. دروغگویی و دزدی در این مسلک به این صراحت مجاز است. آقای مکارم شیرازی ، باور کن دزدی و دروغگویی کار بدی است. این را هر بچه دبستانی نیز می داند.

براستی که جمهوری اسلامی منجلابی بیش نیست. در این منجلاب، هرچه فرد سفله تر باشد، امکان پیشرفت برایش مهیاتر است. هر چه از سجایای اخلاقی بی بهره تر باشد، البته که بیشتر پیشرفت می کند. این نظام سرتاسر دروغ ، فقط افراد دروغ گو و دزد را جذب می کند، چه آنکه اگر افراد غیر فاسد به داخل این نظام راه بیابند، به راحتی از فساد حاکم باخبر شده و زمینه را برای دفع فاسدان فراهم می کنند.


در این نظام سرتاسر دروغ، رییس جمهورش که باید حافظ قانون اساسی و حقوق مردم باشد، متقلبی دروغگو چون احمدی نژاد است. قاضیش که باید پاکترین عضو جامعه باشد، مرتضوی است که پرونده قتل و تجاوز دارد. حقوقدان این نظام کردان است. نماینده مجلسش که باید منتقد دولت باشد و حافظ حقوق مردم، خود از پایه گذاران شکنجه گاه کهریزک است. روحانی این نظام نیز چون مکارم شیرازی است.
دیده ایم که دادستان تهران گفته است که یک حکم اعدام برای یک جوان بیست ساله بر اساس فتوای مکارم برای محارب بودن دستگیرشدگان عاشورا صادر شده است. 

البته مکارم شیرازی این را تکذیب کرده است. اما مگر می شود به تکذیبه مکارم اعتمادی کرد؟ کسی که دروغ گویی را مجاز می شمارد، البته که خودش نیز به موقع دروغ می گوید. نظر آخوندی چون او را در حمایت از خامنه ای بارها دیده ایم و البته که اگر مخالف اینچنین جنایاتی بود، حتما اعلام می کرد.

در باب مکارم شیرازی داستان بسیار است، همه داستان ورود شکر به مقدار انبوه به ایران در چند سال گذشته را به یاد داریم. تجارت و تولید شکر در انحصار فرزند او است.

براستی آقای مکارم، آیا حفظ تجارت شکر و ثروت اینقدر ارزش دارد که اینگونه در کشتن مردم و جوانان آزادی خواه شریک شوید؟!

شماره ثبت این استفتا در دفتر مکارم شیرازی این است: ه88-12-07-094 و در این پیوند رسید رسمی دفتر مکارم را می توانید ببیند

من قبلا از علما و مراجع تقلید در باره فاکرمن بودن پرسیده ام، نظرات آنها را اینجا می توانید ببیند!

پیوند زیر :

و پیوند دیگر: ۱۸ نظر:

 1. نقدا موقع استفتاء خودت دروغ گفتی.
  حداقل چیزی که خودت در اون مشکل داری نگو...

  پاسخحذف
 2. محسن دقیقا درست گفت .شما در استفتاء تلویحا دروغ گفتید ! شما اگر به هر دلیل در اروپا زندگی میکنید اما آنقدر علاقه اسلامی دارید که زکات میپردازید نمیتوانید کاری بکنید که سبب تقویت دشمن مسلمانان باشد ! آیا درک این موضع خیلی مشکل است ؟ و هرچند دلخوشی از مکارم ندارم اما اینجا به او حق میدهم که وقتی از او پرسیده شود: آیا باید به اشغالگران کشورهای اسلامی کمک کرد بگوید نه ؟ وتازه او شرط عدم بدنامی برای مسلمانان را نیز آورده است !

