شنبه، اسفند ۰۸، ۱۳۸۸

آقای کدیور، طبق کدام آمار می گویید بیشترین نرخ تبدیل دین به اسلام بوده است؟

آقای کدیور در یک سخنرانی می گوید: (در هر پنج قاره ، بیشترین نرخ تبدیل دین ، به اسلام است- دقیقه پنج)برای گوش دادن به این سخنرانی به این پیوند مراجعه فرمایید.

طبق معمول خالی بندی اسلامی! طبق معمول یک آخوند از روی شکم حرف می زند!

آخوند در هر شکل و شمایلی ، بالاخره آخوند است. یکی نیست از ایشان بپرسد :طبق کدام سرشماری به این نتیجه دست یافته اند؟!

تعداد مسلمین از یک میلیارد در سال 1990 به بیش از یک میلیارد و پانصد میلیون در سال 2010 افزایش یافته است. آیا این به علت تغییر دین افراد به اسلام است؟

خیر ، صرفا دلیلش این است که چون اکثریت مسلمانان در کشورهای عقب افتاده زندگی می کنند، لذا نرخ زاد و ولد در کشورهای اسلامی بسیار بالا است و در نتیجه رشد جمعیت خیلی زیاد است.این به معنی این نیست که نیم میلیارد مسیحی دینشان را عوض کرده و به اسلام روی آورده اند!

طبق آمارها ، سالیانه در آمریکا سالیانه حدود بیست هزار نفر از ادیان دیگر به اسلام تغییر دین می دهند، و در بریتانیا این عدد حدود پنج هزار نفر است. عدد بیست هزار نفر در برابر جمعیت قریب سیصد میلیونی، عدد ناچیزی است !

ما دو نوع مسلمان شدن داریم: نوع اول: اینکه یک نوزاد در کشور اسلامی به دنیا بیاید و بعد مسلمان خوانده شود. نوع دوم: اینکه یک مثلا مسیحی از مسیحیت خارج شده و به اسلام رو بیاورد.

بله در نوع اول، بیشترین رشد را مسلمانان دارند. اما در نوع دوم ، تعداد خیلی خیلی کم است. همانطور که گفتم برای کل آمریکا ، بیست هزار نفر در سال است. اگر بخواهیم تعداد کسانی که از اسلام خارج می شوند و به مسیحیت گرایش پیدا می کنند یا اینکه بی دین می شوند ، را حساب کنیم ، قطعا خیلی خیلی بیشتر از این اعداد خواهد بود.

آقای کدیور، تکلیف این همه مسلمان که از دین اسلام خارج می شوند ولی به دلیل ترس از مجازات ارتداد که اعدام است، خروجشان از اسلام را علنی نمی کنند ، چیست؟!

جالب است که بدانیم در کشورهای غربی ، روز به روز به تعداد کسانی که از به بیخدایی تمایل پیدا می کنند، بیشتر می شود، یعنی اصولا دین را کنار می گذارند، آن وقت آقای کدیور ادعا می کند، بیشترین نرخ گرایش به اسلام است.

وقتی یک آخوندی مثل کدیور که ادعای روشنفکری دارد، اینگونه آمار دروغ می دهد، دیگر چه توقعی از آخوند های دیگر دارید؟ متعجبم از کسانی که هنوز سنگ آخوندهایی اینچنینی را به سینه می زنند!

۱ نظر:

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.