چهارشنبه، بهمن ۲۱، ۱۳۸۸

!خامنه ای ، آدم با آفتابه شیرکاکائو بخورد، اما اینجوری به فلاکت نیفتد

خامنه ای ، آدم با آفتابه شیرکاکائو بخورد، اما اینجوری به فلاکت نیفتد!

عظمی جون، خیلی حالگیری اسـت آدم به این فلاکت بیفتد، مگر نه؟! ٢٢ بهمنی که مال خود رژیم بوده است و هر سال با آن برای دنیا خالی می بستید که مردم ایران پشتیبان شما هستند، الان شده اره در قسمتی خاص از بدن ولی فقیه زمان! حاضری اون یکی دستت هم بدهی اما این روز از تقویم ایران حذف شود.

غلظت گه گیجه الان جنابعالی بسیار فطیر است، نمی دانی که بسیجی های ساندیس خور را از تهران ببری به شهرستانها یا از شهرستانها بیاوری تهران!

خیلی سخته برات ، شش ماه پیش کسی جرات نداشت اسمت را بدون صفت عظمی ببرد واگر کسی این جسارت را می کرد، مثل زیدآبادی به زندان می انداختیش ، اما الان توی خیابان مردم شعار می دهند: (ننگ ما ، ننگ ما، رهبر الدنگ ما)! از مقام عظمی بودن به الدنگی رسیدن، فلاکت به این می گویند.

حکایت تو ، حکایت آن بیچاره ای است که اره در قسمت خاصی از بدنش گیر کرده است. شاه اگر آدم کش بود ، اما لااقل کشورهای خارجی هنوز او را می پذیرفتند و وقتی دید که هوا خیلی پس است، ایران را ترک کرد و به کشورهای دیگر پناه برد. اما تو موجود ابله ، اینقدر خنگ بوده ای که هیچ جایی برای فرار نداری. البته که کلی پول دزدیده اید ، اما چه فایده؟ وقتی جایی برای فرار کردن ندارید، عاقبتت مانند صدام است.

۵ نظر:

 1. دوست عزیز میشه این لینک رو امشب بفرستید ،ممنون میشم
  http://myviewinsky.blogspot.com/2010/02/blog-post_4233.html

  http://myviewinsky.blogspot.com/2010/02/57.html

  خیلی ممنون میشم

  پاسخحذف
 2. خیلی با حال بود حال و روز رهبر رو توصیف کردی. دامت گرم از فطیر بودن گه گیجه رهبر حال کردم

  پاسخحذف
 3. گمنام عزیز سلام ،امید که هر چه زودتر ،خیل بزرگ سربازان و سرداران گمنام جنبش سبز ،از گمنامی بدر آیند ،کد را شما فرستاتید یا نه__----؟؟؟/

  پاسخحذف
 4. دوستان عزیز ،حوالی میدان آزادی امشب میتواند،با شعارهای خود ، خواب ،خوش ایادی ،لشکر ساندیس خور را بهم زنند ،

  پاسخحذف
 5. anonymous عزیز
  سلام
  منظور شما کدام کد است؟

  پاسخحذف

نکاتی که هنگام استفاده از بخش کامنتها بهتر است به آن دقت فرمایید:
**١_ بنا به اعتقاد راسخ و بی چون و چرای من به آزادی بیان ، کامنت های شما مستقیما منتشر می شود. ** ٢_لطفا هنگام گذاشتن کامنت، یک اسم برای خودتان در نظر بگیرید تا دیگران و نویسنده وبلاگ راحتر بتوانند به شما پاسخ دهند. ** ٣_تمام کامنت ها را بدقت می خوانم و تنها در جایی که واقعا لازم باشد ، در بحث ها دخالت می کنم، چون من تریبون خودم را داشته ام و حرفم را زده ام ، باید اجازه دهم بقیه حرفشان را بزنند. ** ٤_تنها کامنت های ترولرها و کامنت هایی که شامل لینک های غیر معتبر ، مانند سایت های آلوده به بد افزار هستند،برای امنیت خواننده های وبلاگ ، حذف می شوند. ** ٥_در سمت چپ جعبه ای که در آن نظر خود را می نویسید، شما عبارت (اشتراک ایمیل) را می بینید، درصورتی که ایمیل خود را در آنجا وارد کنید، کامنت های جدید را با ایمیل، دریافت خواهید نمود. ** ٦_شما حتی در فحش دادن به نویسنده وبلاگ هم آزاد هستید! حتی به بهانه توهین به خودم نیز کامنتی را حذف نمی کنم، من جانم را می دهم که تو حرفت را بزنی، اما خواهش میکنم به جای فحش دادن، به موضوع نوشته بپردازید.