  پاسخحذف
 3. "محسن دقیقا درست گفت .شما در استفتاء تلویحا دروغ گفتید ! شما اگر به هر دلیل در اروپا زندگی میکنید اما آنقدر علاقه اسلامی دارید که زکات میپردازید نمیتوانید کاری بکنید که سبب تقویت دشمن مسلمانان باشد ! آیا درک این موضع خیلی مشکل است ؟ و هرچند دلخوشی از مکارم ندارم اما اینجا به او حق میدهم که وقتی از او پرسیده شود: آیا باید به اشغالگران کشورهای اسلامی کمک کرد بگوید نه ؟ وتازه او شرط عدم بدنامی برای مسلمانان را نیز آورده است ! "
  --------------------------------
  پاسخ: شما وقتی درون کشوری زندگی می کنید و از امکانات اونجا استفاده می کنید باید دوباره می گم باید پولش را بدی حتی اگه اونها این پول را برای کشتار استفاده کنند

  پاسخحذف
 4. با درود به شما آزاد اندیش گرامی
  حقیقتا مشکل این مسلمانان چه مرجع تقلید و چه این مقلدین این است که برای همه آنها چیزی به اسم اخلاق معنی ندارد و هیچ درکی از بد بودن ذاتی دروغ ندارند. برای مسلمین یک حقیقت وجود دارد و آن اسلام است و هرچیز دیگر را طوری توجیه می کنند که اسلام عزیزشان خدشه نبیند! به همین دلیل است که در جواب سوال شما همین که پول شما ممکن است برعلیه مسلمین استفاده شود بدون لحظه ای درنگ جواب حمایت از مسلمین است. همین گونه است که تجاوز و قتل و دزدی و هرچیز دیگر برای اسلام مباح است. البته این را اضافه کنم که در دین یهود هم به همین صورت و حتی بدتر است طوری که شخص خدا به یهودیان توصیه می کند از مصریان دزدی کنند و همه جوانان آنها را بکشند.

  در ادامه روشنگری پیروز باشید.

  پاسخحذف
 5. آقای عباس
  من یک موقعیت خیالی را تصور کرده ام تا واکنش آخوند مربوطه را ببینم؛ لذا دروغ نگفته ام؛
  بر فرضی هم که دروغ گفته باشم؛ آیا مرجع تقلید شیعه هم باید دروغ بگوید ؟
  قرار است من مرجع او باشم یا او مرجع مسلمین ؟!
  نمی شود که او از من تقلید کند

  پاسخحذف
 6. اصلا پاسخ به سوال ربطی ندارد و بهم نمی خورد. ایشان سوال کرده دروغ بگویم و فرار کنم پاسخ در خصوص دادن خمس و زکات و غیره است . یا جعلی است یا موضوع را نخوانده پاسخ داده اند .
  جهت اطلاع می دانید که دفاتر مراجع پاسخ می دهند

  پاسخحذف
 7. ناشناس آخری،
  عزیز جان ،
  شماره رفرنس دختر مکارم خره که در خود تصویر وجود دارد، می توانید اصل بودن آنرا استعلام کنید
  سوال و جواب هم خوب به هم می خواند !!

