پنجشنبه، اسفند ۰۶، ۱۳۸۸

اعلام رسمی دیکتاتوری توسط خامنه ای در سخنرانیش در دیدار با خبرگان

کالبد شکافی سخنان خامنه ای در جلسه با نمایندگان خبرگان :

خامنه ای گفته است : (افرادی كه حاضر نیستند قانون را قبول كنند صلاحیت حضور در چارچوب نظام را از دست داده‌اند) پیوند به خبر در رجا نیوز

خامنه ای در این سخنرای ، مرز بندی مشخصی بین افراد داخل نظام و خارج نظام را تعریف کرده است.

افراد داخل نظام شامل : طرفداران خودش و همچنین افرادی چون هاشمی رفسنجانی و محسن رضایی که متعلق به جناح مخالف او هستند و قبلا نیز به انتخابات فرمایشی اعتراض داشته اند، ولی چون اکنون حاضر شده اند به این انتخابات فرمایشی و سرتاسر تقلب گردن بنهند، جزوی از نظام محسوب می شوند.

افراد خارج از نظام شامل : کروبی و یا مهندس موسوی و امثالهم، چرا که حاضر به پذیرش این انتخابات فرمایشی نشده اند.

به دیگر سخن ، خامنه ای به صراحت حضور شهروندان در داخل نظان را به منوط به قبول انتخابات فرمایشی احمدی نژاد کرده است. خامنه ای می گوید: یا به انتخابات فرمایشی که نتیجه اش انتصاب مجیزگویان مورد تایید من است ، گردن می نهید یا اینکه از حضور در نظام خارج می شوید. او به صراحت حق حضور مردم در نظام حکومتی را مشروط به قبول دیکتاتوری بی قید و شرط خودش می داند.

این جلسه خبرگان دو نکته را مشخص کرد:

یک – اعلام رسمی دیکتاتوری از جانب خامنه ای

دو- مشخص شدن تکلیف جنبش سبز با افراد خیانت کاری چون هاشمی رفسنجانی که برای حفظ قدرت و ثروت شان ، حاضر به معامله مردم هستند. به دیگر سخن، از این جلسه به بعد ، هاشمی رفسنجانی به صورت مشخص در داخل تیم خامنه ای و علیه مردم قرار دارد.

جمع بندی: حق حضور و مشارکت در حاکمیت یک حق و وظیفه برای تک تک افراد جامعه است و خامنه ای با محدود کردن این حق ، به صورت آشکارا اقدام به دزدی حقوق مردم کرده است

۲ نظر:

 1. bebakhshid, mesle inke dozaarie shoma kheili kheili dir oftaade, ya dar koma tashrif daashtin. shayadam ke jozve As-haabe Kahf hastin.

  azize man, dar in keshvar 30 saal hast ke dictatori haakeme, 30 saal hast ke ghatl va ghaarat, va shekanje anjaam mishe.

  kojaye kaarin shoma azize man ?

  پاسخحذف
 2. دوست عزیز،
  دوزاری من کج نیسـ، مانند شما نیز آگاهم که از اندکی بعد از انقلاب 57، در این کشور دیکتاتوری حاکم شد، درست بعد از استعفای مهندس بازرگاننوشته من صرفا به علت این بود که حرفهای خامنه ای را کالبد شکافی کنم و از طرفی ، لازم می دانم بسیاری از واقعیت های اینجنینی را که خیلی ها می دانند، مجددا بازگو کنم ، چرا که باعث یادآوری وضع موجو و ایجاد اشتیاق برای ایجاد تغییر می شود
  سپاس از کامنت شما

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.