یکشنبه، اسفند ۱۶، ۱۳۸۸

احمدی نژاد،اگر 11 سپتامبر دروغ است، چرا وقتی رفتی نیویورک،دربه در دنبال مجوز برای بازدید محل برج های تجارت جهانی بودی ؟

ضایع کردن آدم دروغگوی چون احمدی نژاد ، کار بسیار ساده ای است. چرا که دیکتاتورها برای ادامه حیات نیاز به دروغ گفتن دارند و البته که دروغ ریشه اش (رو) است

احمدی نژاد گفته :( حملات ۱۱ سپتامبر در آمریکا یک «دروغ بزرگ» است) به گزارش صدای آمریکا و دیگر مطبوعات داخلی

آخر آدم دروغ گو، اگر حملات یازده سپتامبر دروغ است، تو غلط کردی(!) وقتی رفته بودی به نیویورک ، دنبال مجوز بودی که بروی از خرابه های برج های دوقلو بازدید کنی.

ما که یادمان نرفته که چگونه مردم ایران را تحقیر کردی و درخواست بازدید از بقایای برج ها را دادی و پلیس نیویورک آنرا رد کرد.

چرا باید برای بازدید از یک خرابه که در اثر یک دروغ بزرگ به وجود آمده است، تو به عنوان رییس جمهور ایران تقاضای بازدید بدهی ؟

البته که در مرام و مسلک امثال احمدی نژاد ، کلمه ای که معنا ندارد، شرافت و شرم است!

لینک به پیوند اظهار نظر رسمی سخنگوی وزارت امور خارجه برای درخواست بازدید از برج ها

لینک به پیوند رد درخواست احمدی نژاد برای بازدید ازبرجها

۱ نظر:

  1. عزیز من،در اینکه احمدی نژاد کیست و چگونه شخصیتی است کاری نداریم،اما سپتامبر 11 یک حقه و نیرنگ سیاسی بود برای ایجاد راهی بسوی اشغال مناطق غنی از نفت و ثروتمند منطقه خاور میانه.مطمئن باش جرج بوش هر شب کنار بن لادن کثیف به سلامتی خود ویسکی میزنند و به ریش من و تو میخندند.یهودیها برای تسلط خود حتی به آمریکاییها نیز رحم نمیکند.در واقع آمریکا ارتش اسرائیل است.

    پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.