  پاسخحذف
 8. با سلام، (مطالب زیر برای نقل قول و اطلاع رسانی و هر گونه الهام گیری های بهتر آزاد است پس زود اطلاع رسانی کنید.)
  در خصوص برنامه جنبش سبز یک راه کار خوب به ذهن من رسیده است. بهتر آن است با توجه به اینکه تمامی اکثریت برو بچه های جنبش سبز از لحاظ وضعیت مالی در حالت مطلوبی قرار دارند (اگر وضعیت مالی هم خوب نباشد می توان با پس انداز برای این جنبش کاری کرد) بیایند و کار اطلاع رسانی را به سطحی برسانند که غیر قابل آسیب دیدن از ناحیه گروه فشار و حکومت و حتی نیروی انتظامی و حتی وزارت اطلاعات، حتی خود خامنه ای قرار بگیرد. به این نحو که بیایید از امکانات اداره پست استفاده کنیم. کارمندان اداره پست می شوند پرسنل نامه بر ما. هر سرباز جنبش سبز در هر توانی که می تواند پاکت نامه تهیه کند. کار بعدی نوشتن یک سری آدرس های فرستنده دروغین بر روی این پاکت نامه ها است. برای نوشتن آدرس گیرنده می توانید به یکی از محله های دیگر از شهر یک مسافرت کوتاه کرده و اسم و آدرس یک کوچه یا چند کوچه را یادداشت کنید. کافی است که به پلاک های پستی آن کوچه نامه بفرستیم. نامه حس بسیار خوبی می دهد. چرا تا زمان های طولانی تری از یک مثلا تماس تلفنی باقی می ماند. تازه فرد می تواند نامه رسیده را به سایرین هم نشان بدهد. مضمون نامه ها می تواند هر چیزی باشد. بحث های مظالم ( یعنی شرح ستم ها )، عکس هایی از صحنه های کتک زدن مردم. بحث های انتقادی، و هر چه که به عنوان یک سرباز جنبش سبز با فکرتان به نظر می رسد که به همشهری و دوستتان برسد باعث خواهد شد او را به هشیاری رسانده و در دل او امید ایجاد و عدم ترس و اطمینان ایجاد کند ( تا به ما بپیوندد ) را می تواند شامل شود. حتی بعضی ها می توانند در این نامه ها اعلام زمان و مسیر تظاهرات بعدی را اشاعه بدهند. می شود کاریکاتورها و نقد های تصویری و عکس های معنا دار را که به وفور دراینترنت است را با این طریق به اطلاع عموم مردم رساند.
  آن قدیم ترها برای انقلاب کردن از دستگاه های استنسیل و پلی کپی و پخش شبنامه به روش های آن زمانی تبلیغی صورت می گرفت ولی الان می توان با پست کردن نامه (هزینه و ریسک پخش شبنامه را به دوش اداره پست انداخت ) و رساندن آن به سراسر کشور اطلاع رسانی را که هم اکنون فقط در لایه کامپیوتر داران کشور قرار دارد به لایه های عمیق تر کشور یعنی همه مردم رساند. اگر چاپخانه در اختیار دارید یا دستگاه کپی، از آنها استفاده کنید و تیراژ کارتان را به هزاران نسخه برسانید. بدانید اگر پاکت نامه ها هیچ نشانه رویی برای تفکیک نداشته باشند توسط اداره پست به سهولت به مقصد می رسند بدون هیچ ریسکی از سوی شما. فقط کافی است در هر صندوق پست 10 الی 20 پاکت نامه را بریزید. هیچ وقت همه پاکت ها را یک صندوق پستی نریزید. از محله ها مختلف پستی برای شناسایی نشدن استفاده کنید. در تمام مراحل تهیه پاکت نامه ها از دستکش استفاده کنید. در هنگام ریختن آنها در صندوقها مراقب باشید کسی در حال پاییدن شما نباشد. فقط آن تعدادی که قرار است مستقیم در صندوق بریزید را همراه خود ببرید تا کسی نتواند چیزی را از خود شما به دست بیاورد. در هنگام ریختن نامه ها هیچ رد و اثری از نامه ها در منزل باقی نگذارید. اگر در حین پست نامه ها دستگیر شدید همه چیز را انکار کنید. یادتان باشد از لحاظ حقوقی هیچ کس حق ندارد مطالب داخل نامه های شما را بازدید و جستجو کند. درهر حال اگر تغییر در سطح کشور می خواهید تا زمانیکه از جیب هزینه نکنید و مفاهیم عمیق صلح و دوستی جنبش سبز را به همه مردم توضیح ندهید هیچ تغییری رخ نخواهد داد. برای ارسال نامه ها حتی می توانید به شهرستان ها نامه بفرستید. بدانید که: همه مردم ایران، همه مردم ایران هستند. فقط در این صورت قادر خواهید بود تعداد افراد حاضر در تظاهرات های خیابانی را زیاد تر کنید. همین کار حکومت را به زانو در خواهد آورد. به امید موفقیت. فراموش نکنید که ما بیشماریم.

