جمعه، بهمن ۱۶، ۱۳۸۸

چگونه با هوشمندی می توان آسیب کمتری به کره زمین وارد کرد؟


آلکس استا، بنیانگذار سایتworldchanging.com از کاهش مصرف منابع حیاتی در کره زمین می گوید . او راهکارهایی هوشمندانه ارایه می کند که چگونه می توان مصرف مواد و تولید زباله را کاهش داد ، تا به کمک آن به بقا و پایداری کره زمین کمک کرد.
الکس اول وضعیت بحرانی کنونی کره زمین را شرح می دهد که چگونه با ادامه این روند وضع وحشتناکتری در انتظارش خواهد بود و بعد از لزوم اتخاذ راهکارهای هوشمندانه برای کاهش مصرف در دنیا صحبت می کند .
یک سخنرانی زیبا از سایت معتبر تد که منیره جعفری آنرا ترجمه کرده بود و من ترجمه او را بازبینی کرده ام
.


هیچ نظری موجود نیست:

ارسال یک نظر

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.