  پاسخحذف
 9. دروغ يعني عدم حقيقت . عدم حقيقت گويي وقتي براي اثبات حقيقتي ارزشمند و راستين باشد بدون منفعت طلبي دليل حقه بازي و نماي بد يك دروغگو را داشتن نيست .يك كارآگاه پليس هم ممكن است صحنه ايي غير واقعي و ساختگي را براي به دام انداختن يك مجرم و خلافكار صحنه سازي كند . اين در مورد متلبس شدن امتحان كننده. ولي جناب آقاي گمناميان به اينجور موارد اشاره اصل محكم نكنيد در مورد حقه باز بودن اين افراد با قرار دادن مواردي دو پهلو كه يك پهلوي آن موردي است كه به آن تعصب دارد و صحبت از حمله و اينها ميكند . موارد بسيار اصلي تري وجود دارد كه به حد كافي اندازه است .

  پاسخحذف
 10. با عرض سلام خدمت دوستان محترم

  اسلام واقعی از دروغ و افترا و زیر آبی رفتن بدور است چه در بلاد کفر باشد چه در بلاد اسلامی ، و اینکه دین اسلام ما را به احترام گذاشتن به قوانین کشوری که در آنجا معیشت میکنیم وادار میکند که می توانید در این مورد از سایت اسلام پی پی فتوای آن را دریافت کنید.

  متشکرم

  پاسخحذف
 11. منصور عزیز
  پس مرجع تقلید شیعه، حضرت ایت الله مکارم شیرازی یک ماده بدبویی میل کردند که فتوا داده اید دروغ بگوید.

  پاسخحذف
 12. همه مطالب این وبلاگ دروغی بیش نیست . هدف شما اینه که جونا رو از راه به در کنید من بارها به مکارم نامه نوشتم و بهترین جوابها رو گرفتم اینقدر دروغ نگید لطفا

  پاسخحذف
 13. ببم جان،
  این استفتا رفرنس نامبر دفتر مکارم را دارد،
  بهشان ایمیل بزن بگو درست است یانه ؟!

  پاسخحذف
 14. آیت شیطان مکارم شیرازی این آخوند کثیف خدا و قران نمی خواهد بلکه از ان به عنوان ابزاری برای رسیدن به ثروت و مقام خود استفاده میکند از جاده حق برکنار و دورند در ضمن دولتی که صرفا شعار دین را میدهد و سنگ ان رابه سینه میزند فریب کاری و ریاکاری و دغلبازی از سوی این آخوندهای دنیاپرست و از یک سوهم ظاهر بینی و کم اطلاعی از سوی مردم عوام میباشد زری از آلمان

  پاسخحذف
 15. در جواب ناشناس آخری......اگر این وبلاگ دوغه تو چرامیای؟ به نظر من هیچ جوانی با این وبلاگ از راه بدر نمیشه احمق نادان این آخوند های دجال جوانهای ما را اراه بدر می کنند بیشعور احمق تمام جوانهای ایران به تمام مقدسات فحش میدن از همه چیز متنفرن احمق خودت را به خریت نزن میترا

  پاسخحذف
 16. من یه سوال دارم :

  آقای نویسنده اگر بهت بگن تو خونت چاقو داری بیار می خواهیم سرت رو ببریم , می گی داری؟؟؟

  مرد حسابی مکارم که هیچی از عمه بنده هم بپرسی می شه پول بدم باهاش مسلمون بکشن , می گه نـــه

  پاسخحذف
 17. لعنت خدا بر شما آزاد اندیشان گرامی‌....جمع بستم یعنی‌ همتون....مطمئناً شما حرام زاده هستید...اینم فتوای من ....بی‌ ناموس برو ببین کجای کار پدر مادرت خطا بود که اینجوری شدی....واقعا کاش پدر مادراتون اون شب خواب میموندن...نفرین بر شما حرام زدگان....زنده بآد اسلام.

  پاسخحذف
 18. اگر جايي بود كه جان انسان در خطر مرگ قرار بگيره با دروغ گفتن ميشه نجات پيدا كرد دروغ گفتن جايز است مانند صلح معاويه و امام حسن عليه السلام .
  اما آنكه سينه اش به دروغ گشاده گردد را خداي بزرگ در قرآن كريم لعن كرده .

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.